bugün

memeliler ve bu memelileri ilgilendiren, daha büyük memeliler.
o değil de, şimdi farkettim bu sınıflandırmada ben ve oh bebek aynı kategorideyiz. üstelik kategorimizde öyle ''futbol aşığı yazarlar'' gibi aynı anda hem islamofaşistin hem ateistin girebileceği bir kategori değil. sevmedigim yazarlar kategorisi. nasıl yani lan?
'zall abi bunlar beni kus beyinliler sinifina yazmislar' diye sikayet konusu edebilecegim siniflama.

(bkz: zall abi beni x sinifina yazmislar)
(bkz: zall ve digerleri)
üstteki entryi okuyunca dayanamadım, hem kelim hem de fodul ve ben doldurayım dedim...

bir sınıfa giremeyince üzüldüm, ağladım, kahroldum...

(bkz: bir sınıfım bile yok anlıyor musun) isimli bakınızı tüm sevenlerime armağan ediyorum...

alta entry girecek kişi, toptur, öyledir böyledir...*
temelde iyi ve kötü yazarlar olarak yapılan sınıflandırmadır.
nicki ile en tezat uuser, melankolik. *
potansiyel hainler kategorisinde kendimi görmek istediğim şahane sınıflandırma. fazla tehlikeliyim bu ülke için. hem eşcinsel hem ermeni ol sen, yuh lan.
en geb-berene kadar cimbomlusu buyuyunce moderator olucam.
ne oldu şimdi bunları yazınca diye düşündüren sınıflandırma.
marx a göre;

sömürücü sınıfa dahil uludağ sözlük yazarları
sömürülen sınıfa dahil uludağ sözlük yazarları *
sözlüğün en üşütük yazarı sınıflandırılmasına layık olduğumu düşünmekteyim. Sürekli üşütüp, rahatsızlanırım.
en feminen bağyan yazarlara ek olaraktan mucize yi aday gösteriyorum ve vee veee seçtim bile..
cinsi münasebet içeren entry lerin amuğa qoyan yazar *: seytanın fısıldadıkları
en kafa yazar: bush un metresi olan ayı
baylar ve bağyanlar.. zaten sözlüğün yarısı sözlükteki bağyanları tespitetmek, kaldırmak, indirmek ne biliyim ben düşürmek için işte.
(bkz: beni kategorize etme)
aslı şu şekildedir;

(bkz: 1 2 ve 3 nesil) *
(bkz: 4 nesil)
(bkz: 5 nesil)
(bkz: kanka sınıf demişsin ama bu resmen fişleme)
oldukça gereksiz bir eylem olup kişinin bunu ifşa etmesi ile kendisine dosttan ziyade düşman kazandırır.. seri eksi oy verenleri çoğalır, her entrysi altına laf sokmaya çalışan yazarlar çoğalır.. nasıl olsa hemen hemen birçok yazar kimin hangi sınıfa girdiğini bilmektedir ama nick deşifre etmek gereksiz gibi görünmektedir..

not: hala ağlıyorum lan!
(bkz: beni de alin lan beni de)
(bkz: ben ve diğerleri)
sevilmeyen yazarlar listesine dahi giremeyecek kadar boktan bir yazar olduğum için götüm götüm ağlamaktayım..
sözlüğün en sağlıksız yazarı kategorisine larker ı sokacağım sınıflandırmadır. zira sigara öldürür, lark süründürür.

zhe zhe.
sözlüğün en zengin yazari : zehirdir.

ek : aynı zamanda da en görgüsüz en hayvan yazardir.
zengin ve fakir olarak ikiye ayrılan sınıflandırmadır.
yakışıklı değil ama sempatik seçilmiş olduğum sınıflandırma.

yok hacı olmayacak demek ki. hep sempatik kalacağım hayat boyunca. offf ulan off.