bugün

odininogluthor- karasakal mezarlığında sağdan 3. sırada yatıyor.
39. nesil yazarların başlık açma sorunsalı başlığına entry girmek.
dyurttas sözlükte geçirdiği zamanı akademik hayatına yönlendirseydi şimdi yurtdışında profesör olup paranın dibine vuruyordu. ancak doktoradan sonrasını getiremedi. hala sözlüğün "eski medeniyet nesli" yazarlarındandır.
nawajo 30 yıl sonrayı görürse size burdan bidirir. *
ananemin (biriciğim!) bedduasının (tatlı beddua lan) tuttuğu an olacaktır; çükü büzüşesiceler!
yaşlı ve yalnız, hayatın acabaları ve keşkeleri ile başbaşa...
muchos: sonunda ispanyolca öğrendi ve meksikaya gitti.. netten ayarladığı ve yaklaşık 32 yıldır görüşmeye devam ettiği bayanı buldu ve evlendiler.. fakat daha ilk gecede aşırı heyecandan kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu..
rapursuit: muhtemelen bi sahil kasabasında emekliliğin tadını çıkarıyor. balık tutuyor akşamda tuttuğu balıkları hanıma kızarttırıp rakı balık yapıyor.
castaway takımı 82 den beri türkiye kupası kazanamıyor ve bu durumu kabullendi.
akrep burcuyum kacma gel: evli ve bir çocuk babası. eşine sadık, tahsilini tamamlamış, çocuğunun altını değiştiriyor. muhtemelen norveç ya da isviçre'de.
Çocukların topunu kesen yalnız ve ruh hastası teyze. Aslında yapmak istemem yapanlarada söverim ama bu gidişatın sonu bu.
Herşeye tamam da, top kesmeyeyim lan zararım sadece kendime olsun lütfen!
(bkz: ölüm)
tası tarağı asmış, bodruma yerleşmiş.
dükkanını ya çocuğuna devretmiş işi bırakmış olur,yada yine dükkanını kapatmış evinden camiye bakkaldan,kaveye yaşayan emekli olur geberir gider.
daha da tecrubeli olacaklar bir de emekli.
(bkz: toprak).
belki de ot olurum ya o kadar da kötü düşünmeyelim. yeşil şirin bir ot.
55 yaşında, 2 kızı bir oğlu var, en büyük kızı evli, ortanca oğlu üni okuyor, küçük kızı henüz liseli. Sigarayı yeni bırakmış o yüzden asabi. Ama küçük kızına çok düşkün. en son galatasaray'ın 47. şampiyonluğunu ilan ettiği deplasmana götürmüş. 1-2 sene içinde emekli olacak kıvamda çalışıyor artık, enerjisi kalmamış. tek eğlencesi küçük kızı ve galatasaray. böyle olur herhalde.
bazıları aramızdan ayrılmış olur muhtemelen, hatıra köşesi olsun o zaman sözlükte. *
bir ege kasabasında küçük bir şarap evi var onunla ilgileniyor.
evinde kedisiyle yaşayan dul bir kadın olabilme ihtimalim yüksek.
karatekir : kafada erkin koray modeli uzun saclariyla, harley ustunde dunya turu yapmakta. aradada calgi cengi...emekli olmanin tadini cikartiyor. yasli bir kurt oldu, ama fena sayilmaz. *
surati tamamen kirismis, yurumekte zorlanan, kusu kalkmaz bir adam olmak.
kabirden yazarım artık.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=lW4fTxRcAC4&feature=related
--spoiler--
*
emekliliğime 5 sene kala nerelerde, ne yapıyor olacağımı merak ettiren haldir.

çok merak ediyorum, gerçekten sadece kendimi değil, tanıdığım sevdiğim insanları da merak ediyorum ne olacak, nerde olacaklar diye. şimdi şu entryi girerken, biliyorum aslında zamanın su gibi akıp gideceğini, 30 yıl sonra hala sözlük kullanıyor olursak ve ya ne bileyim o facebook profillerimiz, o resimlerimiz hala duruyor olursa, çok değişik duygualara sahip olacağımızı şimdiden hissediyorum.
güncel Önemli Başlıklar