bugün

aha biri de ben.
napicaniz, tedavi mi edeceksiniz ki bu baslik var.
acilen tedavi olması gerekenler de var, gerekmeyenler de...
Kiskanc insanlar yine toplanmis beni elestiriyor sen kimsin ya.

Kabul edin beni kiskaniyorsunuz, ben mükemmelim. Tanri yaratmiş oh oh.
Kafayı yemiş bir holigan, kötü bir adam ve ince düşüncesiz biri olarak bu ünvanı kimseye kaptırmam.
Bugün çok var yav.
dehb sahibi biri olarak elhamdülillah iyiyim canimmm sen nasılsın?
Selamün aleyküm müminler. Bipolar bozukluktan ve anksiyeteden geliyorum buraya. Hepinize kahpe hayatta başarılar diliyorum.
Bipolar bozukluk hastalığı olan ve Bakırköy'de 3 gün yatmış biri olarak ben.
herkese selamlar sözlük, iyisinizdir umarım...
Varlar evet. Kullanıcı adları ile kendilerini ifşa edenlerden de var. Onlar en azından kendilerini farkındalar.
ulan aramızda bir tane psikiyatrist ya da psikolog falan yok mu ilgilensin...
manyak olmaya karar verdim.
Nicke bakta kaale al.

Siz yedirttiniz kafayı.
kafayı yemişsiniz siz...
Arkadaşlar sizde benim gibi kafa kesme işkence videoları izliyormusunuz? Meksika kartellerinin böyle videolarını izliyorum sanırım psikopatım.
Bana dediysen seni döğerim.
Var evet bir kaç tane. Kısa zamanda iyileşirler inşallah. Sözlük ahalisi bir şekilde idare ediyo neyse de ailelerine de yazık yani.
asla görünmezler, ruh gibi dolaşırlar.
Uludağ sözlük tımarhanesinde hepimiz birer ruh hastasıyız ama kendisini mehdi ve dünya lideri gören ismet kadar değiliz bence, evet.*
Bau, böyle yaparak kötü adam değil, mal adam oluyorsun.
ismet'i aratmıyon mk..
https://www.youtube.com/shorts/o7ZRqeYX1Z8 milyonlarca böyle insan var. bu toplumda anormal olan normal olmaktır.
Evet ben hasta ruhlu sadist ruhlu biriyim ve mazoşist insanlara bayılırım kendime çok gülüyorum. Enerji biraz fazla.
Karpuzlu lipos pandayı ezecek kadar 2 kat daha fazla.

Var bende.

Hafif kalır.
bunlardan biride benimdir hiç şüphesiz sjsjs..
çoğu kişiye göre benim. öyle olmadığımı biliyorum ama insanların klavyesini engelleyemiyorsun. siz yine benden nefret etmeye devam edin. içiniz rahat edecekse kötü adamınız olmaya devam ederim.
çok farklı kafalar ya...