bugün

siyasal islamcılar ramazanı bahane ederek satışları kapatabilir. alemci kardeşlerim stok yapmakta fayda var.
bu ülkede herkes elinde seccade ile gezmiyor. özgür bir ülkede yaşıyoruz. yani sözde.
ihtiyatlı davranarak stok yapmayı gerektiren bir durum söz konusu. Bu yüzden, 1.5 lt' lik viski ve bir kasa bira ile tedbiri elden bırakmayacağım.
Bence indirim gelmelidir, günahı benim boynuma değil mi kardeşim, insanların günah işlemesine engel oluyorlar nasıl bir ülke olduk yav.
pilihoz da ki şatomda ki özel üzüm bağımda

yaptığım organik şaraplarım sayesinde alkol skıntısı çekmiyiciiiiimmm

ama

iyi kalite domuz janbon bulmak bu aralar zorlaştı.
kendiniz imal edin, google de tarifleri var. hem çok tasarruf etmiş olursunuz.
Eğer yasaksa rezilliktir pisliktir. Şeriat seviciler. Allah mısınız lan, size ne kim içiyorsa, içmiyorsa.
her türlü alırım ben, merak etmesinler.
alkol alamayınca özgür bi ülkede oldunu hatırlayanlar sakallı takkelı bırını gorunce yallah arabıstana cekerken özgür bı ulkede oldukları akıllarına gelmiyor ne ilginç demi.
Yasakmış.. ben alkol almıyorum ama insanların içkisine karışmayın artık. Dinden soğuttunuz gençleri deist oldular sizin gibi sahte müslümanlar yüzünden. Hepiniz cehennem ateşinde yanacaksınız..
Chp ramazanda alkol satışını savundu propagandası yapabilmek çıkarılmış manasız mantıksız gereksiz yasak.
Yıllardır alkol almıyorum ama bu kepazeliği savunmanın dinle dindarlıkla alakası yok.
içen içer içmeyen içmez.
Mevzu bu kadar basittir.
Devlet ayrı hükümet ayrı diyen her fırsatta abuk sabuk milliyetçi primler kasan arkadaşlar seküler dostlarım.
Naber iyi mi böyle.
Devletimiz alkol satışını yasakladı. Bence fazla kafa sikmeyin boş yere.
genelgede yasak olduğuna dair bir madde bulunmayan, mal muhalif iddiasıdır.

ama tabi açık kalacak iş yerlerinde tekel bayilerinin adı yok. bu durumda, alkollü içecek reyonu olan büyük marketlerde alkollü içki satın alınabilir. yani yasak masak değildir.

Ayrıca bizim mahalledeki tekel bayi telefonla kapıya kadar getiriyor. bence mahallenizdeki tekel bayilere bir sorun derim.
hükümetin kendi bacağına sıkması olayıdır.

100 lük istanblue vodkanın sadece 5 damlası bizim gerisi reyisin.
Madem içki haram o zaman içki içenden vergi almayın.
görsel
Madem alkole bu kadar karsisiniz ,o zaman alkolden vergi almayın çünkü sizin maaşlarınız alkolden kesilen vergilerle ödeniyor.
Yasak masak yok, kaldırdım yasağı, gidip alın istediğiniz migrostan, bu kıyağımı da unutmayın hergeleler.
tekel büfeler açık, isyan bayrağını çekmişler. alkolik hareket engellenemez.
yerinde tepkidir bu yobazlara, sanki muz cumhuriyetinde yaşıyoruz kafalarına göre yasak koyuyorlar.