bugün

artık bu son 5. nesil yazarlığı olsun dediğim, 5. nesil yazar.

kendisine burdan arkadas tavsiyesi veriyorum, yeter artık futboldan uzak dur. Eline bir elişi al, örgü ör ne bilim, olmadı alışveriş yap ama rahat bıralk şu yeşil sahaları. *
yine de, herşeye rağmen, pek hoşgelmiştir.
hoşgelmiştir.

büyüdüğü zaman moderatör olmayı istemesinin sebebini bilemem ama naçizane tavsiyem, büyüyünce fikir değiştirip gammaz olmasın aman. böyle kalsındır.
(bkz: küçük görme abisi büyüyünce tır olacak)
hoş gelmiş nesildaş yazar.
bende büyüyünce moderatör olcaam oncee been diye ilettigim yazar. * *
hızlı giriş yapmış; 'şeytanın fısıldadıkları' isimli yazara (an itibari ile son entry) girdiği entry ile yarmış yazar. Hoş gelmiş.*~
buyudugu gunu gormek icin sabirsizlandigim yazar.
ho$gelmi$.
(#3604914) no'lu entryde tam onu anlattığımı düşündüğüm nesildaşım. *
sözlük yazarlarının otomobil olarak karşılıklarını düşündüğümde, hep tır olma hayalleriyle yanıp tutuşan ''serçe'' markaya tekabül ettiğini hissettiğim yazar.

bir de moderatör olabilme kurallarına harfiyen uyuyormuş bizatihi. sabah sporu, yaz diyeti falan..
entry leri takip edilsin yahut edilmesin, dünün en çok oylama yapan yazarı ? ya seri artı oy veren melek yahut aman tanrım ! kibarmış ayrıcana .
şeker, yanakları sıkılası, cıvıl cıvıl insan, yerim ben onu yerim. *
çok yaratıcı nicke sahip yazar.
kendisini oylama istatistiklerinde hayatta gecemeyecegim yazar. dün o devamli tiklamadan haric baska hic bir is icin kullanmadigi parmagini kirmis. o yüzden siralamaya girmemis. sözlük ailesi olarak gecmis olsun dileklerimizi iletiriz.
*
entryleri okunası, yazar olarak takip edilesi, oylama hakkını sonuna kadar kullanan kişidir. ayrıca kendisi oylama istatistiklerinde hep bir üst sıradadır. maşallahtır.
*
nickiyle merak ve ilgi uyandırmış, düşüncede sempatik bir izlenim bırakmış nesildaştır. ayrıca tır benzetmesi yapılan moderatorlere nispeten henüz vosvos gibi (lakin herbie vardı ya akıllı vosvos onun gibi) gözümde canlanmış yazardır. pek kibar diyorlar bir de. bunca reklama takip ederiz biz de.
hiperaktif yazar. evet tam anlamıyla hiperaktif.
olsa da sohbet etsek diyoruz yer yer.
şimdilik daha çok oy veren, büyüdüğündeyse moderatör olacak sözlük demokrasinin ışıldayan bir şeyi.
özlenen yazar, ilgisinden mahrum bırakmış yazar. *
öss'yi kazandığında, soranlara "büyünce ne olacaksın" sorusuna cevap veren yazardır.
özel mesaj bölümünden bana "cenım" demişti. şaşırmıştım, ama heyecanlanmıştım.
herkesin yaptığı gibi ona bakış atmak istedim ama aramızda monitörler vardı.
bir rumuzum olmadığı gibi hiç moderatör yakınımda yoktu, bu yüzden moderatör olmasını beklemekteydim.

yağmurlu bir ilkbahar günü yazmıştı ilk özel mesajını bana "parçala behçet" türündeydi. o an anlamıştım benim kafa tarzımda biri olduğunu...

geleceğin de moderatörüydü. parası da olacaktı, zengin olacaktım lan, onun parası benim param olacaktı. sonra büyük umutlarla evlilik teklifimi(mesajımı) yazdım ona "evlnlm mi?" diye. "olr" dedi. "çok mtlu olcaz!" dedim. "ve hçbir mtlulğa admz kaydlmamştı. neylrsn..." dedi, çok duygulanmıştım. nikahımızı zall kıyacaktı.

avatarına gelinlik resmi koy dedi. bende "ne gelinliği lan? damatlık demek istedin heralde." dedim. öyle dememişti.

sonra hararetli bir konuşma geçti aramızda. benden büyük bir fedakarlık, en değerli varlığımı, (fiziksel)benliğimi bırakmamı istemişti adeta. bunu nasıl yapmıştı anlamadım. lezbiyen mi acep diye düşündüm. ne diyosun sen? dedim, pis pis sırıttı. "hehe sende mi erkeksin len" dedi.
(hasktir, erkekti bu! şimdi anlamıştım. o günden bu güne kardeşimdir, bu da böyle bi anımdır. "hadi lan" dediğinizi duyar gibiyim. ehaha)

-hacı moderatör olduğunda az borç atarsın de mi? böyle olmadı, bari ordan kısmetlenelim.
(bkz: ölüm küsüsü)
tarafımca istemeden töt edilen yazar. Kendisinden özür dilemekteyim.
edit: link verdiği entrymin silinmesi sebebiyle töt olmuştur. Töt olması için başka sebep yoktur. Ayrıcana karizması yerli yerindedir. Ayrıcana im sorry, endschuldigung sie vb.
genleri ile oynanmış türk.
asyalı hatun severlerin ağzının suyu aktığı, bildiğin Lucy Liu türkiye şubesi.
ah bir de futbol muhabbetlerının arkasına gizlenmese.
süper bir nicke sahip yazar.
gözlerini uludağ sözlükte açmış yazarların söylemidir.
+ anne ben büyüyünce moderatör olucam!
- hayır oğlum, olmucaksın!
+ niye ama anne ya? nesi varmış?
- bak zall abine, july4th abine. onlar oldu da ne oldu? bir sürü dert, dert, dert... adamlar ne yapsa görünmüyor gözlerine!
+ ...
- hem adamların kazançları ne ki? boş işler bunlar bırak sen avukat ol en iyisi!
+ meslek değil ki bu annecim ya...
- anneye karşı gelinmez!
+ yazar olsam peki?
- hayır! yazar da olmucaksın!
+ o niye peki?
- o kadar emek veriyorsun oraya, sayfalarca yazıyosun. seovi diye birisi geliyor, basıyor eksiyi. unutulup gidiyor entry'in üstelik okunmuyor bile bazıları. yazık o bilgisayar başında geçirdiğin vakte.
+ öf anne ya! "her şeye muhalefet olan anne modeli"sin ya!
- bak başladı bile sözlük formatında konuşmaya! sosyal yaşantını da etkiler böyle. hiç gereği yok.
+ ana muhalefet!
- asileştin şimdi de...
+ aaayyytt! çıldırcam ulan!
+ cuma namazını kılmayan(!) annesini öldüren dindar evlat ettin beni...