bugün

besinci nesil bir yazar. hosgelmis.
zirvede tanıdığımız, uzaklardan gelmiş güleryüzlü, sempatik, hoşsohbet... tanıştığıma çok memnun oldum yazarı...
iyi tespitler yapabilen ama sessiz kalmayı tercih eden, güzel gülen yazardır. saçlarını kıskanmışımdır ayrıca.
"nihat genç lan bu" yazarı. aynısının tıpkısı, tıpkısının aynısı. o derece.
+vaaay goçççum benim.
çift kale maç mı yapacan?
akşama şakşuka mı yapacan haa?

kaçak et mi kesecen hee?

bana baağ naneliyi kullanma haa yanma yapıyo.
hade bağalım çakal beline kuvvet...
kardeştir. candır ama bazen ibnelik eder.* hacıt akşam kopuyor muyuz?*
(bkz: #10131365)
bir yazar...
nice yıllara yazarı..
doğum günü kutlu olsun. sevdikleriyle mutlu bir ömür geçirsin.
(bkz: #11684694) yazısı ile beni hüzünlendirmiş yazar.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
cok seviyorum bu adami ben.
höh diyorum başka bir şey demiyorum. sözlük gerçekten vefasız iyi yazarlara karşı. dandik dundik yazarlara bile methiyeler yazılırken buralarda bir şeyler bulamamak insanı üzüyor.

sözlüğümüzün hoş sohbet yazarlarından. bir şeyler üzerine konuşabilmeyi başarabilen nadir sözlük yazarlarından.
(#15617878) hak verdiğim yazar.
(#25184552)sigara yasaklarını savunacağına insan sağlığını savunması gereken yazar.
5. nesil yazar günlük konuşma dilinde bile güzel tasvirlerde bulunan gidiyorum deyip direk giden geldiğinde aramayıp bir saat bekleyen uludağ sözlük yazarıdır. espri kabiliyeti yüksek aynı zamanda hikayeleri bol bir dostumdur (bu kısım altı çizili olarak yazılıyor) sabaha kadar yazsam da bitmeyecek bir dosttur kendisi artı şansız kara tekirin tekidir. evet bende çok şanssızım ama sen ne yaptın be kardeşim deediğim saçları şimdiler kısa olan sokakta gördüğünüzde şarkının en güzel yerine denk geldin amına koyim diyebilen sevimli bir dost. bugünde yanımdaydı ve başka bir arkadaş geldi bir ara kara tekir bir şey söyleyip dışarı çıktı diğer arkadaş konuşuyormuş dedi adam bu kadar mı sessiz sakin olur. acayip huyları vardır görürsünüz nereye dersiniz hiçbir yere der. yürümeyi çok sever. hayatta bir çok şeye karşı ihtiyacı olmadığı sürece arzu beslemez. umman maceraları güzeldir. güzel kardeşim. ADAMSIN ( bu kısım büyük harfle yazılmıştır). yarın dükkana uğra. sigara sarar muhabbet ederiz.
Çilekli dondurma seven yazar. Kafede oturduk birbirimize savaş ilan ettik ne derler bilirsin dostum savaş mı istiyorsun kamooooon.

Edit: şu an eksiliyor sayıp sayıp eksiliyor allah affetsin.
(bkz: işte budur üstad) ne nickaltı girdin be köftehor diyordun aylardın yazacam yazacam da o kafayı bi yakalayamadım demek bu gece yakalamışız. O zaman teşekkürler ajan 13. Dostum olan yazardır. Çokça görüşürüz aynı ilçenin kaldırımlarında başka şarkılar eşliğinde yalnızlığı yakamıza takıp farklı zamanlarda dolandığımız olur.
güncel Önemli Başlıklar