bugün

4 mart 2009 tarihinde, sevgilisi cem gariboğlu tarafından trajik bir şekilde öldürülen münevver karabulut'un babası.
öyle bir baba ki kızına doyamamış, çaresizlik içinde yanıp tutuşan, çektiği acıdan, hiçbirşey yapamamaktan dolayı kendini bile öldürmeyi düşünen, acılı, içi kor alev baba. allah ona ve tüm ailesine sabır versin.
televizyonlara çıkıp kızının katilinin bulunamamasına isyan eden adam.
(bkz: #5312130)
istanbul valimizin kendisini ünlü olmak için cinayeti kullanmakla suçladığı adam. el insaf diyoruz.
kızı parçalanıp çöpe atılmıştır.
koca devlet bacak kadar çocuğu 3 aydan fazla süredir bulamamıştır.
buna rağmen yetkililer tarafından çok konuşuyor diye azarlanmaktadır. bence siz susun da bu adam konuşsun.
"toprağın altındaki demir yığınını çıkarıyorsunuzda bunları mı çıkarmıyorsunuz" diyen acılı baba.
maktülün babasıdır.hasta olduğunu düşündüğüm itici insandır.
çöp konteynırından başı gövdesinden ayrılmış bir halde bir gitar kutusunun içinden cesedi çıkarılmış olan kızın babsıdır.
acılı bir babadır. haklıdır ama tuhaf bir adamdır.
sayesinde cinayet unutulup gitmemiştir. belkide sürekli medya karşısına çıkmasına kızıyorsunuz ama bu adam sayesinde hala basın bu olayın peşinde.
Canından çok sevdiği yavrusunu insaniyetten nasibini almamış kişilerin öldürdüğü biçare , acılı ver dertli babadır.Yaşadığı acı artık mantıklı konuşmasına izin vermediği, gencecik yavrusu toprak altında yatarken katillerinin yakalanamamasını kaldıramayan babadır.
(bkz: onlar sizin çocuklarınız)
yaşadığı bunca acıdan sonra //tuhaf adamdır, itici adamdır// gibi yorumlara maruz kalmış, yüreği acılı insandır. o , yüreğinin acısından ne yaptığını farkında mı acaba ? baba olduğunuzu düşünün ya da anne, çocuğunuzun bu şekilde öldürülmüş olması size ne hissettirirdi? aklınız başınızda kalabilir miydi ?
zamanın istanbul emniyet müdürü, şimdilerin taze osmaniye ilinin valisi celalettin cerah'ın süreyya karabulut'a; onlarda kızlarına sahip olsalarmış dediği, yaralı bir baba..
binlercesi gibi, bir tv kişiliğine dönüştüğünü farkedemeyen ve gittikçe sempatimi kaybetmeye başlayan bir babadır.
iyice saçmalamaya başlamış zatı muhterem. kızının katilinin bulunmaması durumunda, ''bu iş 28 şubat'a kadar gider'' gibi saçma sapan, amaçsız bir lafa imza atmıştır.

sana, bir iki şey söyliyeyim süreyya bey,

kızının birinci katili cem garipoğlu denen piç, ikinci katili ise, bu zengin piç ile arkadaşlık etmesine müsamaha gösterdiğin, kızından medet umduğun için sensin.

28 şubat'ta çok canımız yandı, birçoğumuz babasız kaldık. 2 yavşak için değil 28 şubat, bir kişinin burnu kanarsa, altından değil sen, yedi ceddin kalkamaz.
"tamam acını anlıyoruz amcacım ama zırt pırt çıkma be kamera karşısına?" denilmesi farz olan kişi.

emniyet müdürü saçmaladı tepkimizi koyduk. tayyip baba "ben müdürümün arkasındayım" dedi, tepkimizi koyduk. ama ne 28 şubat'ı allasen?

