bugün

bacakları kadar uzun entryler girerek kendilerini deşifre etmiş bayan yazarlardır. bunlar 8 kişilik bir grup olup redwinemania tarafından bir gece klubünde tanışılarak sözlüğe kazandırılmışlardır. kim olduklarını ve nicklerini sadece redwinemania bilmekte olup hemşeri olmamıza rağmen bana bile söylememektedir.
rewinemania ve mankenler gece kulübünden cıktıktan sonra bir adet panelvana bindiler ve araba hareket etmeye basladı.
nereye gidiyorlardı??

(bkz: uludag roman redwinemania edition) *
yeter arkadaslar iki saattir msn ve özel mesajdan "kanka kim onlar bi söylesene", "vay kardeşim n'aber nası gidiyo, bi'şey sorcam şu mankenler kim ya?", "uludağ sözlük'ün en iyi yazarı, sen beni tanımazsın ama ben seni çok sevdim, manken falan yazıyo doğru mu?", "ya biliyorum benle konusmusun ama ben sana barış cubuğu uzatmaya geldim.. ha unutmadan 'kanka' şu manken olayı doğru mu?" tarzında tacizlere uğruyorum. yoktur öyle bi'şey, yalandır.*
butun yalanlamalarına ragmen iclerinden bir ismi redwinemania benle paylasmıstır, lakin acıklamamam için tehdit etmiştir, yakında tum sozluk kimliklerini ogrenecektir
redwinemania'nın ağzını arayarak 2 tanesinin ismini öğrendiğim, kesinlikle kimsenin tahmin edemeyeceği ve açıklanırsa olay olur diye tahmin ettiğim manken uuserlardır, bacılarımızdır. * *
(bkz: sözlükteki manken gibi yazarlar)* * *
(bkz: sözlükten hatun bulmaya yönelik başlık açmak)