bugün

sözlükteki bayanların olaylara seyirci kalması durumudur. hiç tasvip etmiyorum ve size daha aktif olmanızı öneriyor, bizlerle beyin fırtınası yapmaya davet ediyorum.
abazan erkeklerin etkin olması ile ters orantılı bir durum.
erkeklerin, ekrandan firlayip goguslerine yumulacagi fikrini veren basliklari acmasindan kaynaklanmaktadir. bilgi dagarciginin otesi nedir yahu? sozlukteki tum bayanlara yazili mi yaptin kardes? seni bir de sokaga saliyorlar, evet. bu boyle uzar gider. bir diger sebep de iste bu tarz tartismalara girmek istememektir.
edit: 'bilgi dagarcigi'ndan bahseden kardesin karmasi eksi bilmemkacmis. bilgi ha?
etkiden kast edilen neyse artık? daha fazla mesaj atın kızlar.
doğrudur. bu tür ve benzeri başlıklarla okurları "bayan" insanlar etkisizdir nazarımda. bu tür sıçmık altlarına yazı bahşetmekten kaçınsam da, can sıkıntısı ne yaparsın ağa.
ya nası etkili olsunlar. dışarı doğru gelişmiş cinsel organların oluşturduğu balta girmemiş ormanda yaşıyolar. parmaklarını kıpırdatsalar, ah oh oh ah diye saldırcaksınız hemen.

ne etkisi bekliyosun? al eline çık araziye allah'ın mart kedisi seni.
kız düşürmek için boşuna başlık açılmasın, entry girilmesin.

birçok zirveye katıldım henüz düzgün birine bile rastlamadım. *
terbiye ile uzaktan yakından alakası yoktur. sözlük kızlarının donanımı ve hayat görüşü karşı önerme yürütmeye yetkin değildir. hatta bi kısma sözlüğü bir türkçe sözlükle okumalıdır bana kalırsa. yazılanlar akademik şeyler olmamasına rağmen bilgi dağarcıklarının çok ötesindedir.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
bu kadar kadın konulu ve çoğu hakaret içerikli yazının arasında normaldir.
Sürekli aynı başlıkların kelime değişikliğiyle tekrar tekrar açılmasından da kaynaklanıyor olabilir.
+sözlükte bayanlar çok etkisiz
-etkili olsa napacan nüfusuna mı alacan şirket mi kuracan?
+hayır ya ne alaka ben olta atıyorum kız düşürmem lazım
-bazı insanlar kız düşürcem diye beynini düşürünce böyle oluyor demekki..
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
cinsiyet belirtmeyen bütün nick sahiplerinin erkek sanılmasından kaynaklanan sözlük yanılgılardan biridir.
kadının sözlükte geyik yapmaktan daha yararlı işlerle uğraşı olduğunu düşünmek erkekleri korkutur.
ve sonuçta böyle bir başlık açılır.
kadını ilgilendiren konuları erkeklerin daha iyi tecrübe ediyor oluşundan kaynaklıdır. hiçbir kız diğer kızın vajinasının nekadar pis koktuğunu götünde kaç parmak kıl olduğunu seviştikten sonra ''ee şimdi biz neyiz'' diye sorup sormadığını, erkeklerin kadında bekarete mi kişiliğe mi önem verdiğini bilemez. ayrıca bu kız sanılanın aksine akıllı bir kızdır. yoru yaparak kendini deşifre etmez ama piyasa araştırması sonuçlarınıda yakından takip etmiş olur bu tip başlıklarda dolaşarak.
sözlükte inanılmaz etkili olduğunu sanan erkeklerin söylemi olabilir, olmayadabilir, olan şey sazan avıdır.
tartışma yerine *, gülüp geçmeyi tercih ederler. *
(bkz: yatakta aktif sözlükte pasif)
Gereken yerde söylenmesi yani yazılması gerekeni yazıyorlar zaten etkisiz pasif değiller.
(bkz: şimdi sıra kadınlarda)
bayanların abazan olmaması ve ilgi çekmek için takla atmamalarından kaynaklanan durum. etkisizlik değildir.
(bkz: sözlükteki bayanların inanılmaz etkisizliği)başlığına da entry girmeyerek soyunu devam ettirecektir.
terbiyeyle falan alakası olmayan durumdur. ben bir kadın olarak ayrım yapmadan her türlü muhabbete dahil olmaya çalışıyorum. her türlü konuda entry girip, ısrarcı olunca da aptal ergenlerin "yollu kız" damgasına maruz kalıyorum.

(bkz: bu aşkın ızdırabını)
Sozlukte kı erkekler ılgılenmemelerı gereken konular hakkında atıp tutup assagılayıcı laflar sarfettıgınden berı sozlukte kı kadın yazarların artık umursamamaya karar vermıs olduklarından vuku bulmus oldugunu dusundugum durumdur.