bugün

76 yaşındaki adam über zengin bir erkek olsaydı ve 18 yaşındaki bir kızı parasıyla tavlayıp sana tahrik oluyorum deyip hamile bile bıraksaydı sorun yoktu.

(bkz: yakışıklı yapınca wow çirkin yapınca taciz)
(bkz: yakışıklı ve zengin tacizsi olmaması)
(bkz: Red pill)
saygısız bir chp li karıya haddini bildirmiş moruktur.
Bak nasıl içini döktü, hemen anayı işim içine katıp nefret kustu.

Bokunuzda boğulun amk Hahahasilktir.
Kızın sadece azıcık göbeği gözüküyor.
Pantolonu uzun ve bol, üstünde meme dekoltesi yok, sadece iki parmak bel dekoltesi var.
"Anadan üryan geziyor, beni tahrik ediyor" diyor. Oradan konuyu alıyor, "depremler oluyor, milyonlarca insan ölüyor" diyor. Evet amca, o depremleri o kızın iki parmak bel dekoltesi yapıyor ve evet, o kızın bel dekoltesi öldürdü o insanları, yapılan çürük binalar değil. Hı hı aynen.
Senin çökelek beynine sokayım.
Yolda gördüğü genç kızın giyimine karışan yaşlı sapık:

Karşı çıkıyorsa neden sapık olsun.
Solcu gazate:
Yobaz dallama:
“Senin giyinik olman lazım.”

Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ülkede özgürce istediğini giyme hakkına sahip olan koca yürekli kadın:

“Senin de adam olman lazım.”

Solcu gazete ben ta d***** koyyim. o***********çocugu gibtir git gelme bir daha.

ama yine de yerinde olsaydım öyle demezdim kadına.
Şizofren gibi davranmış.
belli yaştan sonra kafalar çürüyor.
Bazı insanlar çok güzel yaşlanıyor, bazılarının da ölsün diye gözünün içine bakıyorsun.. tamamen karakterle alakalı..
amca bende bir zamanlar öyleydim edep perdemizi yırttılar o şekilde görmek günah ama alıştım artık allahım affet diye geziyorum ortalıkta.

kadınların bizi anlamalarını beklemiyorum, zaten anlasanız bu halde olmazdık.
Kızın giyiminde bir şey yok diyerek bile normalleştirilecek bir durum değil. Tanımadığınız insanların giyimleri kuşamları yaşamları hakkında fikir belirtme hakkınız yok. Yok. Taciz bu. Ne giydiği ne giymediği kimseyi ilgilendirmez. Edep nedir? Nedir edep? Herkese göre ölçüleri farklı. Yarın birisi de kısa kollu t-shirt giydin diye de tükürebilir kadının suratına. Ölçüler farklı çünkü. Napacagız biliyor musunuz? Üzerinde fikir beyan etmeye hakkımız olmayan hiç kimseye fikrimizi beyan etmeyeceğiz. Tahrik oldum diyen amca. 76 yaşındayım diyorsun. Kendini sakinleştirmeyi bilecek kadar yaşamışsın ama boşa. Yok domuzmuşuz da yok ördekmişiz de. Boş yapma.

Anneler babalar. Özellikle de kız çocuğu anne babası olanlar. Sözüm size. istediğiniz kadar edep deseniz, kısıtlasanız da bir yerde patlıyor. O yüzden çocuklarınızın istediği gibi giyinebildiği ve yaşayabildiği, özgür olabildiği, korunabildiği bir gelecek inşa etmek sizin en birinci göreviniz. Çocuklarınıza bırakabileceğiniz en iyi miras, güzel bir gelecektir.
Yaşlılar neden mi bu ülkenin virüsü örneğinden biri.

Bir ayağı mezarda olup sik uğruna telef olacak a. Koduğum yobaz dallaması.
zanax kullanan tiplerden uzak duracaksın. yan etkileri bunlar işte.
Sözlükte bu tip bazı yobazlar var. Kendilerini Allah sanmaları ve hüküm vermeleri de ayrı cahillik.
Arkadaşlar ruh yaşlanmıyor. Akıl ruh gel gençliği izlerken vücut engelliyor. Ondan dolayı tahrik olabilir lakin içinde yasa ne yaşıyorsan e be ihtiyarlar veya gençler. Dışa burun yapmayın sapıklık, kara cahillik, sapkınlık vb siz getirin devamına ne varsa artık şunları içinizde yaşatın. Düzgün insan olmayı öğrenin dünyada bak başka insanlar var ve onlarda yaşıyor. Herkes kendi kovuğunda özgürdür lakin bahçeye çıkacaksanız insan olun.
halk arasında "azgın teke" olarak adlandırılan bey amcadır. yaşıtları amel defterleri kapanmadan günahlardan arınmak için hacca giderlerken kendilerini ibadete verirlerken bu ve benzerleri sokaklarda, parklarda gezip tahrik olmaya sebep ararlar. amcayı kapının önüne park eden arabaların sileceklerini kaldırmak falan kesmemiş yoldaki kızlara musallat olup yaş itibari ile kaybolan fiziksel aktiviteleri çenesi ile tamamlamaya çalışıyor.
100’lük rakı şişesini dötüne sokarsak daha da tahrik olmaz.
sağlıklıyım mesajını veren dedemizdir. sözlükte bazı dedeler var kondomdan balon yapıp ev süslüyorlar. duyuyoruz yani sağdan soldan.
bu coğrafyada bedeli hep ilk kadınlar öder.
(bkz: Deadman is speaking)
Sikim kalktı demeye çalışmış.
aldatıcı Reklam yapıyor, tahrik filan olamaz, artık işi bitmiş.
bu bunağa ailesi şap falan versin de belki azgınlığı biraz azalır.
utaanmaz bir kız olsa da şöyle deseydi keşke ;
- tamam lan hadi bir yere gidek de beni bir güzel .ik. yoksa senin sülaleni .iktiririrm.
bu herifin bizim kasap'ın babası olma ihtimali var !..
76 yaşındaki adam beni tahrik etti ağzını burnunu kırmak istedim.
Amcamın andropozu zaman aşımına uğramış galiba. Ulan ihtiyar teke! Ölmeyi unutmuşsun neyin peşindesin?!
tahrik falan olduğundan değil, gençliğinde gün görmemiş belli ki ilk cinsel deneyimini köyündeki eşeklerle halvet olarak yaşamış klasik anadolu çomarı. hiç kız arkadaşı olmamış hatta karşı cinsle selamlaşmamış bir ezik. göre göre anca çeşme başındaki şalvarlı kadınlar olmuştur. bu da onlara bakarak uygun bir çalı arkasında 31 çekmiş. görücü usulüyle tanımadığı çirkin bir karıyla baş göz edilmiş. bir zamanlar tan gazetesi falan vardı. eline geçtiyse ıslak gecelerinin fantazilerini "türk erkeklerine ve istanbula hayran helga" ile yaşamıştır.

kocayıp gittikten sonra sokakta cillop gibi hatunları görünce yaşayamadığı gençliğinin ezikliği ile öfke kusmaktadır. içinden geçirmiyor mudur acaba "ah ulan ben gençken senin gibi hatunlar neredeydi ?" diye...
güncel Önemli Başlıklar