bugün

şimdi oturup da hanginiz kadın hanginiz erkek , hanginiz oğlan araştırmadım ama engin birikimlerime dayanarak görmezden gelebileceğimiz bir hata payı ile tahmin edebiliyorum yazdıklarınızdan. ha hanım tarzı entry giren olabilir, ona bir şey diyemem. sadece cinselliğini doya doya yaşayamıyor diye üzülürüm o kadar.
sözlükte dikkat çeken , beğenilen girilerin çoğunun erkek yazarlar tarafından yazıldığı ortada. kalkıp da "zaten sayımız az, iyiye prim verilmiyor..." falan filan demeyin boşuna. yazdıklarınız ile öne çıkacak kalitede işler yapmıyorsunuz. yapsanız da sayıca çok az nitelikli kadın yazar olduğundan pek de kadınların sesini duyuramıyorsunuz. şimdi ya klavye bağımlısı sümsükler olup dişiliğinizden, seksiliğinizden vazgeçtiniz ya da hakikaten de pasifsiniz. ben virginia wolf, sylvia plath olun demiyorum size ama siz kadınlarla ilgili konularda bile kadın olduğunuzu belli edecek hassasiyette bir yorum yapmıyorsunuz. hormonal dengenizde bir sorun olmadığını var sayıyorum. bunun tek açıklaması pasiflik, ben başka bir açıklama bulamıyorum. ha eğer erkeklerin dominasyonuna biat edip bir erkek gibi yazmayı seçtiyseniz de yazıklar olsun. kadınlık adına utanç verici bir durum olurdu bu.
aktif yazarın kadın olduğunu öğrenmekle yıkılacak olan önerme.
ne münasebet denilesi yanlış bulduğum hipotezimsi.
**
kukulu, emmeli gömmeli başlıklar açıp, haysiyetlerinden dolayı entry yazmayan ve bu eylemler sürekli tekrarlandıkça da yazmaktan soğuyan,
sırf bayan oldukları için görüşleri ya hep onay gördükten ya da hep dışlandıktan sonra ki bunun başlıca nedeni ben bu kızı sürekli onaylarsam belki tanışırız veya dur ben şuna saldırayım tüm aşklar nefretle başlar mantığındaki erkek yazarlar olduğundan, kadinlar artık gerçek düşüncelerini ortaya koyamaz olmuşlardır.

hem sonra en beğenilen entryler genelde-yüksek oranda belden aşağı olduğu için, kadinlarin en beğenilenler listesine girmesi güçtür. hem zaten aynı kalitede belden aşağı bir entry girse bir bayan, "yuh o.spu nasıl da utanmadan yazdın" diye eksiler bizim bu zihniyetteki erkek yazarlarımız, hal böyle olunca fazla bir beklenti içine girmemek gerekiyor.

hem şunu da anlamalıyız ki artık, bayan yazarların zeka düzeyleri ile bizimki farklı çalışıyor, onların yazdıklarını algılayamadığımız için onaylamamız da güç olabiliyor. emin olun ki onlar da bizim hakkımızda böyle düşünüyordur, bizlerin "beğenilen entry" dediğimiz, başarılı gördüğümüz giriler, kadınlar için zerre kadar önem taşımıyordur.
(bkz: gecede 5000 kez cinsi munasebette bulunan seyh)

pasif olmaları için daha fazla sebep yoktur kanımca.

doğaldır yani.
tepki verenlerin, 'aaa hayır' diyenlerin cogunun bayan olacagı tuzak baslıktır.***
tanım:sayılarının az olmasından kaynaklanan durumdur.
kanimca haber degeri olmayan bir varsayimdir. nihayetinde entry girilen basliklar ilgi alanlariyla ya da baslik altindaki yazilarin okundugu andaki ruh haliyle ilgilidir. takdir etmek gerekir ki burasi da siyaset meydani degil, insanlar canlari hangi basliga yazmak isterse ona yaziyorlar, kadinlarin su bu basliklara yazmalarinin icabettigi dusuncesinde olmak bana fazla abartilmis geliyor, kimse misyoner degil burada ne de olsa. kaldi ki girilen entrylerin hanim hanimcik ya da odun oduncuk olusundan ilgili kisinin seks hayatinda tespitlere gitmek cok cilginca geliyor bana, bilemiyorum saskinim ben de vallahi.
fetisist bayanlarin, strap-on ile dalabilitesini olcen konudur. aciyo lan!
sözlükte karma puanını arttırmak için uğraşamak yerine o enerjilerini zengin koca bulmakta geçiriyor olmaktan kaynaklı durum olabileceğini düşünüyorum. hem aktif olana madalya mı takıyorlar?
illa yine kadınları kötüleyecek, eleştirecek bir neden bulmak, ve böylece bizler-sizler diyerek ego tatmin edebilmek için açılmış yüzlerce başlıktan sadece bir tanesidir.
doğru değildir. (bkz: bütün kızlar toplandık yazıyoruz)
kime göre neye göre sorusu sorulmasının gerekli olduğu,istatiki verilerle sonuçlanmadığı sürece anlam kazanamayacak bir düşüncedir. en azından huffas adlı yazar hatunu kendisini sözlükte gayet aktif olarak nitelendirmektedir.

(bkz: bana rakamsal verilerle gel kardeşim)
haklı yapıyorlar, zira bir yazarın kız olduğunu azıcık tahmin eden abazan yazarlar, o arkadaşa başlıyorlar mesaj sallamaya, yazdıklarınız çok güzel, tanışalım mı filanç. sadece nickinden bayan olduğu anlaşılan bir arkadaşa gelen mesajları ben bile söylemeye utanıyorum, o derece yüz kızartıcı.

(bkz: başlığı görüp kimin açtığını tahmin etmek)
(bkz: ve yanılmamak)
sayılarının az olmasından kaynaklanıyor da olabilir. ama kimin kız kimin erkek olduğunu nicke bakarak anlamak mümkün değildir o ayrı..
verilen tepkilere göre kimlerin kadın olduğunu anlayabilmek amacıyla açılmış, tamamen zarf atma başlığı.yemeyiniz.
(bkz: kime göre neye göre)
sürekli bkz verenlerden pasif olarak bahsediyorsak pek de doğrudur.
nereden bilindigi merak edilen tespit.
top topa zirveye bekleriz kendilerini. yeter artık bu pasiflik!
yazılacak değerde bir başlık bulamadığı için sözlükte, sadece izlemekle yetinen bayandır.
*
--spoiler--
sadece cinselliğini doya doya yaşayamıyor diye üzülürüm o kadar
--spoiler--
* *
(bkz: hanım koşma burası tehlikeli)
(bkz: power ranger)
ahlak sınırlarını zorlayacak kadar ahlaksız başlıkların olduğu yerde gerektiği kadar ahlaklı olan güruhun tavrıdır.
(bkz: seni sikmemle sonuçlanacak bir sürecin başındayız) bu ve benzerleri gibi...üff şuna bak! Ne utanç verici..!
(bkz: bey koş tüfeği getir!)
kadın olduğunu belli edenlerin iyi yazmamasından kaynaklı olabileceğine inandığım önerme.