bugün

her bir yazarda değişiklik gösteren zeka seviyesidir.
(bkz: ne kadar ayıp)
(bkz: ne yaptın asuman)
kımseyı ılgılendırmeyen durum...
(bkz: ağır zeka geriliği)

(bkz: cinsel zeka)

(bkz: erken boşalan erkeklerin zeka seviyesi)

(bkz: iyi seks zeka gerektirir)

(bkz: sözlükteki seyyar zeka ölçücüler)

(bkz: yazar alımında zeka testi uygulanması)

(bkz: zeka seviyesine göre dayak yemekten kurtulmak).
sözlükte doğru ve isabetli yazabilmenin tekniklerini en ince ayrıntılarına kadar bilen ve işi iyice kavramış birkaç ustayı ayrı tutarsak; ne yazık ki hayli düşük bir seviyedir.

ironi olsun diye yazmadım, gerçek bu.

aşk, sevdicek, doğum günü, yirim, çiçek, böcek, türban, hak, hukuk gibi sözcüklerden en az üç tanesini aynı entry içinde kullan, bu alemin kralı ol.

o kadar yani...
yazar yeni ise ıQ düşüktür. gün gelir herşey değişir yeni yazar artık eskilerden olur ve sonuç kaçınılmazdır.
(bkz: atın intikamı)
(bkz: sözlük yazarlarının kompleksleri)
(bkz: bir zeka seviye olcum birimi olarak sozluk)
4. nesil ile düşmeye başlayan seviyedir.**
(bkz: annem neden yapıyorsun bunu)
yanlış bir değerin ölçülmesidir.
aslının sözlük yazarlarının seviyesi olmalıdır ki, başlığı açan da olmadığı açıktır. bu kişi sözlükten atılmazsa ben ayrılırım.
bu kadar da net söylüyorum. bir saat yayında kalması da ayrı bir beceriksizliktir ya neyse.
Moderasyon ya işinizi düzgün yapın, ya bırakın...
userden usere göre değişen bir kavram.ayrıca kimseninde derdi değildir bu , adama senin ıq 91 desem kim zickler ?
(bkz: peder zickler) **
5. nesil ile yerlerde sürünmeye başlayan seviye.*
aha burdan öğrenebilirler;

http://zekatesti.info/zek...i/zamanli-zeka-testi.html

not: gerçek zekayı ölçecek bir test yoktur. hepsinde mutlak sapmalar vardır.
adamına göre değişiyor. bak bana, ne kadar da düşük çıkıyor her test sonucum. spermlerim bile azıcık. oysa eskiden salınırdı tenlerde! benimle başlıyor o vakit artık düşük zeka seviseyi. merhametli misin? düşüğğğğ.. güleryüzlü müsün? düşükk.. onurun mu var? düşükkk.. yabani/yalnız mısın? valla düşük.. hem iyi hem de zeki olunabileceğiine mi inanıyorsun? hahayyy düşük.. ayar mı veriyosun? ovv yüksek.. fırlama mısın? abovv mikemmel yüksek... diye gidiyor zekalarımız. ben hep o başta sayılan mallardan oldum. hep düşük zeka, hep 2x2=5
(bkz: ben şahsen geri zekalıyım)
iq su 127 olan yazar için;
(bkz: nickullah entryoglu)
"iq yok akü verelim" gibi iğrenç espiriyle cevap verilesi durumdur.
zamana göre değişiklik gösterir. uykuluyken eksi değerleri görebilir, yakınlarda güzel bir kız varsa beklenmedik düşüşler yaşanabilir. böyle bir zeka seviyesi işte.
(bkz: ben idiot um) (bkz: idiot)
yüksektir. ekşi'de de yazdığı gibi entry girmek beyin kıvrımlarını arttırır.
deniz seviyesinden yukarıdadır.
iq seviyeleri yüksek de olabilir düşük de bilinmez de, yaş seviyesinin düşük olduğu kesin. evet milletin yaşına takan bir gerizekalıyım ben, kabul ediyorum bunu.
-lan hiç iq testi yaptın mı?
+yoo benim için gerek yok.
-ne? neden?
+Olum sözlüm yazarıyım. yeterince açık değil mi seviyem.
-s*ktir git lan!
pek çok entryde yazar arkadaşların edit yazıp ironi diye belirtmek zorunda kaldığını göz önüne alırsak bazılarının zeka seviyesinin oldukça düşük olduğunu söyleyebilirim.