bugün

(bkz: seks)
çok değil, en fazla 2 hafta geçtikten sonra bağenmediği türk kızı, (bkz: miranda kerr) gibi görünür gözüne.
ilk günleri iyi geçirmek. ilerleyen günlerde adada epilasyon, ağda veya cımbız olmadığından konumuz yeti ile ıssız adaya düşmek olacaktır.
olmayacak işler peşinde koşmamak daha hoş.
ilk hafta alışma ve trip süreci olacaktır.
ikinci hafta biraz daha alışılmışlık ama yinede işleri size yıkma.
üçüncü hafta sizi sahiplenme benimseme.
dördüncü hafta eğer yanınızda bıçak gibi bir kesici varsa kıllar problem olmayacak seviye düşmeyecektir.
adada evi alışılmış ancak modern hayatın gerekçeleri aranacaktır.

dokuzuncu hafta sevgili olma ihtimali ihtiyaçların da bastırması ise mümkündür tabi ki siz abazanlık yapıp kıza saldırmadıysanız veye yavşamadıysanız eğer böyle bir kişilikte iseniz zaten sizden sevgili olmaz.

yirmi hafta sonrasında belli bir düzen oluşmuş olacaktır, günlük işler avcılık, yemek, ateş gibi.

bir yıl sonra büyük ihtimalle hava şartlarından dolayı evi sağlamlaştırmış olmanıza rağmen düşük yaşam şartları ve beslenmeden dolayı hasta düşeceksinizdir.

sonuçta öleceksiniz, daha fazla yazmaya üşendim siz de okumaya üşenmişinizdir zaten.
baksın başının çaresine diyip öbür köşeye gitmek en mantıklısıdır. uğraşma hocu. git köşene. al kaplumbağanı. delirene kadar konuş. en iyisi.
kizimizdan "ben geri döndügümüzde meltem, adada bi erkekle yalniz kalmis dedirtmem hulusi gider misin lütfen yanlis anlasilacaz???" gibisinden bir cümle gelmesi olasidir efendim.
annem olmazsa olmaz diye şart koşar.
bişey olmasına fırsat vermeden o adayı acele terk etmelidir. artık jack sparrow tarzı kendini kaplumbağaya bağlayıp mı kaçarsın,zehirli kurbağa yiyip intihar mı edersin sana kalmış.

şaka yapıyorum lan tabi. ben de türk kızıyım. en kötü ihtimalle kıza 2-3 kere şöyle temiz bi dayak atarsanız yola gelecektir.
dünyada 1 türk kalsa kendi ülkesini kurar intikamını alır demişler düşmanlarımız. eğer ikisi bir birini gazlarsa o adayı ülke yaparlar üstüne nufus yaparlar sonra onları oraya koyanlara gider gerisini siz doldurun.
turk kizi ile issiz adaya dusunce yok turk kizlari soyle boyle vs gibi yuce bir irki ve bu yuce irkin kizlarinida kendilerince asagiladigini sanan mesrepsiz namussuz karaktersiz soysuz gibi daha bir cok sifati bunyesinde tutabilen kendince espri yaptigini sanan espri ishaline tutulmus omurgasiz dusuncesiz haysiyetsiz yazar basligidir ...annen babanla birak adayi ayni evde kalmis senin gibi birsey cikmis diyede dvm edilesi sicimsi basliktir
iyi tarafından bakınız en azından açlık hissi yaşamazsınız zira bolca trip yiyeceksinizdir.
Türk kızının adını gereksizce kullanmak ne demek.
-ben-Sen kalem ol ben de kağıt yaz beni yarim yarim...
-kız- sus allasen zaten burda kalakaldık.
Kesin gelir biri kurtarır bizi adadan.
çarenin neden mekanda arandığı tam olarak anlaşılamamıştır.
(bkz: aşkım beni seviyor musun)
Umarım yemek yapmasını biliyordur.yoksa durum vahim.
Uff snane be slk.
Hayvan ve haşeratın dedikodusunu yapardık herhalde. Biz kimi çekiştirecez koca ıssız adada amk.
Cinayet.
1 aya tarantulayla çiftleşmek nedir öğreneceksiniz! Bir soru.
(bkz: şimdi biz neyiz)
dip boyası bütün vücudunu ele geçirir.
Türk kızı adı üstünde damarlarında asil Türk kanı taşıyan nene hatunun torunu tabiki de hayatını idame ettirir.