bugün

Yurt dışında bide var kardeşim.

(bkz: bide)
iğrenç amk.
Yeni modelleri çıkan musluktur.
görsel
Vücut temizliğinin olmazsa olmazıdır. Özellikle klozette kakanı yaptıktan sonra mutlaka kıçının suyla temizlenmesi gerekir yoksa apış aran kokar. Sadece tuvalet kağıdıyla susuz temizlik olmaz. Hem tuvalet kağıdı için onlarca ağaç kesiliyor, yazık değil mi?
ilgili link: https://www.bbc.com/turkc...berler-dunya-50466859.amp
amerikada yok evet...

medeniyetle yeni tanışıyorlarmış... götleri bokluymuş vs vs...

tüm ülkede bir şeyin bu denli kullanılmamasını oturur bilim adamında doktoruna senatörüne herkes tartışır sonra onaylanır amerikada.

okullarda yoktur... çocuklar bilen olur bilmeyen olur su içmeye kalkar diye...
büyüklerin tuvaletlerinde de yoktur... uyuşturucu kullananı, sarhoş vs de içmeye kalkar diye yok...

ve evet kapı altlarında boşluk da var.
biri içerde düşer kalırsa ihtiyaç ve tehlike anında en azından alttan kontrol edebilmek için.

ama öte yandan tuvalet kağıdı zorunlu... umumi bir yerdeyse ve yoksa bir çok yere şikayet edebilirsin... çalışanından tut işyerini vs...

iş oraya varmaz... tuvaletle kim ilgileniyorsa işi gereği ihmal etmez zaten.

ki buna açık unutulmasını, su sarfiyatını otunu bokunu da eklemişlerdir karar alırken.
Şuan elim orada...hmmmsss.

Oynuyorum, ben oynadıkça şiddetleniyor...hmmsss.

Orama ıslak bir şeyler geliyor...hmmmsss.

Kullanan gizli gaydir diyorlar; afedersin gödümüz mü koksun.
işeyen mini musluktur.
Çok güzel bir icat. Kullanmayanlar utansın.
görsel
Amerika'da da yeni yeni yaygınlaşan musluk imiş. Temizlik imandandır. Medeniyetle böyle böyle tanışıyorlar. Evet.
görsel

https://mobile.twitter.co...tatus/1437633553605464070
gavur topraklarında taharet musluğu olmadığı için ağladığım günleri anımsadım.
mühendislik harikasıdır.
Bir de Umumi tuvaletlerde o musluğun altındaki maşrapanın içine pislik atanlar yok mu, yahu be pis herif, sana öyle mi öğrettiler tahâreti? Diyesi geliveriyor insanın.

Ya taşın üstünü doldurup bırakıp gidenlere ne demeli?
Müslümanlar değil Türkler temiz bir millet. Arapları hiç açmayalım.
Asla hijyenik bulmadığım ve kullanamadığım musluktur. Ben alaturkacıyım aga. Alafranga tuvaleti büyük abdestte kullan amıyorum.
Yüzyılın icadı, mucizesi. 2 haftalık almanya gezimde afedersiniz ama götüm tuvalet kağıdı ile siline siline tahriş oldu. Dışkılamamak için saçma sapan hareketler içerisindeydim yeminlen. Ama artık vatanımdayım ve bu entrymi taharet musluğunun serinletici fışkırtısı altında giriyorum.

Ne mutlu ola ki seni imal edene.
hedefi iyi vuran makbuldur.
çok güzel bir icat.
amerika'da olmayan, türklerin de araplardan öğrendiği, yurtdışında yerine tuvalet kağıdı kullanılan, popo yıkamaya yarayan musluk.
Yurtdışına çıkınca vatan hasretini körükleyen faktörlerden biri.
Pek dillendirilmese de avrupa'ya gidince ülkemize dair özlenen yegane şeylerden biridir.
Yeni değiştirdiğim taklavat.
mühim bir temizlik ekipmanı.
insanlığın en büyük buluşlarından biridir.

Taharet musluğunun olmadığını bir düşünsenize. O götünüzle ortalıkta geziyordunuz.

Ada'm gibi Ada'm taharet musluğu.
adamın biri iğrenç musluğunun resmini galeriye eklemiş.

ne desem bilemedim.
testis serinletmek için kullanılır.
en klas olanı hilton otellerinde bulunur. amerikan tip klozete sonradan monte edilmiştir ama kalite mi kalite...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar