bugün

sözlük yazarlarının bastırılmış cinsel duygularını açığa vurmalarıdır.

trollük demiyorum.

troller iyidir, komiktir.

ama cinsellik başlıkları tamamen iğrenç alter egoların ürünüdür.
bu genel bir problemdir aslında. sıkışmışlığın, baskıların sonucu kendi olamayan insanların sığındığı limandır sözlük.
yaşımın gereğince trollüyorum gayet samimi yazdığımı düşünüyorum.

diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
kimsenin tc kimlik numarasının görünmemesindendir. eğer öyle olsaydı hümanizmin zirvesi bu sözlükte olacaktı.
kimseyi yazdığı tanımlar nedeniyle eleştirebilecek durumda değilim ama kişi yazdıklarının kendini ifade etmenin bir yolu olarak değerlendirdiğinde yazdıklarından mutlu oluyorsa o zaman durumu yazarların karakterinde aramak gerektiğini düşünüyorum.
Fenerbahçe'li yazarlar. malum çok geniş insanlar.
cinsellik ve burayi inci sananlar.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu komedisi)
(bkz: daha 17)
öncelikle yazar alımlarındaki alımındakı aceleliktir. bakı ekşi sözlüğe azimsiz tröller girmek için bir kaç ay bekliyor. sonra sabırları tükenip vazgeçiyorlar. vazgeçmeyenler ise ya başarılı tröller oluyorlar. ya da başarısız bir şekilde şutlanıyorlar.

evet orada yazarlar daha rahat bir şekilde şutlanıyorlar. tröllük yapanın, yazar toplumunun huzursuz eden "yazarları" şutluyorlar. ne sebepler için? trol başlıklar açtığı için. saygısız olduğu için. şimdi sol frame e bakın. ırkçı, cinsel içerikli, trollük babında bir çoğu. neden? yazar alımları kolaylaştığı ve atılmadığı için.

önceden ekşi sözlüğü sollayan bir siteyken, şimdi inci sözlüğün solladığı bir site oldu uludağ sözlük. kalitesinin ne kadar düştüğünü anlamak için ekşi sözlüğe girip "uludağ sözlük" başlığını aramak (bkz: aramaya inanmak) ve çıkan entryleri 1.sayfadan sonuncu sayfaya kadar okumak yeter.

ne kadar ırkçı, dinci, anti dinci, trol, abazan ergen varsa, uludağa toplanmış. iyi mi olmuş? tamam ya neyse hiçbir şey demiyorum.
burayı günlük tutar gibi ya da arkadaşlık sitesinde profil doldurur gibi kullanan arkadaşlar yüzünden girdi fazlalığı ve buna karşı girdi kalitesi azlığı olmasıdır. kavramlar ya da konular hakkında bilgi vermeye dayalı kurulmuş olan sözlüğe sırf girdi yazabilmek için "hoşuma giden şeydir" "öperim" gibi yorum tarzı yazılar yazılmasıdır.
Tam ciddiye alacam bi gülme geliyor amk!

Saçma sapan kişilere, yazılara izin veren moderasyondur tek sebep. ister istemez ortam ciddiyetini kaybediyor.
(bkz: sözlük elitleri)
Galatasaraylı homolardır. Hepsi mi homo? Hepsi homo! Yok fener' i şöyle sikicez, yok fener' i böyle sikicez...

Önce besmele çek fener derken puşt oğlu puşt!

Ne oldu amcık? Yenilince sus pus. Lan siz forma bile giyemiyorsunuz lan.
Size kelimeler kifayetsiz kalıyo.
Gelecek nesil kazı çalışmaları sırasında nasıl bir kültürle karşılaşacak böyle uzay yolunda çalışmalar yapmalı, türk rönesansını gerceklestirmeliyiz.
kim ne olduğunu bilmesek suçlu biziz diyeceğiz amk. hepimiz aynı bokun lacivertiyiz.
Ergenler ve abazalar gitse yeter diyorum o kadar,
Yani bu kadar yavşağın bulunduğu yerde ciddiyet aramak ve bulmak zor açılan her 100 başlığın 85-90 ının saçma ve gereksiz olması gibi, şanslıysanız %15 e denkgelir faydalı bişeyler okursunuz şansızsanız saçmalıklarla vakit öldürürsünüz.
Sebebi, Bünyesinde barındırdığı ciddiyetsiz insanlar ve trollerdir. Sözlük güzel de gerçekten bazı yazarlar silinmeli. ağzımızın tadı kaçmasın zall.
Ciddiyetin ne isi var burda. Ciddiyet arayan gitsin bilim yapsin.
Ne ka çok yazar, o ka çok para.
erkeklerdir. Ölürseniz sadece sözlükteki değil, dünyadaki bütün sorunlar çözülür.
eşşeğin ziki ile bağlantılı olduğu rivayet ediliyor.
Çok ciddi olsa ne olur, sorun kafa da!