bugün

yarbay kemal' in liderliğini yaptığı yazarlardır.
(bkz: hotchner from bau)

ne ayak bu?
11. nesil çaylak olmuş yazarlardır. *
sözlük kurallarındaki bug ı bulup oradan kurallar çerçevesinde boş yapan yazarlar. trollüyorlar mı? yoksa gerçekten zeka seviyeleri bu mu anlayamadım. hayır trollse, tamam iki gün, bi hafta eğlendin bitti.. hiç mi işiniz gücünüz yok, hiç mi okulunuz neyin yok, bunların anası babası yok mu? alsınlar artık bunları..

misal an itibariyle (gece saçınızı koklayıp kulak memenizi ısıran diş) şimdi bu nedir. moderatör oturup bunların mantıksız, gramersiz boş başlıklarını düzeltmeye kalksa, işini gücünü bırakıp bunların peşine düşmesi lazım. ya da bunlara bi kural geliştirip cezalandırması lazım.

bir insan sosyal hayatında yaşadığı bir dumur olayı, ne bileyim ilginç olayı paylaşmak için bir başlık açar, bu olayı da bizzat anlatır ki; bunu yaşayanlar aynı başlık altında tecrübelerini anlatsın, tüm okurlar da bu gerçek tecrübelerden faydalansın... ama bunlar öyle değil efendim, bunlar ağzına geleni yazıyorlar. mantık, düzen, nizam, intizam gözetmeksizin. artık hangi maksadı güdüyorlar onu da bilmiyorum. ama bu kadar akıl hastası bi yerde toplanamaz herhalde ya, yok yani bilemiyorum.

belki de ROF. DR. MAZHAR OSMAN RUH SAĞLIĞI VE SiNiR HASTALIKLARI eğitim araştırma HASTANESinden bir hocayı kızdırdık, o da tüm hastalarını saldı üstümüze amk.
hımm bu taş kimlere atıldı acaba? hahaha
kara erik habbesi gibi harvard'da lisans, oxford'da lisans üstü yapmamış cahil yazarlardır. yazıklar olsun onlara !
tito ipnesi (abisi diil, zafer partisi'ne oy vereceğinin sözünü verene kadar ipne) işi ileriye taşıdı, entryyi boş attı. helal.
kara erik başta.
Kimi zaman içinde olduğum yazarlardır.
Güzel oluyor.
Aktrolllerdir. Aktrolllerin siyasal islamı savunan entryleri haricinde hiç bir entry boş değildir sözlükte.
Arkadaşlar Biz çıkalım siz gönlünüzce boş yapın.
amma boş yaptınız heee.
Yukardaki ikisidir biz hepimiz efendi , kültürlü insanlariz.

Edit: araya kilopatra ile ,,liberal girmis onlar degil kastettiklerim.
itiraf atıyorlar arkadaşlar, ben neden durduk yere genel kültürlü oldum şimdi?
Yasakçılık ve ırkçılık yapmadığı sürece kimseyi boş yapıyor olarak görmem.
Öyle uzun süredir burada boş yapıyorum ki bosch'un fabrikasına ustabaşı yaparlar.
Hayatımın her anında boş yaptığım için alınıyorum.
Okurlarımın güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim.

Serdar bosch.
Biri benim
Ne yani burda ciddi şeyler mi düşüneyim birde aç gezip siyasi kişileri savunanlar var ne kafalar yahu.
taksiadam haricinde evrendeki herhangi bir yazardır.
Sayıları oldukça fazladır.
1. bir alex
2. birakin bu isleri
3. bohemond de hauteville
4. cahal
5. carbonara
5. cerevesta
6. clark dufresne
7. cole
8. curlyhairwoman
9. daimonisay
10. dasderas55
11. deafbeef13
12. dejan bodiroga .
Çok eksilenip gündem olamayınca ben temalı.
Ben böyle ironi görmedim

Hırsız osurur suçunu bastırır dedikleri bu olsa gerek.

Edit: kaçmış.