bugün

Evet pek ala edinilir. Edildi. Yeni dostluklara da yelken açıyorum. Hadi hayırlısı.

Not: pek konuşmasak da aklımdasın (orhan hakalmaz).

Edit: bu ne abi yaff? Dostlarımı kıskanıp hemen eksilemişler. Tamam tamam gelin sizde dostumsunuz.
edinilmez.
Dost arayanların önce kendilerinin dost canlısı olması gerekir. Yazarların bir önyargısı var ki böyle bozuk bir ortamda çok doğal. Önyargılarını kırdıktan sonra dost olunabilinilir.
valla benim abim yok , eksikliğini aratmayan bir abi edindim bu sözlükte , her ne kadar terk etse de sonuçta sevgilim de oldu , konuştuğum dostlarım var

oluyor ya , doğru kişilere denk gelirseniz her şey oluyor.
anlatmak tanımadığın birine! Rahatlatır insanı tabi.
Cevabı pek tabii olan sorudur. Hatta şu an silik olan bir yazar arkadaşınızla konsere gitmeyi planlıyoruz.
Olmaz olur mu la.
edinilir. fakat bu sözlükten değil.
2-3 tane dost edindim, sağ olsunlar iyi insanlar.
Dostum; ben gönlümü senden yana yolladım..
onun bir daha benden yana gelmesi mümkün değil..
ey yay kaşlı, okun ne zaman göğsümden yana doğrulsa,
o okun ucundaki demirden yana göğsümü germezsem,
erkek değilim..
ey dost gönlümü aldın..
şimdi maksadın cânım ise,
ben cânımı ve bâşımı çoktan koydum bu yolun üstüne
der muhibbi. sözlüklerden bir çok kişiyle tanıştım bunların sadece 6 tanesine dost diyebildim. var gerisini sen hesap et.
Hesap No su verilir 3 lira yatırılır tost edinilir. Ahahauuha
Ne diyorsun sen avrat bile edilir. Dost neymiş?
Edinilmezdir bence.
Ya bende dost istiyom kız yada erkek farketmez bi tane arkadaşım var onu çok seviyom ama onunlada fazla samimi değilim gerçektwn iyi bir insan olduğumu düşünüyorum isteyen varsa konuşabiliriz.
Asla gerçek hayattakilerin yerini tutmaz.
başka bir platformdan edindim vaktiyle iyiki edinmişim.
Edinilir.

Ama dostluğa layık davrananlarla daim olur.

Hayran edinmek başka şeydir. Birilerine göt meme fotoğrafı atmakla edinilen şey dost değildir.
Bir kişi vardı, sözlükten gideceğimi duyunca o da gitme kararı aldı. 5 ay sonra ben döndüm, 3 ay oldu gelirse diye hala beklemekteyim.
Dost tutulabilir. O kesin.
edinilebilir. Şimdi dağılın.
dostun yeri ve zamanı olmaz.
Gelen 7 bin mesajımın başka bir açıklaması olamaz.
farkbuddy ile farkbuddyiz.
Siz Edinemezsiniz.

Art niyetli ve insanlıktan nasibini alamamış giderek kayıp karakterlersiniz.

Bilmiyorsunuz ki sizin sevmek dediğiniz ancak klinik vaka nevinden, ıslah edilmesi gereken takıntılar, kişi zatından bilir işi ya, işte bilemiyorsunuz ancak Kimi kişilikleri taklit ederek, izinden giderek, benzeyerek sahte gülücükleri gerçek addediyorsunuz.

Yaşamda kalım mücadelesi işte. Beden ve ruh sağlığının ayrı ayrı ihtiyaçları var.

Sözlükten dost edinilmez arkadaşlar, edinecekseniz bile temkinli olmak gerekmektedir, zira iyi niyetinize dahi art niyetle yaklaşan, uzattığınız dost eline bile sıçan kimi varlıkların gerçek yüzleri mide bulandırıcıdır.

Görmek istemezsiniz.

iyisi mi uzak durun.
olabilitesi yüksektir. zira gerçek hayatta karşınıza çıkma ihtimali az olan insanların sözlükte bir arada olduğuna inanıyorum.
güncel Önemli Başlıklar