bugün

entry'ler (110)

hoşlandığı erkeğe bilerek umursamaz davranan kız

yalnız kalacak kızdır.

domino s pizza

30 dakika diye birşey olmayan firma geç kalırsa bedava vercegine getirmez olur biter izmirde öyle.

kemal oğuzman

siz ona buna inanmayın hukuk zordur özel okulda okursanız biraz daha kolaydır ama devlette kol gibidir.kemal oğuzmanın kitapları güzel diyorlar ama dili baan değişik geliyor onun için kemal oğuzmandan çalıştığım dersleri geçemedim başka kitap aldım öyle geçtim

ısı yalıtımı

evime ısı yalıtımı yaptırdım 2000 tl tuttu kışın %50 az doğalgaz faturası ödedim geçen sene mayıs ayı faturasına görede soğutma için %40 az elektrik faturası ödedim yer izmir artı verdiğim 2000 tlyi değil faturalardan normalde 24000 klima yeten odaya 18000 lik klima aldım yalıtımlı olduğu için klimada küçük ebat olduğu için 600 tl ucuza geldi 3 klima alsam ısı yalıtım parasını klimasız çıkarmış olacağım.

turkiye de askerlik yapmayacagim

askerlik yapmayacağım diye akademik kariyer yapmak.

ptt kargo kağıt doldurma kaldırılsın

Ptt kargo iyisin ucuz ama 2 dakikda gidecek kargoya yarım saat form doldurtmayın direk söyleyelim görevliye sisteme girsin kargoya yapıştırsın etiketi.

avast antivirüs pro

Bugün aldım tarayıcıları çıkan gereksiz reklamlar gitti.suanlik sıkıntı yok.bilgisayar hızlandı.

ingilizce altyazılı dizi izlenen siteler

ororo.tv kesinlike süper bir site ingilizce altyazı ve gerçekten görüntü kalitesi mükemmel.

seçim mitingi yasaklansın

arkadaşlar sadece dünyada mısır ve 5 civarı gelişmemiş ülkede artı türkiyede bulunan haaytı zehir eden sözlerinin çoğunun tutulmadığı bir propagandadır git ile açılış yap gez biraz tamam yazıktır yahu millete eziyet çektirmeyin.yasakalyana oyumu vercem.gelincede 500 arabayla geliyor benzine yazık ülke parasına yazık çı ktvden konuş ülke izlesin.artık teknoloji var.tvv var internet akkıllı telefon var.eskideki gibi radyo mu var.

seçim otobüsleri yasaklansın

şu kuralı çıkarana oyum feda olsun.

seçim mitingleri

sadece dünyada gelişmemiş mısır gibi 4-5 ülkede yapılan bunlara ek oalrak türkiyedede yapılan bir seçim propagandasıdır gerek yok millete eziyet çektirmeye 300 000 kişiye nutuk atmaya gerek yok git ile açılışa katıl yeter.konuşmanı tvden yap tüm türkiye izlesin.artık net var akıllı telefon var.tv var.zaten artı ktürk mileltide akıllı seçim mitingini yüzde doksanına inanmıyor katılım düşüyor.

seçim otobüsleri yasaklansın

ben ne çok sesi çıkan partinin otobüsüne yerel seçimde oy vermedim oda zaten eskiden başakndı kaybetti.bu işler müzikle otobüsle olmaz millet uyandı haberleşme arttı internet arttı ne yapıp ne yapmadığını tık bi klikle öğreniyorum.devir değişti ve bende oy vermedim o kişiye kafamı şirdi diye normalde vercektim şansını kaybetti.

aşk

yok öyle birşey.herşe 250 gram artı bir bamyadan ibarettir.

medcezir izleyen erkeğin özellikleri

adamdır adam .

eve kız atmak

bazıları vardır kendi evine çağırır sizin girişime girmeize gerek yoktur bazıları ilk namuslu ayağı yapar eve zor girer eve girince tam tersi olduğunu anlarsınız.

avea

çok yakın zamanda geçtiğim ve turkcellden kazıklanmaktan kurtulduğum için memnunum avea candır.30 tl veriyorum aynı paket en uygun turkcelde 80 tl idi.

lucy

süper bir film.

en iyi türk dizileri

medcezir.

muhteşem bitkiler

üç mucizevi bitki evin havasını temizler yatak odasına paşa kılıcı salona salon sarmaşığı ve arica palmiyesi evinizin oksijenini uyurken gündüz gece hep arttığını farkedeceksiniz.

ev bitki

üç mucizevi bitki evin havasını temizler yatak odasına paşa kılıcı salona salon sarmaşığı ve arica palmiyesi evinizin oksijenini uyurken gündüz gece hep arttığını farkedeceksiniz.