bugün

Bunu Diyen kişinin sözlükten çıkması iyi bir çözüm olabilir buna. Az beynini kullan.
(bkz: sözlüğün hangi gece tadının olması)
Cok dogru bir tespittir. Niye boyle oldu tuhaf oldu denilesidir.
sabırsız bir yazarın tespitidir.

az bekle kanka dansöz çağırdık geliyor.
Değil mi sanki bir sözlük keyfimiz vardı, hep bu trollerin yüzünden, hadi yakalayıp zikertelim şunları.
Sol sütunda üst üste 10 tane seksli başlık görünce söylenen cümledir.
(bkz: beynini kullan).
petremsi ve tuzlu bir tadı yoktur hedesi. doğrudur. genelde yazarlar buraya boşalmadığı vakit peçeteyle haşır neşir oluyorlar.
(bkz: tadımız kaçmasın ali rıza bey)
sözlüğe tat ve renk katmak için fırsat teşkil eden olay. basit bir hesap yapalım.

--spoiler--
her gün sözlüğün gidişatından ve başlıklardan kaç yazar şikayet ediyor ? en az 10. bu 10 yazar, şikayet ettikleri sürede kaç bilgi entrysi girebilir ? 2. günde 20, haftada 140, ayda 560 bilgi entrysine ulaşırız.
--spoiler--

yani troller ve futbol fanatikleri kadar sözlüğü eleştirip çözüm önerisi getirmeyenler de sözlüğe katkıda bulunmaktan uzaktır.

not: bu yorum herhangi bir yazarı hedef almamaktadır. sadece sözlüğü eleştirip çözüm üretmeyen zihniyeti sorgulamaktadır. *
Şuan yaşanan durumdur.
benim mi yok sözlüğün mü anlayamadım.
Amaaan her zamanki hali.
olsun bu hali sabahki halinden çok daha güzel siyaset uğruna kavga edip ahlaksızca küfürleşenler yok hiç yoksa.
Şeker ezelim.
nedendir bilinmez şu an ki hali böyle.
Yaz, artı bir.
Yarın iş olmasından dolayı olabilir mi acaba ? öğrenciler ve işsizler değilmiş demek sözlüğü eğlenceli ve okunabilir kılan.
Ben olmadığım için olabilir. Dizi bitirdim de.
sanki sözlüğe çıkma yasağı var. sadece yasağı delenler burada.
Yıllar sonra sözlüğe girdim. Tadı yok. Sanırım bu gece hiçbir şeyin tadı yok. Hoşçakal sözlük, bir zamanlar saatlerimi burada geçiriyordum, şimdiyse bakıp çıktığım bir yer haline geldi...
Çünkü, sözlüğün melekleri eksik. Tamam nervio burada ama nerede temenuj? Nerede kuresel? Nerede Queen? Onlar olmadan buraların tadı tuzu yok.