bugün

Ben, kendim?!
(bkz: bilgin özçalkan)
(bkz: ulus baker)
Bence nikola tesla ahir zamanın son evliyası son alimi.
ilber ortaylı.
Fatih Sultan Mehmet.
Atatürk.
Kanuni Sultan Süleyman.
Yıldırım Bayezid
Yavuz Sultan Selim.
Hz. Muhammed(s.a.v)
Adolf Hitler.
Josef stalin
Benito Mussolini.
Celâl Şengör.
Nicola tesla
Daha var da unuttum.
(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: şıreydır).
(bkz: aytunç altındal). Kusursuz bir adam resmen. Zaten kusursuz olduğu için fetö öldürüyor.

Bir diğeri ise (bkz: Necip hablemitoğlu). Adam mükemmelliğin diğer adı. Yine fetö tarafından öldürülmüş halde.

Fetö kendisinin tam zıddı olanı temsil eden dolayısıyla kusursuz olan herkesi tekerine çomak soktuğu için şehit ediyor avaneleriyle beraber.
Aynaya baktığımda gördüğüm insandır. Diğer insanların varlığının bile garantisi yokken varolduğunu kesin olarak bildiğim tek beyin kesinlikle en zekisi oluyor.
--spoiler--
hz muhhamed(s.a.v)
adolf hitler.
josef stalin
benito mussolini.
celâl şengör.
--spoiler--

peygamber efendimiz hz. muhammed s.a.v. ile alttakilerin aynı listede olması büyük talihsizlik !...
(bkz: ben doğurana kadar kendim).
Pratik zeka ise sözü edilen; ben. Laf olsun diye demiyorum. Kelime oyunlarım ve esprilerim meşhurdur.
143 zafer.
Çok zeki insanlar asosyal mi oluyorlar yoksa bana mı öyle geliyor?
karar veremiyorum. okan bayülgen olabilir.
sevgilim.
ailemde ben hariç herkes.
Benin o, lakin Bir insan aynı anda nasıl bu kadar zeki ama bir o kadar da aptal olabilir çözemiyorum hdhhdah
Kadir Misiroglu

Bu adam eger baska milletlerden cikmis olsaydi bas ustunde tasinirdi. Kiymeti az bir kimse tarafindan bilinmis Turkiye Cumhuriyetinin en zeki en bilgili adamidir. Oyleki keskin zekasi ile ongordugu her seyi suan yasamaktayiz.

Kabri nur olsun.
Ezgi diye bi kızdı hep kopya çekerdim ondan. Onun sayesinde matematikten hep yüksek alırdım.
Teşekkürler ezgi...