bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kimseye söylemeyin azrail'in uygun olmayan iş şartları dolayısıyla yakında zebanileri kışkırtamsı sonucu oluşacak devrimdir. çok zor değil cennet kapıları açılacak lümler duracak. tanrı bir kavanozun içinde büyü ile sabitlenecek.

  tanrıya devrim yapmak tüm dünya düzeni için gereklidir. gökten tanklar yürür göğün üçüncü katmanından yedinci katmanına kadar göğe çıkma yasağı koyulur. zarail devrimin başıdır. yoldaş hareketidir.
  1 -2 ... sarjli beyin
 2. 2.
  tüm dünyada her gün yapılan şey. peki antitezi ne olur bu tezin? ona da bakmalı.
  1 ... le phallus
 3. 3.
  lenin bir gun olur. cehenneme gider. * cehennem de sorun yaratir,der ki cennet in sefasini cekenler var. Biz neden cehennem de cefa cekiyoruz? Melekler bunu tanriya iletir. tanri cagirir, lenin gider. der seni cennet e gonderiyorum, sorun cikarma. lenin cennet e gidince der, cehennem de hala yananlar var. Tanri yine cagirir. Lenin yine gider. Kapali kapilar arkasinda konusurlar. Bir saat gecer, cikan olmaz. iki saat gecer, cikan olmaz. Yedinci saatin sonunda bir melek, tam iceri girmeye yeltenecekken kapi acilir. Meleklerden biri konusmaya baslar.. Tanrim! Tanrim! Ne oldu iceride..!? Tanri nin cevabi sudur, ...Tanri manri yok kardesim! Hepimiz esitiz! **
  3 -2 ... bir bucuk iskender yaninda light kola