bugün

(bkz: uzaydangelenkozmikisin)
sözlüğe karşıyakadan katılan şahsımın da içinde bulunduğu hede.
(bkz: sözlükteki göztepeli yazarlar)*.
(bkz: biri bana mı seslendi)*
(bkz: buyruuuun)
bornova, karşıyaka, balçova ve narlıdere dışında her yerde sular kesik olduğundan, duş alamayan insanlar topluluğu. bu sıcakta duş alamadıkça da, bu kadar bakımlı insanlara koyuyor olsa gerek.

yazan: narlıdere'den markasiz.
benim benim diye entryleyen yazarlardan kız olanlar lütfen entrylerinin sonuna gizli bkz içinde f yazsınlar mümkünse. biz de yolumuzu bulalım.
(bkz: hayırdır bana seslenmişsiniz)
(bkz: benim lan bu)*
sıcak, samimi, pozitif yazar topluluğudur.
(bkz: 35 buçuk)
Kendilerinden haz etmeyenleri fazla takmayan, ama sevenlere kucak dolusunu sevgilerini gönderen insanlar topluluğudur. Ayrıca izmirli olmak için illa da izmir'de doğmak, uzun yıllar izmir'de yaşamak falan da gerekmez. Bir kez uğrayıp hacı olduysalar bizden olan yazarlardır.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
(bkz: ben de ben de)
sik kadar çevresine bakıp yaptıgı gozlemlerle milyonları töhmet altında bırakacak kadar şerefsiz olmayan yazarlardır.
kayserili yazarlardan, istanbullu yazarlardan bulundukları koordinat sebebiyle coğrafi olarak farklı olan yazarlardır.
bambaşka yazarlardır. hem zihnen hem maddiyen hem de maneviyeten.
candırlar can.
erkek yazarsa yakışıklı, bayan yazarsa güzeldir.
başlık takiptedir efendim. *
kasım ayına 3 gün kalmasına rağmen, hala yazlık giysilerle gezen yazarlardır. piştik lan.
domuz gribine yakın olan yazarlardır.malum kışın kazak giyilir iyide bunlar hala yazlık giysilerde.
(bkz: tam 35)
sözlükteki sözüm ona cehaleti biraz hafifleten yazarlardır. bunların bir çoğu sevgilisinin ıvırı zıvırıyla uğraşmaz. dişisi kadar erkeğinin de makbul olduğu yazarlardır. (bkz: kişi kendinden bilir işi)
hiçbiri domuz gribiyle tanışmamış yazarlardır. sağlık bakanlığına göre hiçbir vakanın görülmediği nadir illerdenmiş (oha, genlerime işlemiş beee, aman izmir yaman izmir sen ne güzel memleketsin izmir güzellemelerine gıcık olmama rağmen istemsizce ben de yaptım)
içine dahil olmaktan büyük onur duyduğum, metrekareye düşen yobaz sayısının en az olduğu kentte yaşayan yazarlardır. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar