herkesin hakkınızda entry girmesi ve girilen entrylerinde süper insan müper insan olması durumudur..
(bkz: bozuk cümle)
zor zanaattir. her an ilgiyi üzerinize çekmek için; kadınları eleştiren beyanlar vermek, çok güzel geçen zirvelerden sonra organizatörü yermek, radyoda programa konuk olup küfür etmek filan gerekir. zor iştir namuslu insanların yapacağı iş değildir. televole ruhu gerekir....
ya bak doğru adam olamadım bari poüler olayım...
(bkz: Sozlukte populer olmak için yırtınmak)
(bkz: adam olamadım bari popüler olayım)
(bkz: bok atıyorum populer oluyorum ekolü)*
(bkz: ayar verilmez alınır)
(bkz: kendimden biliyorum)*
(bkz: portakalda vitamin olmak)
gundelik hayatta hic bir isinize yaramayacak olması muhtemel olay.
(bkz: sanal masturbasyon)
populer olmayanların 'önemli olan katılmaktı' diyerek geçiştirebilcekleri lüzumsuz mesele.. ****
(bkz: alternatif ego tatmin etma yolları) *
Çoğu kez yalaka olmakla mümkündür.

(bkz: populer olma yolunda yalakalığın önemi)
(bkz: ego tatmin etmenin alternatif yolları) *edit:
(bkz: bir ego tatmin etme aracı olarak sözlük)
(bkz: çeşitli ego tatmin yolları) *
bunu kafasına takan yazarın ayar yemek pahasına göze batan uç noktada başlıklar açması yahut bu şekilde entry girmesi ile olabileceği hadise.
sözlüğün amacının bilgi kaynağı olmak olduunu unutup küfürlü yada gereksiz entryler yazarak insanlara fayda sağlamak yerine insanları güldürmek yoluyla becerilebilecek durum.
iki çeşit popüler yazar vardır.birinci çeşit kendini birşey zannedip dengesiz dengesiz yazan yazarlar.bunlar çok ünlüdür.çünkü yazıları en kötüler listesinden hiç çıkmaz.herkes de bilir.ikinci tür ise yazlarıyla insanı sadece bilgilendirir.hoş bir aheng katar.ve haftanın en beğenilenlerinde ismi olur.seçim yapmak gerekirse 2.si daha avantajlıdır.sözlükte sürekliliği kazandırır.
efendim günümüz koşullarında hiçde zor olmayan olaydır..en kolay yolu herkes tarafından kabul edilmiş bir olgunun tersini söylemek yani kıl olmaktır.böylece yazar ne kadar kalıpların dışında bir insan olduğunu* ne kadar demokrat olduğunu filan ortamda belli eder ve bazı sazanlarda mutlaka bunun üstüne atlayarak yazarı baş tacı ederler.kolaydır yani...
popüler olunmaz popüler dogulur.
(bkz: bayan bir yazar olmak)
(bkz: hayal)**
(bkz: uludağ sözlük imza günü zirvesi)* *
popülistlik yapmadan popüler olunmayacağı kanaatini taşıyanların başardığı durum.
entry lerinizin bazı insanlar tarafından takip edilip okunulmasıdır.
(#748848)
(bkz: pimpof) *
çoğunluğun okuduğu, oyladığı, sevdiği... vs. yazar olmaktır. bunun için debelenmek gereksizdir çünkü maddi bir getirisi yoktur. en fazla artı oylanan entryn bol olur. *
herkesin sizi tanıdıgını, göz önünde oldugunuzu gösterir. fakat nasıl ve ne sekilde popüler oldugunuza baglı. *