bugün

pc kamerasına siyah bant yapıştırıyorum artık, yeter...
tipik bir " Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım.." durumu.
sözlük kızlarına dengiz kardeşim.
sanki hepsi ancelina amk.

kimse kusura bakmasın.
görsel
tipsiz derken?
(bkz: sazan avi).
Hiçte bile.
Tipsizin bile adı var ondan da beteriz.
(bkz: tabi lan manyak mısın)

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
Y A N I L D I N.
sözlüğün boku çıktı aklınız fikriniz am göt yakışıklı güzel. Buna artık bir sorun verilsin.Bilim konuşan yok eğitim yok .Ahlaksızlık diz boyu.Gençlerimizin aklı fikri cinsellik.Şu başlıklara bir el atın artık.
tiplisine düşmeyenin cacıktan iddiası.

not: antonio banderas sırf bana benzemek için saçlarını kestirmiş,
sean connery sakal bırakmıştı.
lütfen artık resim istemeyin.
gerçekten bıktım.
Tipimle barışık olduğum sürece, gereksiz insanların beni ne şekilde gördüğü çok önemli değil. Bir insan bütün insanların ortak görüşüyle güzel ya da yakışıklı olamaz, birilerine göre tipsiz olacaktır mutlaka. Önemli olan gelip geçici olan dış görünüş değildir, size ne kadar değer verdiğidir bir insanın ve sizin ona verdiğiniz değerdir.
Benim bozmadigim kaide.
Maalesef gerçek olandır. Evet.
klasik bir genelleme vakası daha onun dışında (bkz: sözlükteki kızları tespit etme yöntemi)
erkeğin güzeli çirkini olmaz, çünkü çükün buruşmuşu olmaz. oysa kuku öyle mi ? guneste kalmis lahana yapragi gibi burus burus olur. evet çirkinim varmı lan ötesi.
(bkz: beni tanidilar siz kaçin)
Görüceli kavrami, genellestiremezsin.
doğru olmayan önerme. sözlüğün erkekleri gözünüzün süleymanını siksin.
Yanlış önerme,kendimden biliyorum..

Edit: hepsi deyip istisnalar kaideyi bozmaz demek de çok acayip bi kafa gerçekten..gerizekalı olmak için özel bi çaba sarfediyo gibisiniz
Doğru söyleyeni 9 değil bütün köylerden kovar bu sözlüktekiler, üzücü ama gerçek.
görsel
haklılar kendimden biliyorum.
Görmedin ki.
Dedi kezban.