bugün

yine çalışma planları yaptım ve uygulayamadım.
(bkz: meşgale butonu)
canım sıkıldığı için açılan ve açıldığı için canımı sıkan. *
işe başlıyorum he hey he hey diye evden çıkıyorum,yeni işyerime gidip 20 dk bekletildikten sonra aldık dedikleri iş için tanıdıklarını alacaklarını söylüyorlar,üstüne bir de saçma sapan bir iş teklif edip ,kabul etmeyince güle güle diye çıkış kapısına kadar eşlik ediyorlar yurdum güzel iş verenleri,çok pardon,küreselonlineeğitim firması yetkilileri.E daha N'olsun bir sözlük yazarının canını sıkacak ? Üstüne bir de hayırlı olsun diye arayanlara ,olmadı,evdeyim ,bla bla bla diye açıklama yapmak.
mesaj atmaması, aramaması.
Televizyonda pis 7 li dışında izleyecek birşey olmaması.
mont unutmak.
babanın eve gelirken cevizli baklava getirmesi. yahu kaç kere dedim fıstıklı al diye, yok ben bunu seviyorum diyor. ee nerede kaldı demokrasi ?
az önce eve girmeden hemen evvel önümde yürüyen insan müsveddesinin sadece 5 metre önünde çöp varken cips poşetini yolun ortasına atması. bazı insanların yaktığı oksijene kıyamıyorum.
bişey olmadi ki,hayat çok güzel lan.
açtım sözlükten anneme yazdığım yazıyı okudum. yaklaşık 3-4 saat kadar önce. o andan beri bok gibiyim maşallah.
(bkz: menenmen olayı)
(bkz: karadedeler olayı)
canını sıkan bir olay olmaması. nedense charles bukowski'nin "sadece sıkıcı insanlar sıkılır" sözünün üzerine tinsel baskın genim ortaya çıkmaya başladı. sıkılıyorum o zaman yoğum gibi oluyorsa sıkılmıyorumdur. yaşadığın sürece sıkılmak ya da sıkılmamak aynı nefes med-ceziri. bundan mütevellit kendi kendime; çok sıkıştığım anlarda bakın sıkılmak değil sıkışmak ha** "kafana taktığın şeye bak amk. adamın eli yok org çalıyor sen hala gregor samsa. sıkılmak uçuruma atlamak gibidir kanatların yoksa düşersin. meme ucu kadar mutluluk yeter." derim. ve böylece ne diyodum ben la.. sizde bu entryi okumaktan sıkıldınız mı? sıkıldık dediğinizi duyar gibi oluyorum. e hadi o zaman size taze sıkılmış portakal suyu ikram edeyim ve birlikte sıkılma çakralarımızı kapatalım.
-derse gec kaldıgını zannedıp alelacele gıtmek, okula varınca dersın baslamasına bır saat oldugunu ogrenmek.

-hesabımda yırmı lıralık acık oldugunu fark etmek.

-gıcık oda arkadasının her gecen gun daha da gıcıklasan hareketlerı(gercı bu artık yalama yaptı ama...)
ders çalışırken kahvenin bitmesi, benim masadan kalkıp ketıla su koyup tekrar ısıtmam. ve buna benzer işler.
(bkz: eskişehirde öğrenciye dayak)
bugün yine her zamanki gibi çalışacağım konuları hazırlamak heves etmek ama yine her zamanki gibi uygulamaya geçememek. gördüğünüz gibi buralardayım yine. sıkıntıdan castin biğbır' ın filmini izleyesim var.
1_ onca hazırlığıma rağmen, okula gelen müfettiş, benim dersime geldemi.
2_ okul çıkışı okeyde kafa yedim.
3_ 1 saat sürecek özel ders yine 1.5 saat sürdü, kafam hala şişkin.
4_ evde yemek yok.
5_ "ne olacak bu durum?" sorusunun aklıma yeniden gelmiş olması.
kazaların beni bulması incinmiş bir bilekle evde oturmaktır...
ulan tam sigarayı bıraktığım gün annem içtiğimi öğrenmiş geldi fırçaladı 2 saat. babamda öğrendi haliyle. para trafiğim de kilitlendi tabi. sıçtım lan ben. allahsız kitapsız yan binadaki komşu ben seni tanımıyorum sen beni nerden tanıyıp da ispiyonluyosun amk ergenler gibi fırça yedim lan senin yüzünden.
Bölüm başkanının 50 kişiyi sınıftan atmasıdır efendim.
Kaç yaşına geldik hala ödev yapıyoruz* iyi mi.
Hı o kalan 2 kişiyle çok mutlu olmuşsunuzdur sayın başkan.
Al işte gözümden düştün!

edit:Al işte yine atıldık.
Bu işte bir terslik var.
iyice hastalıktan yatağa hapsolmak.
çok eksi almış olmam.
*
olmamıştır. özeleştiri: o zaman bu başlıkta ne işin var. ben bir arkadaşa bakıp çıkacaktım.
O'nun gözleriyle gözlerimin bir türlü buluşmaması.
uzun süredir spor yapamıyor olmak. aslında sadece bugüne özgü bişey değil. göbeklenecez iyice mngtsk...
güncel Önemli Başlıklar