şimdiye dek yazılan entry ve bana gönderilen özel mesajlardan anladığım kadarıyla başı çekmem gereken yazar grubu.
kimse kimseyi gruplandırmıyor ama kimi yazarlar ayrı bir grupmuş gibi davranıyor vatanını ve milltini öven yazarlara, saolsunlar varolsunlar.

(bkz: şimdi bu başlıkta silinir)
faşist ile vatanseveri karıştıracak olan insanların polemik yaratması durumu.
sozlukte fasistligi savunan yazarlardir. bana gelen elestirilere gore ben de bir fasist yazarim. *

edit: bunu bile kotulediler fasist olmak zor bu ulkede. allah'im sana geliyorum.
gotik faşist vatanperver ucube yazar *
(bkz: hepimiz faşistiz)
(bkz: adı bende saklı)*
(#2265299) olu entry'e aldığım onca eksi oy sonrası kendimi hissettiğim durum.
(bkz: aa bu benim lan) * *

bu yazarlarların derdi sağcısıyla, solcusuyla değildir efendim. bu yazarların derdi pkk sempatizani yazarlarladir. ama sizin anlama uzvunuz alt taraflarda bulunan iki çatal arasına sıkıştırılmışsa bu yazarları faşist, yazdıklarını da faşizanca bulmanız gayet doğaldır.
(bkz: tek yol faşizm)
(bkz: sozlukteki adanali yazarlar)
(bkz: sozlukteki kindar yazarlar)
(bkz: sozlukteki anaokullu yazarlar)
(bkz: sozlukteki manken yazarlar)

sabaha kadar gider bu. Bi tane de ben ekliyim

(bkz: sözlükteki yazarları sınıflandıran yazarlar)
"faşizm" genellikle sözlük anlamı bile bilmeyenlerin tanımlamaya çaıştığı bir kavramdır. normal sağlıklı hiçbir bünye faşizm meraklısı olmaz ancak, yemek yediği çanağa pislemeye meraklı bölücüler tarafından vatanını, ülkenin bölünmez bütünlüğünü savunan yazarlar, etafından duyduğu ve faşizm lafından başka açılımını bile bilmeyenler tarafından faşist lan bu diye sınıflandırılmaya çalışılırlar.
abdullah ocalan'ın taşlanmasını, teröristlerin kesilmesini isteyen yazarlardır. Kime göre? Çok özgürlükçü, çok insan hakları savunucusu, halt etmiş yazarlara göre. Bunların bu düşünceleri kendi yakınlarına bir zarar gelmeden değişmez. Bunların en büyük hataları teröristi insan yerine koymalarıdır.

Teröristler insan değildir, hayvan hiç değildir. Bulundukları an öldürülmesi gereken canlılardır. Çünkü öldürülmezlerse öldürmeye programlıdırlar.
(bkz: sözlükteki körük yazarlar)
karganın bile artık kendilerine klavuzluk yapmaktan vazgeçtiği yazarlardır.
sözlükteki pkk'lı kimi şerefsizler kendilerine özgürlükçü, kardeşlik ve halkın savunucusu diyorsa ben de kendime rahatlıkla faşist derim. nasıl olsa öteki tarafta ikimiz de yalancı çıkarız.
(bkz: sozlukteki nazistler)
(bkz: sozlukteki gardistler)
(bkz: sozlukteki reksistler)
(bkz: sozlukteki falanjistler)
Aleviden, kürtten, ermeniden, rustan, yunanlıdan, solcudan nefret eden faşistlerdir. onlara göre tek kutsal ırk vardır!
(bkz: o kendini biliyor)
sürekli deniz gezmiş hakkında karşılaştırmalı ya da olumsuz başlık açan kişilerdir.
deniz baykan'ı destekleyen solcu yazarlar.
sırf muhalefet yapmak için muhalefet eden yazarların karşılarına aldıkları yazarlardır.
bunların kafaları keldir nazizimden esnlenmiştir. bide yeniçeri bıyıkları vardır .altlarında da kürtler bağlıyoya şalvarımsı bi olay ondan vardır. bide sırtlarında osmanlı bayreğı diğer ellerinde de musollini nin vesikalığı vardır. çizdiğim şekil hafiften cemil ipekiciye mi benzedi ne korkuyoruummmm
bir an önce fikir değiştirmeleri gereken yazarlardır. zira ne gerek var kafatası ölçmeye dimi gelin kardeş olalım el ele dolaşalım.
(bkz: tahammulsuzluk)
(bkz: karsit fikirlere tahammulsuzluk)
(ara: tahammul)
birazdan bu entryi eksileyecek olan yazarlardır. kendinden olmayanı dışlayan, aşağılayan, küçük gören ve zulüm edene faşist deniliyorsa; faşist bir insana edilebilecek en büyük küfürdür.