bugün

görsel

CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın hakkındaki açıklamalarını ifade ettiği paylaşımını sosyal medya hesabından alıntılayan Özcan, “Hayırlısı neyse o olsun. Ben Türk Milleti’nin bir neferiyim. Sığınmacılar ile ilgili söylediğim sözlerden dolayı yandaş basın ve FETÖ’cülerin lincine uğruyorum. Sığınmacılarla ilgili sözlerimden dolayı pişman değilim. Ben Atatürk’ün CHP’sinin neferiyim. Takdir parti yetkililerinindir!” dedi.

CHP Sözcüsü Öztrak, "Sayın Özcan’ın durumunu MYK toplantımızda değerlendireceğiz" demişti.

https://tr.sputniknews.co...erinindir-1048604938.html
chp nin partiye oy kazandırmak adına yaptığı
girişimlerden biridir. bunlar oy için adamlarını
bile acımadan harcar. gerçekten çok yazık..
alemci baykal hakkında tek 1 cümle yok fethiye belediye başkanı düğünden sonra içkili halde korumalarıyla adam dövüyor ama tanju özcan sosyal medya linci sonucu hedefe konuyor. bu salak millet öyle derin bir uykuda ki bunları sonuna kadar hak ediyor.
Elzemdir. Toplumdan ne kadar artı oy toplarsa toplasın, bolu halkı ondan ne kadar memnun olursa olsun ki memnunlar mı hiç bir fikrim yok, bir an önce partiden ihraç edilmelidir.
Göçmenler konusundaki duruşu gayet tutarlıydı halktan da destek alıyordu. Gördüğü ilgi onu da şımarttı ve fazla öne çıkmaya populizm kasmaya başladı.

Cinsel imalı son vukuatı ise güldürmedi.

Sonuç olarak chp adına doğru karar. Tanju başkan, icraatlerine ilgi kaygısı olmadan devam etmeli. Özdağ'ın değilse muharrem in partisi kendine kucak açacaktır zaten. ilaveten chpden seçilen çoğu baskan gibi bir sonraki seçimde de kazanır belediyeyi.
bugüne kadar mp'ye niye geçmedi zaten onu anlamamıştım. olay belli, kendi ayrılmayacak, onu çok sevdiği partisinden atacaklar, o da "mecburen" mp'ye katılacak. mp genel başkanı da 2 yıl boyunca chp'den ihraç edilip mağdur olmaya çalışmıştı ama chp ne yapsa ihraç etmediği için istifa etmek zorunda kalmıştı ahaha.
Ulusalcılar sevinmiş.
Şimdi tamamen mi ihraç edilmiş? https://www.yenicaggazete...p;utm_medium=bildirt_push
bu adamın ihraç edildiği kadar başımı yastığa koymadım.
Bugün gerçekleşen olaydır. Zaten ben bu zamana kadar kendisinin chp'de kalmasını ve neden memleket ya da zafer'e geçmediğini garip buluyordum.

Bu arada (#45893692) adam yine haklı çıktı. Seçim öncesinde de "demokrat" dedenin aslında demokrat olmadığını, seçim sonrasında maskesinin düşeceğini ve koltuğa tamamen sımsıkı sarılacağını söylemişti de adamı demokrat dedeciler gizli akp'li olmakla suçluyordu o sırada, evet.
chp yi adam ederse bu deli eder.
Bolu kaybedilmiştir.
Bu iş tanju özcan ile bitmiyor. chp'nin ya sil baştan değişmesi ya da kapatılması gerekir.
Ümit Özdağin safına geçer.
Kürtçü Dersimli Kemal, Tanju Başkan'ı da CHP'den kovdu. Türkçü başkan Tanju Özcan'ı Zafer Partisi'ne bekliyoruz.
Kendisini Zafer turizme bekliyoruz.
Ce ha pe zihniyetinden bu ülkeye hayır gelmez.
CHP bitmiş bir partidir. Bakalım boşluğunu kim ve nasıl dolduracak.
Umarım Zafer Partisi'ne katılırda CHP'ye sağlam posta koyar.
Kendisine artık ayrı bir parti kurması gereken, başarılı olacağını düşündüğüm, eski CHP'li siyasetçi, CHP 'den afaroz edilmiştir.