bugün

hep merak etmişimdir bu adam piyasada kaybolduktan sonra neler yapıyor diye. meğer kaybolmamış, mekan değiştirmiş. hatta bursa'da kendine has bir hayran grubu var. sırf o çıkıyor diye gidiyor mekana. her çarşamba podyum park'ta tosca'da sahne almakta. haftanın ortasında erken stres atmak isteyenler şans versin. genelde 90lar çalıyorlar, kendi şarkılarından da katıyor araya. eğlenmek isteyen bursalılar kaçırmasın.
Öyle böyle geçmedi zaman, aman demeden bitti yaşananlar. Vardığında yanına, en mühim şeylerin yaninda olduğundan emin ol. Bir boşluğu boşluk yapan tuğla işçileri boşluğa ördükleri tuğlaları ter içinde çalışarak ördüklerini hayal etme. Odaklan tanere, taner bambaşka bir hayat içeriyor hayatın içinde. Gözlerini fal taşı gibi açmış görkemli bir albenisi varken arkasına bile bakmadan gitmeyi tercih etmiştir taner.
adamdır. yozlaşmadan sonra oda kenara çekilenlerden

http://www.youtube.com/watch?v=hVmVJZpvQCg az bilinen en güzel şarkılarından biri.
dönemin popçulerı gerek şarkılarında gerek kliplerinde duyarlılığı en sade, en doğal ve çıkarsızca anlatırdı.
taner de onlardan biridir, biriydi..
https://www.youtube.com/watch?v=lD2QTjOBEFA
tekrar geri donse dedigimiz kisilerden bir tanesi. o kadar guzel sarki yapip kaybolmak nasil bir duygu amk.
"affetmedim kendimi" ve "yardım et" şarkılarıyla yaklaşık bir senemi iki şarkıyla kapatmama sebep şarkıcıdır. bursa'ya geldiğimde pek bir sevinmiştim kendisinin bursa'da yaşadığına. bir dönem izmit'te de bir mekanda çıkmaktaydı lakin nasip olup da gidememiştim. bursa'da da çıktığı mekana gidemesem de kendisiyle tanışma şerefine nail oldum çok şükür. ayrılırken "çıktığım mekana gelirsen istediğin şarkıyı söyleyeceğim, söz." diyerek pek bir mutlu etmiştir beni.
hakan peker gibi saçma sapan dans etmediğinden midir bilinmez erken çekildi piyasadan.
(bkz: affetmedim kendimi)
(bkz: yardım et allahım)
90 ların en iyi aşk şarkılarını söyleyen adam.
yardım et allahım şarkısıyla zirvede bıraktı.
kendini affetmeyip giden insan.
(bkz: aynı perde)
kalitesi, karizması, zekası, hitabeti, efendiliği, muhteşem sesi filan olmayan insandır.
ayrıca (bkz: biri siksin la şunu)
yeni albümü ile eski günlerine dönmüş şarkıcı. gönüllü şarkısı bir yerlerde remix i denk geldi. gerçekten sesini çok fazla özlemişiz. ama şarkıda geçen ''kopçası koptu bu aşkın meleğim'' sözü beni benden aldı. *
benim dinlediğim remix versiyonu için;

http://www.djayhan.com/music.html
gönüllü adlı şarkıda fazlasıyla sesinin rengini belirtmiş şarkıcı . bana kalırsa artık devir tanerlerin devri diyim tarkanlar yaşlanıyor.
2010 yılında, an itibariyle uzun bir aradan sonra yeni albümü piyasaya çıkmış olan sanatçıdır. şükür kavuşturana ya.
yavaş şarkıları oldukça güzel , hareketlileri ise bir o kadar kötü olan genç bir şarkıcı.
biraz piyasadan silindi gibi,ama geri gelse fena olmaz.piyasadakilerin bir çoğundan iyidir yine de .
güneşin askeri anlamınada gelen erkek ismi.
TANER Türkiye'de en çok kullanılan 125. isim (... 123. yılmaz, 124. erdem, 125. taner, 126. tuba, 127. fuat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 627 kişiden birinin adı TANER ve ismin yaygınlık oranı binde 1.6.

TANER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:13 itibariyle yaklaşık 115,078 kişinin isminin TANER olduğu ve TANER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1902 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TANER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,308 TANER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada TANER sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

TANER Türkiye'nin en yaygın 125. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 125. ad ise Warren ismi. TANER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 123. Neil 124. Jon 125. Warren 126. Catherine 127. Cynthia isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
eskişehirde rağbet barda çıkan hafif topumsu şarkıcı.*
bu kalp seni unutur mu ve affetmedim kendimi parçaları ile aslında unutulmazlar arasında girmiş, günümümüz popçularına göre çok daha iyi olan isimdi.. şimdi pek görünmüyor ortalarda o ayrı tabii.
erg adamıdır kendisi...
özellikle aynı perde ve de affetmedim kendimi parçaları ile hatırlanan, fikret kızılok'un muhteşem eseri olan bu kalp seni unutur mu'yu da seslendirmiş, çıktığı zamanlar oldukça tutmuş popçu..
aydın adam anlamına gelen güzel bir erkek ismi.
(bkz: yardim et)
(bkz: ayni perde)

gibi çok kaliteli slowları olan eskilerin sarkıcısı.. içki masalarının vazgeçilmezidir.. Severiz kendisini..