bugün

her cihazda olduğu gibi ucuza alıcam niyetine sar değerine bakmayı ihmal etmeyin. çünkü genelde bu tip tablet pcler belirlenen radyasyon seviyesine uymayarak sar değeri tabiri caizse ebesinin nikahı olabiliyor. bu yüzden 200-300 az vereyim diye sağlığınızdan olmayın. ha ucuzdur sar değeri de belirlenen ulusal değerler arasındadır o zaman helali var yapanların. gönül rahatlığı ile alın. aman diyeyim şakaya gelmez.
düşük fiyatlı ama iş de görsün diyenler çin'e yönelmelidir. ipad performansı beklemeyin tabi o kadar da değil.

bu aralar lazım oldu birilerinin de işine yarar belki diye yazıyorum.
CUBE iWork8 yada chuwi hi8 pro'dan birini öneririm. 300 lira ortalama fiyatları ama türkiye'de aynı paraya yarı özellikte ürünler bulursunuz anca.
ekran çözünürlüğü, işlemci, ram, harddisk olarak katlıyor hepsini. yanlız alırken not düşün satıcıya 50 dolar falan yazsın üzerine.
Sadece pdf okumak için şarjı iyi giden, ips ekranlı (şart değil ama olursa daha iyi olur), özelliksiz uygun bi şey arıyorum acaba ne önerirsiniz? Diyerek arayışına koyulduğum hede hödö...
***spoiler***
telefonu bluetoothla tableti bağlayarak tabletten nasıl internete girebilirim? nokia pc suite gibi ( wifi, wifithotspot hariç)
***spoiler***
Wifi yoksa degil. Iyi forumlar. Bu arada i7 3820, 16 gb ram, 2 way SLI gtx 760 ile high ayarda gta 5 ten stabil 60 fps aliyorum 1080 p de.
i-bone.
masaüstü pc'nin gayri meşru çocuğudur.
pişmanlıktır.
dizüstünü özleyince satıp bozulan laptopun masrafını karşılamak istediğim cihaz.
*oyun oynamak keyifsiz*
(bkz: otg özelliği olmayan tablet)
android tablete telefonu
modem olarak tanıtıp
internete girebileceğim
konusunda bilgili sayın yazarların yardımına
ihtiyacım var. günlerdir
uğraşıyorum.
güzel cihazdır vesselam.
telefon görüşmesi de yapılabilen bir tanesinin marka ve model tavsiyesini beklediğim cihaz.
--spoiler--
Ucuz tablet almak mantıklı mı israf mı?
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=VQkWHtuyJoo
sabah bimeks mağazasından almayı düşündüğüm hede 200 tl olanından alacağım, malum maaşı aldık ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerek.

ama hangi marka alacağım konusunda kararsız kaldım, hometech marka var bir de polypad marka tablet bilgisayarlar var, yardım et sözlük.
piyasada 66 liraya kadar bulunabilendir.

http://www.darty.com.tr/e...800-4-GB-p-66807-c-24.htm
(bkz: ipad mini)
görsel
(bkz: codegen qbix)
Dünyanın en işe yaramaz ve en gereksiz aleti.
gösteriş meraklısı insancıkların derste ses kaydı için bile kullandığı alet.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
http://www.veteknoloji.co...id-tablet-mi-53238--.html
klavyeli kılıf ile beraber, laptop olarak kullanılabilecektir.
bu klavyeler sayesinde hızlı bir şekilde yazı yazabilirsiniz.
şimdilik klavyeli kılıf fiyatları 40 tl civarıdır.
henüz gümbür gümbür bir teknolojiye sahip değildir. android veya os işlemcili olduğundan pc'de yaptığınız işlemlerin çoğunu tablette yapamazsınız. ipad'de flash desteği bulunmamaktadır. yani mini oyunlar, bazı sitelerden video vs çalıştıramazsınız. android işlemcili flash desteği bulunan tabletlerde ise darboğaz olduğundan, iki üç sekme birden açılınca alet kafayı yer. şarj süresi (bu kişisel bir görüş olabilir ama) bana göre kısadır. kanımca henüz işe yarar bir alet değildir, ancak zamanın ne getireceğini bilemeyiz tabii ki.
bu meretin sindirimi rahatlatan bir yönü var. Benim gibi küçük bir yerde gazeteciler açılmadan işe gidip akşamda gazete almaya fırsatı olmayan ve bu yüzden gazeteleri netten okuyan biri için bütün boşlukları dolduran bir alet. Bulduğum her boşlukta çantamdan çıkarıp gazeteleri okumak bunlardan biri. ve insanın rahatsız edilmeden bulabildiği en iyi boşlukta tuvalet sanırım. (evet bence en iyi boşluk bu. insanlar seks yaparken birini seyretmeyi isteyebilir -zaten seks yaparken yalnızda değilsinizdir- ama kimseyi sıçarken görmek istemez- bu kimseye seks yaptığınız kadında dahil-.) Bu sebeple artık tuvalete girerken ucuzundan aldığım tableti de yanımdan eksik etmiyorum. Nese gelelim tabletin sindirimi rahatlatan yönüne. benim gibi zamanı olmayan ve bu yüzden her işini çabuk yapan biri tuvalet ihtiyacınıda çabucak halletme derdine düşer. Bu sebeple sindirim sistemi deforme olur. Ama bu meret sayesinde tuvalet artık bir gazete okuma zamanı olduğu için ihtiyacınızı yavaş yavaş ve sindire sindire yaparsınız. Buda sindirim ve boşaltım sisteminizin daha sağlıklı olmasını sağlar. işte buda benim teknolojinin yararı için yaptığım boktan bir yorum. öle tablet yararlıdır. ucuzundanda olsa bir tane alıp bu teknolojiyle tanışın derim. hem geleceğin iş bitirme araçları olarak hem de basurunuza iyi gelecek bir alet olarak bi tanışın derim.