bugün

Yok var ya kankacılık.
Şöyle bir bakıyorumda o da paralı coolluk kasanlara.
Bak bunlar sevilir şaşmaz.
Biz de görüyoruz bebeğim bir şeyler ama çok cahiller ve eğitimsizler gözümden kaçmıyor değil.
Yalaklık diz boyu.
Geçen birine yorum sundum çıtı çıkmıyor konu hakkında en ufak ne eğitimi ne de bilgisi var acıyorum şekerim gelişim şart. Laf olsun diye yazanlara.
Her yerde fırtlarken işi bilenleri unutmayın lütfen.
Onlar sizi çok pis bozarlar.
Benim bu sözlükte sevmediğim tek bir kişi vardı. Onu da engelledim gitti.
üzücü bir durum

görsel
Kötü niyetli, kendini sütten çıkmış ak kaşık sanan kişilerin ön yargılı düşüncesi.
Sadece bir yazardan nefret ediyorum.
O ben olsam bari.

görsel
güzelim Türkiye'min üzerine kara bulut gibi çöken sevgisizliğin sözlüğe bacadan girmesi
yok ben seviyorum. 1-2 kişi hariç tabii ki.
yanlış bir iddia. saygılı davranan, diyalog sahibi, insani değerleri unutmamış, ölçülü herkese kapım her zaman açıktır. geri kalanıysa sevmiyorum, evet.
O sırada sevdiğim yazarlarla ben; tabi conem:)
hiç samimiyetimiz olmasa bile sevdiğim yazarlar var. görür görmez artılıyorum onları. iyi ki yazıyorlar.
Beni sevmeyen elime mum diksin.

Evet
Ben herkesi seviyorum burada.
Bence de yanlış.

Mesela ben zall'ı çok seviyorum, iyi ki var.
Sevilmek şartıyla Herkesi seviyorum. *
(bkz: beni sevmeyen ölsün) *
Beni de seviyor musun zalbert?
Ne yani tek tek herkese cevap mı yetiştireyim şimdi. Dostça ve arkadaşça, Beni seven herkesi dedik ya işte..
Zorunda mıyım?
yok yok, biz birbirimizi birbirimizle paylaşamadığımız için çekemiyoruz birbirimizi. swh.
Ben de seni seviyorum zalbertım.
gerçek dışı bir iddia. para bok huzur yok, gizli samyel, magicovento, nervio, psiko bal porsugu, usualsuspects, bez bebek nana, bi derdim var, otopsiraporlari' nı çok severim mesela.
Abır seni sevmiyorum ama seni hiçbir nickinle sevemiyorum maalesef.
Sizi gerçekten size bayılacak kadar veya sizden hoşlanmayacak kadar önemsemiyorum.
Bu kibir yuvasında nasıl seveyim sizi.
iğrençsiniz hepiniz.
Öyle olsa herkes birbirine hakaret etmez mıydı?
güncel Önemli Başlıklar