bugün

Eyyam üstüne eyyam yapılarak kişilerin düşüncesini yok ona dokunur yok bunu incitir kaygısıyla eğip büktüğü için sözlük içi tanışıklıklar engellenmelidir. Bu yüzen de özel mesaj özelliği kaldırılmalı. insanlar yazar hakkındaki duygu ve düşünceleri doğrudan nick altına yazmalı. ikiyüzlü Adileri ve sahte sevicileri ortaya koyar ve süper bir şey olur.
kaldırlsın da yazarlar zall'ı mı siksin. pek destek bulmayacak kampanyadır.
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
Komik ve gerçekleşmeyecek kampanyadır. Senin mesaj kutun hareketsiz diye bizimkiler de mi arada kaynasın?
Gerceklesirse sözlukte kiz arayan abaza yazarlari bir daha sözlüge ugratmayacak kampanyadir.
sözlükten hatun kaldırmaya çalışanların artmasıyla daha da katılmaya başladığım kampanya.
yazılı mesajlaşma kaldırılsın. sesli ve görüntülü mesajlaşma getirilsin. java kodları hazır. hemen verebilirim.
hali hazırda iki kızı aynı anda tavlamışken destek veremeyeceğim kampanya. üzgünüm, yapamam.
ulu sözlük ikamesi olmayan bir yer olsaydı belki düşünülebilirdi. ama ikamesi vardır. ehehe. hem de sürüyle.
yanlışlığı ispat edilene kadar doğru olan kampanya.
(bkz: Donuz butonu)
Özel mesaj almak istemiyorum butonunun eklenmesi gereken hadise.

--spoiler--
Reklam alınır
--spoiler--
genelde abaza erkeklerin rahatsız ettiği bayan yazarların şikayet ettiği bi durumdur.

kız tavlama yeri değil burası yapmayın yahu.
Bence yapılacak en uygun ve yerinde bir iş olur . Gereksiz insanlarin rahatsiz edecek düzeyde terbiyesizleştiği ve gönderdiği mesajlardan kurtulma durumudur . Engellemekten bıkmış olanlar için .
En mantıki kampanyadır. Rahatsız edenlerden bıkkınlık geldi artık. Desteklenebilir.
sözlüğü foruma dönüştürecek kampanyadır.
yine ilgi çekmek için açılan bir başlıkla karşınızdayız tadı vermiştir. sonuçta engellersin olur biter.
olgunum diye mesaj atanlardan gına gelmiştir.
Cevap vermedimi sorun olmayacaktir.
sözel mesaj açılsın kampanyasının başlamasına vesile olur. yazmak yerine sesli mesaj yollanır sözlükcülere filan.
daha iyi olmaz mı hem. bunca zamandır merhaba ben pembe tolganın nonoş olduğunu sanıyorduk oysa dişiymiş. böyle yanlış anlaşılmalar ortadan kalkmış olur fena mı?
'bana koymaz zaten arayan soran yok' diyerek katılmayı düşünmediğim kampanyadır. hem rahatsız oluyorsan cevap atmazsın olur biter. zeka dolu çözüm önerimi sundum çekiliyorum.
bayan yazar arkadaşların birbirine destek olduğu bir platform, bu yanından da bakılması gerektiği durum.
(bkz: Sözlükte mesajlaşmak kaldırılsın kampanyası)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar