bugün

aynı yere eşofmanla gelen bir kıza beğendiği çocuğa kaptırdığında boya badananın ya da saç maşasının o kadar önemli olmadığını kavrar.
6.30 da otobüse binecektir.
o kadar süslenir püslenir sokağa çıktığında erkeklerin bakışından rahatsız olur. Eh yaprağım madem rahatsız olacan erkeklerden niçin süslenip püslenir sin ? He kadınlardan hoşlanıyorsan ayrı ama genel olarak böyledir bunlar.
23-27 yaşlarında olma potansiyeli yüksek kızlardır.sonrasında enerji kalmıyor.
O azmi kendine güvenmeye verse, kozmetik sektörü çöker.
saat 5.30 a saati kurup 6.00 a doğru kalkıp saçlarını düzleştirip, makyajını yapıp, giyeceği kıyafeti seçip giyinip yaklaşık yarım saatide aynanın karşısında geçiren kızıdr. sayıları akılları zarara uğratacak kadar fazladır. her duyduğumda dehşete düştüğüm fakat gözlemlerimce erkeklerin çoğunluğunun ilgisini çeken kızdır.
o eşofmanlı, 7:30 da kalkıp saçını şöyle bi toplayıp giyinip çıkan kızın kapacağı erkekse farklı veya farklı olmak isteyen bir erkektir bu kişi yüksek olasılıkla bir süre sonra bu kızı terkedecek aklını yemişlerin peşine düşecektir.
doğanın kanunu: erkekler farklı olana gizemli olana meyillilerdir az bir süre geçti mi ne gizem kalır ne bişey.
bakımlı kızdır,görünüşe önem veriyordur veya kendisi için süslenip püsleniyordur vs.seçenekler çoğaltılabilir.
süslenir kaşar olur süslenmez kezban olur asdfghjklş.
uykumdan feda edeceğim 10 dakika bile, gün içinde içimi kanatırken; makyaja bulanmak ve saçlarımı maşalar, düzleştiricilerle yakmak için 2 saatimden asla feragat etmem dostlar. 8'de gidilecek derse ben 7'den önce kalkan insana şüpheyle bakarım. (uzak yerlerdeki kampüslere otobüsle ulaşacaklar, sözüm size değil.)

yürüyerek 10 dakikada ulaştığım okulum için 1 saat önceden kalkıp gerekli hazırlığımı yaparım. zaten kahvaltı da yapamıyorum uyanınca. 2-3 saati buluyo bünyemin kendine gelmesi. o yüzden sabah 8 dersinde süslenmiş, en az 1 saat hazırlanmış insanları görünce ürperiyorum, hayata dair sorular soruyorum.

fakat bir takım insanlar var ki, benim de 1 yıllık kalkınma planım bu yönde. sabah 6'da kalkıp spor yaparlar, nasıl güzel insanlardır onlar. işte onlara laf söyleyenin ben alnını karışlarım.
muhtemelen saat 6.45 trenine yetismesi lazimdir cunki gidecegi yer evine 45 dk mesafededir ve bunu dusunerekten hem dakik hemde bakimli sevilesi bir kiz oldugunu gorebiliriz.
tikidir. derse de geç kalır.

(bkz: derse geç kalan tiki kız)
gece kitap okumadan uyumakla kalmamış,bir aydır kitap yüzü görmeyen kızdır.
doğrusunu yapan kızdır.
imrendiğim kızdır. erken kalkıp güzelce saçını makyajını yapar, kendine mis gibi de kahvaltı hazırlar.
enerjisinin kaynağı nerden gelir blinmez.
insanların yadırgamaması gereken göze ve gönle hitap eden kızdır, zira evden çıkmadan 10 dakika önce yataktan kalkan kızın itici yağlı saçları ve tuhaf kokusuna sahip değildir. Kesinlikle taktiri hak eden kızdır.
Süslü olup olmaması kimseyi ilgilendirmeyen kız modelidir. Fakat süslü kız kişisi yolda, ayakta, orada burada alelacele kahvaltı ediyorsa o zaman durum değişir. Hayatımda gördüğüm en büyük saçmalık hayati ve doğal ihtiyaçların önüne gereksiz eylemlerin geçmesi. Bunun bir üst versiyonu süslenmeden katiyyen sokağa çıkamayan kız modelidir. Allah akıl fikir versin.
evlendiğinde kahvaltı hazırlamak için kalkmayacak kızdır.
özendiğim kız. allahtan mühendislik fakültesinde pek bulunmuyor.
üniversitede fön çektirmeden okula gelmeyen kızın upgrade edilmiş halidir. vardı böyle tipler. ne ara kalkıp gidiyosun kuaföre? kuaför saat kaçta açılıyo ki?
makyaj ve süsü abartmıyor ve sevdiceği için katlanıyorsa bu eziyete, evlenme teklifi edin ona. çocuğunuzun annesi olmasını istediğiniz kadın odur işte. fedakâr...
ortalama bir güzelliğe sahip olsa, böyle bir eylemi gerçekleştirmeyecek kızdır.
6.40 da servis geliyordur. Bi fon de cekmeyek mi?