bugün

bir çikolata olsa da yesek.
kahve yapsam mı kendime, baş başa içsek özlemlerimle.
o da beni düşünüyor mudur hep ya da bazen ara sıra.
ne kadar da güzel yağmur yağıyor.
eve girer girmez açtığın o buz gibi bira. müthiş.
Şeytan insana secde etmediğinde verilen ceza cennetten kovulmak değil de sonsuza kadar insanlar içinde yaşamak olsaydı ve hepimiz onun şeytan olduğunu bilseydik; kaçımız iyi davranabilirdi ona?

Size secde etmediği için Tanrı tarafından cezalandırılmış bir eski melek ve onun birlikte yaşamak zorunda kaldığı ölmüş, yaşayacak ve şu an yaşayan milyarlarca insan...
Artık ödevlerimi yapmaya başlamam lazım. Erteleye erteleye kalacam tüm derslerden.
Aklımda yeni bir icat var insanların alnına dijital bir ekran koyup bu ekrana karakter ve zeka seviyelerinizin yazılması projesi! Böylece herkes kendi karakteri ve zekasına uygun insanı çok kolay bulabilir zaman kaybetmezdi.
insanlar için şöyle bir tanım yapılır
insan düşünen hayvandır.
Vay be burdaki yazarlar da düşünebiliyormuş...
tam şuan aklımdan sahurda ne yesem düşüncesi geçiyor gidip çayı koyayım bari.
kumandan husamettinin artık sağcı olduğunu düşünüyorum. Solcuların grubu olan grup yoruma laflar hazırlıyor ve söylüyor. (bkz: swh) bilemiyorum altan bilemiyorum.
içerik bulunamadı.
O senin yengen yengen ehuehe.
Sahurda kıymalı böreği mi yesem, ıspanaklı böreği mi?

Ne olacaktı...
seksi bir fav aldım yine sözlük kızlarının ıslak düşlerini süsleyeceğim.
halla halla upss meme atmamış mı la bugün...
mangal şerefsizim.
Zeus elektrik parası ödüyor mu?

Ev kal...
Uluslararası bir olağanüstü durum sonucu, neredeyse tüm dünyada aynı şekilde uygulanan sistemi reddetmeye çalışan sözde idealist, özde sadece şişirilmiş egoları olan boş beleş insanlarla aynı sınıfta okuyorum. Sanki bokumdan daha değerlilermiş gibi, sanki kafaları dersten başka bir şeye basıyormuş gibi davranmaları... aramızda dağlar yollar yıllar var iken beni bu kadar germeyi başardılar ya helal olsun.
Umarım hepiniz bir gazi yaşargil falan olursunuz da bugünkü yırtınmalarınıza bir anlam yüklerim ben de.
Küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi, tanrım! Tıpçı egosundan sana sığınırım.
Sigarasız 3 gün. Bu sefer olacak galiba. Daha kolay geçiyor sanki. Akciğerlerim teşekkür ediyor bana hissediyorum. :(
Asla gerçekleşmeyecek şeyleri düşünüyorum. Maksat kafa dağıtmak olsun olacağı yok bende çok iyi biliyorum bunu.
tam şu an geçen ise acabağa bu başlığa ne yazsam az önce aklımdan geçen ise dinlediğim müziği anımsattığı anıları geçmiş kısaca nostaji diyelim.
görsel
Galatasarayım
Antrenmanlara bugün mü başlasam yarın mı?
Çok karnım aç acaba iskender mi yesem pide mi?
Bi sözlük kızı yazsa da muhabbet cevirsek.
Pes etmek.
Lütfen artık uykum gelsin.
Napıyorum olm ben.