bugün

Burada zall pointleri marjinallik alıyor orjinallik değil. Doğru önermedir.
hakli bir basliktir. kalitenin yerlerde oldugu su goturmez bir gercektir.
Kendini olduğundan fazla entellektüel görmenden kaynaklıdır. Kendini tanıdıkça normal e dönülecektir.
Sozlukte insan neden aranir ki zaten sorununu gundeme getiren durum. Mallik zor is.
Bu tarz başlıklar açılınca herkesin iyi tarafa geçip de kimsenin kötü olduğunu kabullenmemesi başka bir ironidir. He he hepiniz iyisiniz süpersiniz.
hiç aramamış olan insandır. iyi olan çok ama bi o kadar da kötü, troll bozması vs insanlarda vardır. Evet.
insanın kendi hayatında bile bulmasının zor olduğu ve burada aramasının saçma, bulamamasının da normal olduğu durum.
(bkz: sözlük)
Sözlük denilince insanın aklına, daha paylaşımcı, daha bilgi seviyesi zengin, belirli konuları tartışıp, belirli eser yazar muhabbeti yapılabilecek yer geliyor.

(bkz: inci sözlük) (bkz: itü sözlük) vs..
Konu başlıkları bir yana, cinsel içerikli durumlardan tutun, ilişki üzerine, kız-erkek üzerine açılan konu haricinde ele avuca gelen birşey yok.
Eski sözlük yazarları yerlerini sağlam çekirgelere bırakmamış belliki.
bu kadar insan entelektüel iken neden bu kadar entelektüel insan yalnız sorusunu aklıma getirmiştir.
ben bu sözlüğe fazlayım a.k
Entellektüel seviyeni neye göre belirliyosun bir cihaz mı yaptın?

Yoksa okuduğun kitap sayısı gidilen tiyatro sinema gezilen ülkeler vs.. yüzlercesi bunlar mı seni entellektüel yaptı?

Bence kişinin entellektüel olması olaylara farklı açıdan bakabilme yorumlayabilmesidir bir kitabı okuyup ezberlemek entellektuellik degil zannımca.
Entellektüel var entel var acaba hangisidir?
iki l ile yazanların inatla entelektüel kelimesinin anlamını anlatmaya çalışması oldukça ironik.

Evet, aynen öyle okuduğumuz kitaplar bizi entel yapıyor.
Beş aydır sözlüğe girmiyordum belki daha fazla. Birkaç eski arkadaşla iletişime geçmek için girdim ama buralar forum olmuş.

Kitaplar her birinizin o iğrenç sapık beyninden yüz binlerce kat daha güzel ve daha entelektüel birikim sahibi.
Çomarlar.
(bkz: entelektüel)
görsel
anlatım bozukluğu içeren ifade, tabii eğer anlatmak istediğiniz bulmak isteyip de bulamamak ise. anlatım bozukluğunu gidermek için ise mevcut tümcenin "sözlükte entelektüel seviyene uygun insan bulamamak" olarak değişmesi gerekir.

not: sayısalcıyım. sadece bunu söylemek için gelmiştim ve şimdi gidiyorum.
kamki tek "l". beni çok pis bozmuşlardı vakti zamanında.
görsel
Durumum aslında bu.
Fular uyuşmazlığı.
ay ne gerek var sanki bana ekşi sözlük... durduk yere seviyeyi yükseltmeyin entelektüellik filan. burası iyi böyle. meme. *
Aynı sorundan ben de muzdaribim azizim.
başlat -> çalıştır -> entellik_olcer.exe

sanırım seviye böyle hesaplanıyor.
Gerçekten haklı bir yakınma. Tamam arada boş yapmak iyidir ama arada. Millet Wikipedia'dan yada oradan buradan bulduğu bilgileri belki yeterli bulmayıp sözlüğe bakacak. Bakacak arkadaşta anca burada " kız kankalar, cinsellikle ilgili en ahmakca ve aptalca yazılar, trollemeler....... " başlıklarından bir şey göremeyecek. Sonra vay efendim yeni nesil niye kötü? E niye olacak biz büyükler iyi bir miras bırakmıyoruz bu dünyayı da ondan.

Not : 9283939383834848 yaşındayım.
yok yaaa... çoğu benim gibi salaaa yatıyo ondan.