vizontele'de televizyon çalışmayınca belediye başkanı diyor ya "artossa artos, değilse bu iş himalayalar'a kadar gider!" deyu, seninki de o hesap. vallahi korkuyorum istanbul'un fethi'ne dayandıracaksın diye.
(bkz: cazgır)
fox tv de çıktı bugün, gergindim bu adamı izleyeyim dedim. biraz daha sinirlendim, adamın konuşma tarzına bayılıyorum. ses tonu yükselince, orada c.g denilen orospu çocuğu olsa basacak kasnağı verecek yapragı diyorum..

bir de bu adama cazgır diyenler var, tazminat avcısı filan. ayıptır, kendinizi onun yerine koyun be kardeşim. adam savcınn kendisine "cem in o gece yakalandığını, ama yukarıdan gelen bir emirle serbest bırakıldığını" söylediğini anlattı. buna ne demeli, evladı katledilen adamın hakkını araması hassktir çekilecek bir şey mi?

154. gün, amaan..
hiç bir savcı, adamı yakaladık, ama emir geldi saldık diyebilecek kadar salak olamaz. dün akşam fox tv de showunu başarıyla yaptı bu arkadaş. ağzına dolanmış bir arka bahçe lafı. cinayetin arkabahçesi nedir lan.? sürekli bağırdı çağırdı, önüne geleni suçladı. suçladığı adamlardan birisi kendisini mahkemeye verse, önüne 2 çuval prinç yığarlar, ayıkla taşını diye.
Başlarca tüm türkiye gibi acını paylaştığım, sonra da medyanın kullandığı bir insan olduğunu düşündüğüm baba.
Nasreddin Hoca ve karısı sıcak bir yaz gecesi damda yatarlar. Çocuklar yüzünden aralarında ufak bir münakaşa olur.
- Ne oluyor yahu? Bir de beni dinle, derken yataktan kalkar. Uyku sersemliği ve gece karanlık da olduğundan nerede olduğunu unutur. Kendini yerde bulur. Gürültüyü duyan komşular yardıma gelirler:
- Hocam, nasıl düştün? Durumun nasıl? Hoca'nın fena hâlde canı yanar. Belini tuta tuta şöyle cevap verir:
- Ne olacak, damdan düştüm. içinizde damdan düşen varsa halimden anlar.
kendisine yazıktır ama çok rol kesmektedir. insanın onu izlerken lan bi siktir git diyesi gelmektedir.
Aşırı agresif ve provakatör halini acısına veriyorum elbette ama hala gittikçe haberlerin reyting malzemesi olmaya başladığını görse diyorum artık. Yani habercilerin acısına ortak olmak yerine reklam gelirlerini artırmak için yayına aldığını görse. Bu medya halkın ilgisini çektiği için elbette senin hikayesini pazarlıyor abicim. Seni elbette celalettin cerrah'a, Başbakan'a palazlandırıyorlar. Çünkü bu polemikten ya da adı her neyse rant sağlıyorlar. Gör artık sende yani bunu. Tamam acını paylaşıyoruz allah rahmet eylesin ama köşene çekilip tevekkül etmeni vakti geldi bence. Hatırlıyorum ben küçüktüm o zamanlar, pek aklım sarmıyordu bu medya mevzularına ama bir kumkapı olayı oldu. Adamın biri laf attı diye bıçaklayarak öldürüldü. Bıçaklayan kızı dizi oyuncusu yaptılar, adamcağızın kadını pavyonda şarkıcı oldu, sonra reytingleri düşmeye başlayınca iki taraf beraber televizyon programlarına falan katılmaya başladılar. yani herkes medya figürü oldu herifte öldüğüyle kaldı. Oturup katil doğanlar filmini izlemek lazım bence.
yakında reklamlarda oynamaya başlamasından korktuğum kişi. tamam tarifsiz bir acı yaşamıştır, buna laf edilemez de her saniye her kanalda karşımıza çıkıyor bu şahıs. acısından dolayı kendisine duyulan sempatinin yerini bir süre sonra tarifsiz bir antipati almaktadır. (bkz: ehh eytere bea)
helallik için öncelikle cem garip oglunun adalete(!) teslim edilmesini ve 3 milyon euro'nun verilmesini isteyen acılı(!) baba.
kaynak:fox tv
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar