1. 1.
  varsayiminda erken bosalmanin olmadigi seks.
  3 -1 ... ben hep 17 yasindayim
 2. 2.
  birkaç dakika yerine saatlerce süren seksi hedefleyen bir sanat. hindulardan gelen eski bir inanç bu. tantra. adamlar uçkurlarına o kadar düşkünlermiş ki bunun yolunu bulmuşlar. enerji dönüşümlü ve içerisinde ilginç fantazi oyunlarını içeren bir süreç bu. aynı maça çıkmadan ısınma hareketleri yapmaya başlamak gibi ön hazırlıkları var. dans, masaj, yerinde dokunuşlar vb. ve işin ilginç yanı; hinduların yalancısıyım, deneyen her 100 kişiden 100'ü olaydan memnun kalmış. hem uzun hem az enerji kaybı var. yani hem pratik hem hesaplı.
  3 ... drfreeman
 3. 3.
  evliliklerde aşkı güçlendiren sex türüymüş. karı kocanın birbirine olan sevgisini arttırıyormuş.
  1 ... may neym iz keriz
 4. 4.
  dandirik sekstir.
  2 -2 ... jarrus
 5. 5.
  ilk kez Men"s health da okuduğum ne guzel la bu diye tepki verdiğim seks türü, biçemi.
  1 ... mustafaozgur
 6. 6.
  ümit sayın'ın bir kitabında okuduğuma göre 20 yıldır tantrik seks yapan ve öğreten bir bayan seksten aldığı zevkin 18 yaşına nazaran 40-50 kat arttığını ifade etmiştir.
  ... tenay
 7. 7.
  Özgürlük yolunda cinsel birleşimlerin manevi yönlerden artı değerler taşıyabilmesi için çiftin arasındaki muhabbetin düzeyi ve niteliklerinin sağlam yerleşmesi de bilakis denge ve huzur oluşturur. Buna manevi evlilik yaşamak denilebilir, çünkü Ruhsal Cinsellikte bütün çakralardan birleşimler yaşanabilir. Bu boyut birlikteliğinin daha da samimileşmesine ve birliktelikte engellerin aşılmasını sağlar. Çakralardan yaşanan birleşimler de kendilerine özgü sağlıklı ve dengeli ışık yayınları yapabilmesi için çakraların temiz ve dengeli çalışıyor olmasını öne taşıyor. Çakralar dengeli çalıştıkları yerde kişiye erdemler ve asil nitelikler verir. ilişki içinde de erdem ve asalet arayışı gönül birliğinin, vicdanın rahat olması, masumiyetin sağlanması gibi konuları da gündeme getirir.

  Manevi evlilik sırasında zina konusu özellikle şehvet ile bağlantılı olarak eşlerin birbirleri ile karışmaması ve birleşmemesine sebep olan durumlarda olur. Gönlün fethedilmesi böyle bir evlilik içinde tek taraflı olmamalıdır. iki taraf da birbirinin gönlünü içerden fethedebilmelidir. Bu emeğin gösterilmemesi cinsellikte muhabbet ve konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanır. Eşlerin birbirlerine ilgi duymaması, cinselliği sadece mekanik bir eyleme çevirmesi gibi yaklaşımlar Ruhsal Evlilik içinde zina ve şehvet olarak yorumlanabilir. F. Attar tarafından aktarılan 3 kelebek ilişkisine sembolik bir gönderme yapalım; birbirine sevgi ile bakan ve yaklaşan bir çift kanadın, aşktaki bir sonraki durağı elbette birleşmek ve vahdet deneyimini yaşamaktır.
  3 -3 ... sagliklisifacilik
 8. 8.
  (bkz: tantra)
  1 ... hasta ruhlu ruh
 9. 9.
  (bkz: sex magick)
  1 ... sagliklisifacilik