1. 1.
    Değişiklikler.
    1 ... italiano
  2. 2.
    düzenleme, eskileri değiştirip yenileme, tamir etme, kullanılır hale getirme.
    1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    evde yapılması takdirde evden kaçma hissi veren yenileme, bakım-onarım işleri.
    ... gonulcelen
  4. 4.
    hayatına kastı olan insanların rahat batması sonucu evlerinde yaptıkları değişiklik. süreç boyunca cehennemi yaşadığınız için bitiminde kendinizi cennette sanırsınız. tadilat işe yaradığı için değil, bittiği için cennet gibi görünür eviniz size.
    2 ... basroldeki figuran
  5. 5.
    (bkz: kafa siken şeyler)
    1 ... spiritual invader
  6. 6.
    ne yaptıran sever, ne de dinleyen.

3 ay boyunca yeni taşınan komşumuzun evini saraya dönüştürme çabasını dinledik. kulaklıkta son ses bile fayda etmedi çoğu zaman. neyse ki bitti dediğimiz anda tam evin karşısına okul yapmaya başladılar. şimdi de demir doğrama kısmına geldiler.

ya rabbi, yardım eyle.

"iiiüüüüüüüüüüüüüüüvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv, iüüüüüüüüüüv, üv "
    ... lucien brusque
  7. 7.
    boya badana ufak şeyleri kendinizin yapabileceği şeydir.amerikada almanyada filmlerde gördüğünüz gerçek insanlar kendileri tadilat yapıyorlar komple evi kuruyor.ustada tutabilirsiniz uzmanlık işinde en ucuzu malzemeyi alıp ustaya yaptırmaktır.malzemede koçtaş benim tercihim.
    ... yazarokur40
  8. 8.
    insani hayattan sogutan seydir.
    hala virrrrr matkap sesi geliyor. su sesi 4 gundur sabahin 12sinden aksamin 5lerine kadar duymaktan biktim. tadilat tam yan komsumuz. sansimi sikeyim cildirdim uyutmadi amina kodugumun matkabi. siktigimin hayati kac yilindayiz hala sessiz matkap bulunmadi amina koduklarim. boyle insani dellendiren bir ses olamaz
    ... berk1905
  9. 9.
    Bir yapıyı onarma.
    ... aydinoglu vertigas