bugün

herşeyi garip kutulara sokan,ürünleri marjinal olduğu kadar komikliğiyle de bilinen, yikandiktan sonra burusturularak kurutlumasi önerilen marka
cem boyner'in başarılı pazarlama taktiği.
yaratıcı ekibinin, kutuların içindeki kağıtlara yazdığı yazılarla insanları yaran marka.
(bkz: shipir dhama)
bravo denilecek aldığınız her üründe açıklama kısmında sizi gülümsetecek çoğunlukla gülümseme olayını abartacağınız anlara sebep olan seyyar karikatür dergisi denilebilecek ama böyleleri olmalı yaratıcılığı sağlam tutan kafalara ihtiyacımız var herşey aynı herşey sıradan olmamalı deditecek eğlenceli marka.
iç çamaşırları,tişörtleri,şalları,çantaları ve prezarvatifleri vardır.
piyasandan silinmekte olan boyner markasını cem boyner'in t box gibi ürünleri çıkararak iyi bir pazarlama kampanyası ile tekrar gözde bir marka haline getirmesi.
travel-box olan ismini t-box olarak lanse ederek, harika bir pazarlama yöntemi ile harika bir fikrin piyasaya sürülmüş hali.
insanların yolculuk ederken valize eşyalarını sığdırmakta güçlük çekmeleri durumuna çözüm olarak sunulan, ancak bu durum pek algılanamayarak insanların reklamlarını çok beğenerek aldığı marka.aslında az yer kaplamasını sağlayarak valizproblemini ortadan kaldıran ama gittiğimiz yerden geri dönerken açılmış ve çok yer kaplayan halini ne yapacağız sorunsalına; "zaten ucuza satıyoruz at çöpe bi daha satın alırsın sonra" fikrini inceden aklımıza sokan boyner atağı.
ayrıca bir çok yerde yılın pazarlama tekniği, yılın ödülü gibi başarılara imza atmıştır.
göt kadar kutuya dünyayı sıgdıran bir sistem.
yakında bunlardan ev filan da çıkaracaklar ondan korkuyorum.
t-box evleriniz iki üfürmeyle hazır.
kutudan çıkarın bir iki kere çırpın sonra arasından üfürün eviniz hazır.
ne lan bu.
yakında ev ve arabada vermesi muhtemel üründür.
-,99 kuruş ile biten fiyatlarda olan ürünlerinde paket içerisine 1 kuruş yerine 1 cent koyan firma. *
(bkz: firuzbey)
anlamsız paketlerde sadece güzel reklam kampanyaları sayesinde satış yapabilen firma.
(bkz: t box prezervatif)
her paketinden 1 avro cent i çıkan ilginç firma. aynı zamanda ucuz da.
boxerlerine yazdığı yazılardan bazıları.

(bkz: bu yazıyı okuyacak kadar yakınsan çok geç)
(bkz: tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır)
(bkz: tutan come on)
(bkz: toy box) * *
espri yapabilen marka.
son olarak eski donunuzu getirin yeni donunuzu götürün * diyerek kampanya yapmış marka. siteside kendi gibi eğlencelidir.
bilmiyorum mail adresimi nerden buldular ancak her hafta, haftanın nanesi başlığı altında bana bikini vs. pazarlamaya çalışmaktalar. hala kavrayamadılar erkek olduğumu, "hmm bu bikini de bu kıza çok yakışmış-bu hiç olmamış", "oha kızın karnına bak ne kadar da güzel" deyip geçiyorum sürekli...
t leri koymaya yarayan marka. misal t cetvelleri, işte bu t box larda rahatlıkla taşıyabiliriz bu bızırları. süfer.
çok tatlı saatleri ve sexiii donları olan compact ürünleri olan marka.
içeriğini bilmeseydim:"ulan acaba x boxla ne alakası vardır bunun?" derdim heralde dediğim firmadır.
(bkz: ne diyorum lan ben)
sıkıştırılmış ejderha nefesi çakmakları ayrı bir güzel olan marka.
1 al 8 öde gibi farklı kampanyaları bulunan ve bunu da "paranın ne önemi var! mühim olan insanlık." diyerek teşvik eden komik marka.