bugün

Zamanında oldu diye hatırlıyorum. Neyse ki o vahim gecede ben yine çaylaktım ve sözlüğe girmemiştim. ilk defa bir fotoyu kaçırdığım için sevinmiştim amk.
Ayıplı davranıştır. Bir de şimdi yol göstermek gibi olmasın da,

Hatunların yaptığının adı dekolte. Şak diye açsalar sıkıntı ama açmıyorlar. Yani tam göstermek değil. Şimdi sen çıkartıp masaya vurunca silik sebebi ama bu hatunlar gibi dekolteli şekilde servis edince silik olmuyorsun.

Ya da moderetör erkek olduğu ve homoseksüel olmadığı için dekolteli şey fotosu attığın saniyede de silik olabilirsin.

Bilemiyorum Altan bilemiyorum...
yoh amuna daha neler.
penisin poz verirken " çiiizzzz " demesini gerektirendir.
sözlük kızlarının bişileri başlıklarında araya karışmış bolca penis kafası fotoları mevcuttur.
Sözlükte daha beter ne görmedim diye düşündükçe hep daha beteri geliyor. Evet.
Böyle sözlüğe kesinlikle haktır.
ben kaçırdım diyeceğim ama düşkünüymüşüm de görmek istiyormuşum gibi algılanır diye şey yapmıyorum.

meme atanları küstürüp kaçırırsanız elde kalır küskü işte. bugünlerin mimarı sizsiniz hiç kusura bakmayın.
Anne babası tarafından sevilmemiş birinin intikam icin yaptığı eylemdir. Yoksa niye dünya kadar insana anne babasına küfür ettirsinki. Hayır sokakta etsen delikanlı kesilir burda hosuna gidiyor, klinik vaka.
Hiç şaşırtmayan şekilde 12. Nesiller tarafından yapılmıştır. Bu 12'lerde biraz şey? Ney? Ayarsız çocuklar, ayarsız!
Amk eskiden ergenler yapardı bunu
Hala bitmedi mi..
Yiyecek olmadıktan sonra alın yiyin der gibi atmak işsizliğin kitabını yazmaktır.
Gerçek özgürlük bu değil.
hata: entry nerde?
saygısızlıktır.
Kaç gündür olmayandır. Şaşırtıcı sular duruldu. Evet.
Sözlük kızlarının terbiyesizliğidir.
En alt entrylerde biri: ' sanırım 14 cm ama sadece kalınlığı bilemiyorum yakından görmek lazım' yazmıştı adam yaa..
ben uyurken atmayın. hahaha.
Oradaydım. Korkunç birkaç gündü. Hiç bir başlığa gönül rahatlığıyla giremiyordum. Başlıkları tıklarken elim titriyordu, her başlıktan çıkabiliyordu. Oradaydım, lanet olsun oradaydım!
iflah olmaz bir abaza eylemidir.
Lan altı üstü pörsümüş dede bulluguna benzet birsey gördünüz hamamda sürekli görüyoruz, Pozisyon temiz devam.
Neydi o Birkaç gün. sözlüğe seri bir şekilde malafat kokteyli atıldı resmen.
Hele o leş gibi donu yok muydu kusanlar oldu.
adabıyla yapıldığı takdirde neden olmasın eylemidir.

görsel
işte o fotoğraf
görsel