orospu çocuğu denilen entry'de bu küfür, başlığı açan kişiye direkt olarak söylenmiştir. okuma özürlüsüyseniz yorum da yazmayın. ortada üzerine alınma gibi bir durum söz konusu değildir. demirtaş'ın sözlerini başbakana verilmiş bir ayar olarak gören yazar için bu ifade kullanılmıştır. bu da başlığı açan ben olduğum için bana yöneltilmiştir. yani hala anlamayan özürlüler için açmaya devam edeyim.

ilgili canlı organizma bu ayarı ayar olarak nitelendiren kişiye yani bana orospu çocuğu terörist demiştir. anlamadıysan hala üzerine rahat birşeyler al ben gelip sana uygulamalı olarak direkt bünyenin içine sokarak anlatacağım. haber bekliyorum. öptüm kib.
(bkz: sözlüğün bokunun çıkması)
(bkz: uludağ sözlüğün inci sözlük gibi olması)
muhtemelen "tüm" değil de "belli" yazarlara orospu çocuğu denilebilir. kişiye kalmış bir durumdur. kafam atsa ben de diyebilirim mesela herhangi bir olay sonucunda.
ben üzerime falan alınmadım arkadaş!
haa birileri kendini o kategori içerisine alıyorsa, o da kendi sorunudur.
o sebeple son kez: bütün teröristler ve hizmetkarları şerefsiz evladı, hain ve orospu çocuğudur. nokta!!
yarası olanın gocunacağı yorumdur. bi bakayım üstüme alınmış mıyım? evet bakıyorum... alınmamışım evet alınmamışım.
yönetimin ceza vermeyeceğine emin olduğum hadisedir. böyle faşistlerin olmasına izin veriyorlar. oysa ben kürt olduğumu dile getirdiğim için kaç sefer çaylak olduğumu hatırlıyorum.

ayrıca moderasyon belki unutmuştur, hatırlatayım dedim,

(bkz: götümüze girebilir)
an itibari ile alınmadığımız.
(bkz: çünkü kardeş değiliz)
ortaya söylemiştir.
(bkz: yarası olan gocunur)
entyr silindiğinden dolayı incelemediğin entry nin sahibidir. eğer böyle bişey demişse kendisine derhal iade edilmesi gerekendir. ediyorum da zaten.
terörist sempatizanlarına söylemiştir.
ayrıca sürekli olarak türkçülük ideoljisine ve bunu savunanlara küfreden birinin bunu söylemesi de ilginçtir.
zaeten bu durumu moderasyon inceleyip kastaryan denen yazara gerekeni yapacaktır.
ayda 2-3 defa gerçekleşen durumdur. her gerçekleştiğinde çaylak olmakta ve kısır döngü şeklinde dönünce tekrar aynısını yapmaktadır. işte son icraatı;

başlık: selahattin demirtaş'tan başbakana ayar
entari no:(#10330711)
--spoiler--
orospu çocuğu teröristlerin götünden uydurduğu ayardır.
iki gerizekalı da ayar verme yetisine sahip değildir. biri gürcü bir leş kargası, diğeri kürtlerin çoğu gibi orangutandır.
--spoiler--
edit: ayrıca teröristi de ekleyerek aklı sıra aklanacağını zannetmiştir.

başlığı açan benim hani. anlamıyorsunuz ya. işte bu olayı ayar olarak gören de benim. bu size bir şey çağrıştırdı mı?