bugün

Bazen dosttur sözlük bazende içinde erimiş kaşar bulunan tost.
(bkz: merhaba ben dost)
instagramda periscopeta oluyorsa burda kanka bile olunur.
(bkz: kaç para ulan bir dost)
neden olmasın?

Dostluk maneviyattır. Bir kişiyle düşüncelerinizi paylaşmak için maddi olarak yanınızda bulunması gerekmez. Hatta çoğu durumda konuşmaktansa düşüncelerinizi yazılı olarak ifade etmek insanı daha anlaşılabilir kılar.

Yani varın dost olun, kaybedecek bir şey mi var ucunda?
Benim için zamanın göstereceğidir.
bir nick'ten dost mu olur. aldanmış tango bacımız.
Güzel bir Dost bulunursa neden olmasın ki ?
tabi ki de edinlir. insan olursan çokta güzel dostluklar kurabilirsin. niyet önemlidir. en güzel arkadaşlıklarımdan bir kaçı burdandır. karşılıklı iyi anlaşmaya bakar. yeter ki açık ol, dürüst ol gerisi zaten glir. sözlüğün en güzel yanı, terk edememe sebebimdir bburadaki arkadaşlıklarım.
Aslında günlük hayatımızda çok fazla edinemediğimiz için buradayız gibi sanki.

Tamam sözlüğe dost edinmek için mi geliniyor lan diyebilirsiniz ancak belki normalde kendini rahat ifade edemeyen insanlar burada daha rahat oluyor ve bu da dostlukları beraberinde getiriyor.

Ya da benim gibi etrafında çok fazla insan olmasını sevmeyenler de burada. Laf anlatsan anlamayacak insanlarla uğraşmak yerine burayla ilgileniyor.
uygun fiyata düşürürsem , düşünebilirim.
Dost edinilir hatta zirve yapılıp kanka olabilirsiniz. Ne de olsa burada yazanlarda robot değil bir insan. Ne yani hepsi guantanamo dan mı yazıyor yani. Bu kadar da ön yargı saçmadır.
Düşman ediniliyor ise dost neden olmasın?
Edinilir pek ala.

Yaklaşık 10 yıllık zaman zarfında şuradan kızlı erkekli bir çok dostum oldu, kimisi ile koptuk kimisi ile hala görüşürüz. Mesele insana bakış açısı.
sözlükten dost niye edinilmesin ki, eş , iş, ticaret aslında sözlüğü bir yardımlaşma ve dayanışma vakfı gibi kullanabiliriz. ama format uygun değil forum sitesi olmadığından ama arkadaş olmak olabilir niye olmasın sözlüğün gücü adına.
güncel Önemli Başlıklar