Hitler'in ülkemizdeki torunlarıdırlar.
ben az önce cırıl gezelim, taklavatı savura savura sokaklarda bayram havası estirelim yasa tasarısını sundum. bence özgürlükçü biriyim.
Benim bu ama sadece ama sadece surilere ve kacak elektrikçi devlet bize bahmirci kürdolara.
Kafasının içinde rüzgar esenler Türkler'i eleştirmiş.
Sen git, yalakalığa devam et.
Tüysüz, çırpı bacaklarını sözlüğe atıp görüntü kirliliğine sebep olan ibnelerdir.
Genelde türk düşmanlığı yapan faşistlerdir.Türke düşmandırlar.Türk kelimesine karşı da alerjileri vardır.
türkçülük kavramı faşistlik değildir. türkçülük kavramı bu ülkenin kimliğindeki hologram gibidir.

kanı bozuklara faşizan gelmesi de tamamen kuyruk acılarından kaynaklı.

şimdi siktirin gidin amk kekoları.
gidene dur demeyiz *
Kürt faşistleri önden buyursun öyleyse.
(bkz: yaz beni)
neredeyse bütün sözlüklerin faşist kadrosunun toplamından fazladır.
kürt milliyetçiliği yapan eşşek düşmanlarıdır.
Sözlük seviyesini penguenlere indiren yazarlardır. Beyinleri almaz çoğu şeyi.
sözlükteki en ilerici gerçekçi tayfadır.
Faşiszim sadece ırk kaynaklı değildir, bir grubu sadece savunduğu görüş yüzünden suçlamaktır. Arkadaşlar bir entryi eksileyecekseniz veya artılayacaksanız o kişinin görüşü yüzünden değil o kişinin görüşünü nasıl lanse ettiği yüzünden olsun.
pekakalılar, akapeliler ve tabii ki ülkücülerdir.
anadolu' ya ve insanlarına, kürtler' e, izmirliler' e, karadenizli ve lazlar' a kısaca ülkenin tüm renklerine öyle ya da böyle kendi görüşlerini savunmak için küfür eden, iğrenç ve ahlaksız bir şekilde trolleyen insan(!)lardır.
bununla ilgili birsürü şey gördüm ama son iki gündür gördüğüm şeyler hakikaten iğrenç. burada sadece tek bir tarafa demiyorum, türk' e, kürt' e, ateist' e, alevi' te herkese diyorum.
heleki aleviler' e denilen laflar, yapılan yakıştırmalar gerçekten çok ayıp.
sınırı aşmış moronlardır.böyle özgürlük olmaz.
italyan oturuşuna bayılırlar.
biri beni mi çağırdı?
sözlüğe de faşist dolmuş vurun kardaşlar vurun.....
Kürt söylemidir. Fasıstım sızın gıbı dol ısraflarını gordukce daha kabarıyor fasıst damarım.
-den biri de lizst'dir.
türk'üm demek faşistlikse bu ülkede evet ben bir faşisttim.
kendini zeki sanan, 50 kelime hazneli embesil komünistleri kızdırırlar. kendi ezik hallerine bakmadan bir de siklenmemelidir demişler. hümanist zrıvalarını kendine sakla moruk, pkk'lı ve sempatizanı orospu çocuklarıyla vatanseverleri aynı tutmandan nasıl bir yavşak olduğun belli zaten. neyse, ben bir şey demiyorum artık bu zoo terklere. zira bir insanın bir maymuna laf atması abes bir durumdur.