bugün

istisnalar kaideyi bozar. hatta burdaki delikanlılar öyle bir bozar ki bir şeyleri. aman böyle genellemeler yapmayalım elimizin hamuruyla.
(bkz: tanısan öyle demezsin)
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
daha beni gören bir sözlük yazarı olmadığı için, kesin olarak henüz ispantlanamayan önerme.* *
(bkz: sözlükte takılan kızların hepsinin çirkin olması)

(bkz: sözlükte takılan erkeklerin hepsinin tipsiz olması)

kişiyi derin düşüncelere sevkeden önerme. ya direk türk insanına popoma benziyorsun demek istemektedir ya da kızlar çirkin, erkekler tipsiz birbirinizi buldunuz şükredin. de haydi buyrun izdivaça amacı gütmektedir.
(bkz: Sözlükteki bütün genellemelerin tipsiz olması)

(bkz: Sözlükteki bütün anketlerin tipsiz olması)
sözlükteki erkeklerin kızlara çirkin tipsiz dediğinde neler düşündüklerini anlamasını sağlamak için yapılmış önermedir. kendilerine söylenmesinden hoşlanmadıkları şeyleri başkalarına da söylememeleri gerekir. sözlükteki kızların hepsini görmeden (bkz: sözlükte takılan kızların hepsinin çirkin olması) şeklinde başlıklar açarak onlara haksızlık yapmışlardır.
aynı başlık sözlükte takılan kızlar içinde açılmış fakat 3 entry girilmiş, burdaysa elli beşe yakın entry var.

bu durumda ya şöyle bir başlık açılabilir:

(bkz: sözlükteki bütün erkeklerin kompleksli olması)

ya da:

(bkz: sözlükte takılan kız olmaması)
bir ihtimaldir tabi. ne kadar küçükte olsa.
kıskançlık sezilen düşüncedir. Çekemiyorsan anten tak.*
tipsiz, ama ağzı pardon eli laf yapan erkeklerin durumu.
-sözlükteki erkeklerin hepsi tipsiz ya.
+niye, nerden çıktı ki?
-hiç biri yüzüme bakmıyor!
+haa, şimdi anlaşıldı.
-öyle işte, tipsiz hepsi.
+tamam tamam.
Benimde dahil olduğum gruptur.Ben tipsiz olduğumu düşünüyorum aksi de kanıtlanmadı şuana kadar.
(bkz: sözlükte takılan ibnelerin hepsinin tipli olması)
zengin ama tipsiz.
*
doğru tespit.
(bkz: altıncı nesli dövmeyen dizini döver)
bu başlığı görür görmez koltuk altı kıllarımı alırken kullandığım portatif aynayı tualetten kapıp geldim ve bu önermenin son derece yanlış olduğuna kanaat getirdim. lakin ben yakışıklıyım. kurtlar vadisi'nin yakışıklısından daha yakışıklıyım. demek ki tipsiz değilim. bu başlığın şahsıma yaşattığı kısa süreli bunalımı atlatmış bulunuyorum ve ne kadar tipli bir erkek olduğumu kanıtlamak için şu kutsal noel gününde kendimi barlara atıp, yanlız takılan egzotik ve esrarengiz bir hatun bulmaya adayacağım. bu görevi yerine getirmeyi başlık sahibine borç bilirim. kızla samimi fotoğraflara çekilip 'nanik' yapmaya geleceğim. bekleyin beni. ben hepiniz için buradayım sayın delikanlı homosapien kardeşlerim. hepimizin ayaklar altına alınmış gururunu ve yerlerde sürünen egolarımızı bir kere daha tavan yaptıracağım. sevgili author ve cool adam kardeşlerimi de bu kutsal görev adına birlik ve beraberliğe çağırıyorum. hepimiz birimiz, hepiniz benim için.

dip not: o zaman bütün kızlarda koca götlü ve sözlüğümüz çirkinlikte bdp ile yarışabilir. kendimden tiksindim lan. yok yok, o kadar tipsiz olamayız.
önerme bile olmayan ama, bir gerinin ileriye sürdügü iddaa
-oha amq insan kendiyle celisirde bu kadar mi celisir. baslik sicicam diye bu derece mi kasar yahu insan.
(bkz: #6865340) üstte bunu vermis arkadasima saygi duyuyorum tebrik ediyorum, ama iki cift laf edemeden de gecemeyecektim kusuruma bakma üstad.
"yakışıklı şartı aranıyor olsaydı evlilik, arkadaşlık sitelerinde fink atardık. (bkz: fink atmak) burada işimiz neydi abiicim? e sözlükteki bayanlarda o tür sitelerde değilde buralarda aranıyorlarsa, biz çirkin erkeklerde gözleri var gibi geliyor bana."
geçenleyin bir sözlük yazarı aynen böyle diyordu.
dolayısıyla bütün sözlükçülerin yine dolayısıyla bütün internete girenlerin tekrar dolayısıyla bütün bilgisayar kullananların çirkin olduğunu iddia eden genelleme.
hepsini bilmem ama ben tipsizim. aksi doğru ise nadir görülen cinsten olan sevgim karşılık görürdü. bir sıcaklık oluşturmamışım falan. demek ki tipsizim.

tip her şeydir arkadaşlar, ona göre. çünkü bir ömür mutlu bir beraberlik için en önemli ve ilk şart tiptir.

(bkz: çok dertliyim sözlük)
(bkz: vercen mi)
(bkz: bana bakmayın brad benim amcam)
(bkz: o senin arkana takılanlardır be yavrucum)
(bkz: subjektif entryler silinir)
aynaya baktım katılmamak elde değil!*