bugün

sözlük interaksiyonu içerisinde bulunduğum süre içerisinde yazarlar hakkındaki düşüncelerimin netleşmesi sonucu ortaya çıkan sınıflandırma ve analizidir. bakalım;

komik yazarlar: pulp fiction *, deatly* , rapper ninja *, larker, salça, deep, arjen robben, domaine hasret yumusak g, nikim yok benim

aşk yazarları: zargana, don santio corleone * cennetten kovulan *

feminen bağyan yazarlar: *brunglace *, annabell lee *, tatli su levregi, depression

futbol aşığı yazarlar:salça, damat hobbit paşa *, schizo *

tespit yazarları: vaudeville for vendetta, benjcev, bl, brcyzdm, jadeh,isviçreli bilim adamı, oblomov, nikim yok benim, chaotic good *

gotik yazarlar: bunun şimdi götü var evil'i var ama iksi de haşmetmeab insanlar.

eksi manyağı yazarlar: grand ekinoks *, fobia

şahane kalpli abi yazarlar: yoga yapan mistiq kedi, *, devedikeni *, galapagoslu iguana

abla yazarları: the she, hanimaga

karşılama komitesi başkanı: * ecayip hayvanlara benziyirsen

kedi yazarlar: anam bi dünya var yazmaya erindim.

witch yazarlar: iş bu satır üstteki satırdan oluşurken den den felsefesini benimsemiştir. üşendim yani.

sempatik yazar kardeşler: aman heri, double cross, iktidarsız jigolo, jansoldier, biko, slywitch *, mykalkan, sle7in

komik bağyan yazarlar: doksanüç, sadettin kanyak, madmadam *, lolita lempicka
2 ile bolunmeyen tek sayilar tipi yazar: arasak dahi bulamayız bu adam gibisini zira aşsiz denilebilecek kadar ibinedir kendisi öperim

muhteşem nickli yazarlar: kaleci saçlı adam, sanirim osurdum *, sol eliyle düşünen adam, annabell lee, arabam var, jordan rudess kim ya iktidarsız jigolo * egzantirik götelek

sevmediğim yazarlar: kara hilal, isildur, ferbay, florinalı numuneddin, oh bebek, arabam var, ve dahi tüm prettygirl17 kıvamındaki yazarlar.

neyse dostlar. bileğimi oynattığım kaslarımı kaybettim ama an itibarı ile hatırladıklarım sizlersiniz. unuttuklarım bileğimin ağrısı geçtikten sonra pm atabilirler. sonra yok efendim unuttun beni de başımı yastıklara gömüp hıçkıra hıçkıra ağladım olmasın. lütfen.

hamiş: yazdığım yazarların belli bir kısmını hiç tanımıyorum bile. artı oy olayı sikimde olsaydı 8 ayda 820; yaklasık olarak da günde 3,5 civar entry yazmaz, entry sıçar, kasardım. atrı oy telaşı ile yazdıysam beni, yazmadıysam böyle düşünenleri yao ming bafilesin.
(bkz: beni seç beni seç)
(bkz: bol nickli entrylerin fazla oylanması)
*
görünüşe göre ampirik yöntemle gerçekleştirilmiş eylem.
yakışıklı değil ama sempatik seçilmiş olduğum sınıflandırma.

yok hacı olmayacak demek ki. hep sempatik kalacağım hayat boyunca. offf ulan off.
zengin ve fakir olarak ikiye ayrılan sınıflandırmadır.
sözlüğün en zengin yazari : zehirdir.

ek : aynı zamanda da en görgüsüz en hayvan yazardir.
sözlüğün en sağlıksız yazarı kategorisine larker ı sokacağım sınıflandırmadır. zira sigara öldürür, lark süründürür.

zhe zhe.
sevilmeyen yazarlar listesine dahi giremeyecek kadar boktan bir yazar olduğum için götüm götüm ağlamaktayım..
(bkz: ben ve diğerleri)
(bkz: beni de alin lan beni de)
oldukça gereksiz bir eylem olup kişinin bunu ifşa etmesi ile kendisine dosttan ziyade düşman kazandırır.. seri eksi oy verenleri çoğalır, her entrysi altına laf sokmaya çalışan yazarlar çoğalır.. nasıl olsa hemen hemen birçok yazar kimin hangi sınıfa girdiğini bilmektedir ama nick deşifre etmek gereksiz gibi görünmektedir..

not: hala ağlıyorum lan!
(bkz: kanka sınıf demişsin ama bu resmen fişleme)
aslı şu şekildedir;

(bkz: 1 2 ve 3 nesil) *
(bkz: 4 nesil)
(bkz: 5 nesil)
(bkz: beni kategorize etme)
baylar ve bağyanlar.. zaten sözlüğün yarısı sözlükteki bağyanları tespitetmek, kaldırmak, indirmek ne biliyim ben düşürmek için işte.
en feminen bağyan yazarlara ek olaraktan mucize yi aday gösteriyorum ve vee veee seçtim bile..
cinsi münasebet içeren entry lerin amuğa qoyan yazar *: seytanın fısıldadıkları
en kafa yazar: bush un metresi olan ayı
sözlüğün en üşütük yazarı sınıflandırılmasına layık olduğumu düşünmekteyim. Sürekli üşütüp, rahatsızlanırım.
marx a göre;

sömürücü sınıfa dahil uludağ sözlük yazarları
sömürülen sınıfa dahil uludağ sözlük yazarları *
ne oldu şimdi bunları yazınca diye düşündüren sınıflandırma.
en geb-berene kadar cimbomlusu buyuyunce moderator olucam.
potansiyel hainler kategorisinde kendimi görmek istediğim şahane sınıflandırma. fazla tehlikeliyim bu ülke için. hem eşcinsel hem ermeni ol sen, yuh lan.
nicki ile en tezat uuser, melankolik. *
temelde iyi ve kötü yazarlar olarak yapılan sınıflandırmadır.
üstteki entryi okuyunca dayanamadım, hem kelim hem de fodul ve ben doldurayım dedim...

bir sınıfa giremeyince üzüldüm, ağladım, kahroldum...

(bkz: bir sınıfım bile yok anlıyor musun) isimli bakınızı tüm sevenlerime armağan ediyorum...

alta entry girecek kişi, toptur, öyledir böyledir...*