bugün

kimse sahura iftara çaya da çağırmıyor.

talaş böreği var yerken acayip dökülüyor. alır gelirdim.
harbi sarmıyo ya darlıyo artık.
biz sözlüğü sarıyoruz ya, o da yeter de artar bile.
Tersinden kalkmış olabilir belki.
iki aktroll geliyor cehape dönemi falan zırvalıyor, gerileri de zaten kız götü yalama derdinde amsızlar. Bir şey katmıyor insana. Hadi bay.
Gece gece elitlik en üst seviyede olmasına rağmen sarmiyor artık. Ulu' da yaşlandı. Yaş aldıkça çekilmiyor:/
Pandemi döneminde 200-250 kişi olunca ne gırgır şamata olurdu burada. Keşke sözlüğe 2018 öncesinde gelseymişim. Tam da can çekiştiği zamanlarda geldim ne yazık ki, evet.
2 memeye hepiniz kendinize gelirsiniz...
bide bu furya çıktı başımıza. hep şarapçının bok yemeleri neymiş sözlük sarmıyormuş ne yapmamız lazım sardırabilmemiz için bilmiyorum.

(bkz: kötü yola düşmesek bari)
görsel
Yazacak başlık bulunamaması, akla da açılacak başlık gelmesidir. Bu durum sözlükten değil, ülkenin durumunun insanı da yarattığı moralden ötürü gelmektedir kanımca.
Sarsa sardı demezsiniz, sarmayınca hemen şikayet... Bu insanoğlu çok tuhaf :-).
Ama daha yaprak sarması servis edilecek bekleyin çocuklar.
Su götürmez bir gerçek.
sarmıyorsa sarılma.
Bir beden küçüğünü denerseniz daha iyi saracaktır.
Bu yüzden uzaklaştım.

Sosyalleştikçe sözlükten uzaklaşıyorum.
"sözlük sarmasını en lezzetli kim yapıyor" yarışması başlamalı.
Akşam üstü bende arkadaşlarla Cafede takılıp uzaklaşmıştım. Sonra Kuyumcuda işim vardı. Ardından markete gittim.
Böyle zamanlar da hiç sarmaz sözlük beni de.
Fakat gece olup odama çekilince sımsıkı sarılırım sözlüğe. Şu an yaptığım gibi. swh.
Sar sar sar makarayı, çöz çöz çöz makarayı, böyle de şöyle şap şap şap...

Ayy

görsel

Bebekli ortamdan çıktım 2 saat önce, alkolden ziyade bu şarkı kafa yaptı. Sabah uyanınca söylüyorum artık. Oof.