bugün

Kızların her attığı mesaj yada telefon görüşmesinde sürekli tekrar ettikleri erkekleri çileden çıkaran hede.
sevgisini zamanında üstüne çok düşerek, basa basa göstermiş er kişinin kızın sevgisini elde ettikten sonra başlayan ilgisizliğine delalet olan soru cümlesi.
akabinde en çok neyimi seviyorsun sorusu gelir ki, o an ordan koşarak kaçma isteği uyandırır.
+ beni seviyor musun aşkım?
- hayır...
+ hayvan olduğunu hatırlatmama gerek yok değil mi?
- yok canım sağol...
Bu soruların daha da boku çıkarılmışları vardır..''En cok hangi huyumu seviyosun??'', ''katlanamadığın huyum hangisi??'','' benle birlikte olmaktan mutlu musun??'' gibi..bunlar ilişkiyi yıpratır guzel kızım demeyin bole seyler..*
bir sevgili anca bu kadar septisizme bulanır herhalde.her kıldan şek, her tüyden şüphe uydurabilen,bundan sevgi yoklamasına gidecek türden doktriner malzeme elde edebilen bir sevgiliye verilecek en rasyonal cevap:

-sevmeseydim burada olur muydum dur.

hem akilane hem de kaçamaksı.
ilgi bekleyen salak kız lafı.
hayır,adam seni sevmiyorsa niye aşkım dersin?
he sevdiğini biliyorsan niye sorarsın yahu!?
(bkz: bi siktir git dedirten laflar)
sevmez miyim diye cevaplanabilcek olası soru cinsi.
"madem sevmediğini düşünüyorsun e be salak neden hala berabersin ki??" sorusunu sarfettiren, küfrettiren bsg cümlesi.
doz aşımı çok tehlikeli olan davranış biçimi. günde üç öğün hem aç hem tok karnına uygulandığında erkekte serebral paralizi oluşturduğu bilinmektedir.
simarik moda girmis kizin ilgi istedigini göstermeye calistigi laftir, evet diye cevaplandiginda akabinde "ne kadar çok?" sorusunu alir.
(bkz: istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz)
(bkz: yoksa beni begenmiyor musun) *
evet dersiniz "yalan söylüyorsun" cevabıyla karşılaşırsınız. hayır dersiniz kapris çekersiniz. cevap vermezseniz "sen beni artık sevmiyorsun, beni sallamıyorsun" tarzında laflar işitirsiniz. gelin de çıkın işin içinden..

(bkz: bosa koyuyorum dolmuyor doluya koyuyorum almiyor)
bu soruyu sorduktan sonra kızların ne cevap bekledikleri hep merak etmisimdir.En iyisi susmak, bazen en guzel cevap oluyor...
her kızda olduğunu farkettiğim ve her ilişkisi boyunca erkeğin karşısına defalarca soru olarak gelecek olan cümledir.

(bkz: women i never understand)
Beni seviyor musun askim?
+ Ne demek amına bile korum müberra
Ayy cok romantiksin öküzcan.
liseli ergenyus sorusudur.
erkekleri çileden çıkartan soru cümlesi.
kadınları da çileden çıkaran sorudur.
Sevgiliden soğuma sebebi. iğrenç ergen sorularından biri.
ne yapacağını bilemez insan. artık ona istinaden bir açıklama yapmanın gereksizliğiyle, umursamaz da olursa alabileceği "küsmek" tepkisi endişesi birbirine karışır insanın.
-beni seviyor musun aşkuuummm?
-seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli,yerinde kal...
hayrr tabii ki ashqımm yae diye cevap verilesi sorudur.öyle soruya böyle cevap!
"sevsem aşkım demezdim" cevabı gerekir bu soruyu sorana. seven adam niye aşkım deyip aşkı öldürsün. "sevseydim isminle seslenirdim, ismin 'aşkım' kelimesinden daha güzel gelirdi" der aynı zamanda seven şahıs.