bugün

Bu sabah içimde ki romantizm kendini dışa vuruyor.

Fark edilmek, paylaşmak ve kendini anlatmak istiyor.

Güzel bir sabaha uyanacağız.
Tanıdığım pek çok insan zihnimde bir şarkıyla eşleşmiş durumda. Ne zaman birinin eşleştiği şarkıyı dinlesem o kişi yanımda gibi hissediyorum. Sanırım karantinayı bu kadar rahat geçirme nedenim de bu.
görsel
Keşke bir şekilde üzeceğim ya da üzüleceğim hiçbir insanla, zamanın herhangi bir noktasında tanışmasaydım. Tanışmayayım... Çok ağır geliyor yaşamak, hıçkırıklarımla ağlayamamak. Ne olur içim yanmasın artık! Dayanamıyorum bu kadar. Nefesim kesiliyor. Hiçbir şey düşünemiyorum. Ne olur hiç karşılaşmasak?. Ağlamak derdi bu, sadece ağlamak.
iyi ki tv lerin elektrik sobası kadar sarfiyatı yok.
Biraz korkak olduğumu farkettim, bazı ihtimallerden korktum.
Kötü insanları zeki sanma düşüncesi, zeki insanların kötü olduğu fikrine yol açmamalı.
Kibirlisin, haddinden çok fazla. Asla hiçbir şeyle yetinmeyi bilmiyorsun, zamanında sahip olduğun şeyleri şimdi başkaları sahip diye onlara bok atıp , onları eleştirmekten asla geri kalmıyorsun. Bu kibir seni yavaş yavaş daha da küçültüyor gözümde, artık sana değil sevgi var olan saygımı da kaybediyorum. Bilmiyorum Daha Ne kadar küçüleceksin gözümde, tahammülüm azalıyor. Gözümde zamanında bir dağ iken şimdi bir kaya parçası bile değilsin. Ama biliyor musun, bunu sen yaptın. Kendini kendin ayaklar altına aldın şimdi ise kibirle bunu kapatmaya çalışıyorsun. Bilmiyorum kimin gözünde , kiminle hayatında ne değerdesin Ama şunun farkındayım ki ben de sanırım hiçleşiyorsun. Çok yazık.
Şu sıralar içimde bir şeyler oluyor ama ne olduğunu anlamak istemiyorum sanki. Anlasam ne olacak sanki kime anlatacağım?
Her zaman hislerimle hareket ettim. Beni hiçbir zaman yanıltmadılar.
kötülükle karşılaşınca ona bulaşmadan üstümüzden akıp gitmesini bekleyebiliriz yapabiliyoruz bunu ama acısı kalıyor.
Acaba hangi spoilerı yanlış verdi?
Az önce gördüğüm bir görsel beni hayal kırıklığına uğrattı.. off offf ben artık hiç bir bok düşünmek istemiyorum.
Güvenmek, her ne olursa olsun sonu hüsranla biten bir eylemdir.
Kime, neye güvenirsen güven fark etmez sonunda mutlaka yarı yolda kalacaksın.
Çünkü insanoğlunun en büyük hastalığı bencillik ve bundan asla kurtulamayacak.
Çok sabrettim. 20 yıldan fazladır sabrediyorum. Ve bir şeyler değişsin diye büyük mücadeleler veriyorum. Ve gerçekten çok yoruldum. Artık nereden bir dönüş alırım bilmiyorum. bu monotonluğu ve durgunluğu kırabileceğime dair umutlarımı tüketiyorum yavaş yavaş.
Not: buradan veya başka bir sosyal mecradan umudum yok sadece içimi döküyorum o kadar.
kafam öyle karışık ki,bir yanım aklım bir yanım kalbim.
verdiğim emeklerle hissettiğim duygular arasındayım.
ikisi de eksik tamamlanmamış. ikisi de yetersiz.
durup bir sakince düşünmeye çalışıyorum.
bir yanda onu düşündüğümü bilmeyen biri,bir yanda beni bekleyen ama herşeyin üstünü kapamaya çalışan biri.
iki durum da birbirinden kötü biliyorum.
rutin giden hayatım birden değişti. doğrularım şaştı, kayboldum.
içimden tek gelen şey saçmalamak,umarsızca.
zaman herşeye çözüm,evet biliyorum.hızlıca geçsin istiyorum.
anlaşılmak gibi bir derdim yok,çünkü anlatamıyorum.
bir gün herşey geçer biliyorum, ama o bir günün sonunda yine başladığım noktada olmaktan korkuyorum.
Çok çişim geldi yine. hep çişim geliyor.ewed
Zararım kendime kime ne kime ne
Sen bak kendi derdine sana ne sana ne.
kafam hafiften karışık. halledeceğim ama.
yaşanılacak güzel günler var.inşallah.
Ateist, islamcı, milliyetçi, sosyalist, komunist, liberal vs içinizde nefret tohumları ekmekten vazgeçin. Aynı gemide olduğumuzu anlamamız için geminin batmasına gerek yok. Bir güç hepinizi ayrı bir ideolojik tanımla ayrı bir odaya içinde nefret ateşiyle hapsediyor. Hapsedildiğiniz duvarları yıktığınızda dünyanızın dört duvardan ibaret olmadığını anlayacaksınız.
dünyayı alkol ve zina kadar sevmedim.

eğer yaşamı ve dünyayı kabul edip, boyun eğseydim mutlu bir beyaz yaka olurdum.
Dünya yanıyor, uyumadan önce aklıma girmekten vazgeçmiyorsun.2 kişinin bildiği ama kimsenin konuşmadığı
Muhtemel aşk için divane oldum
teknikerim aradı ve covid bölümüne sevk edildiğini haber verdi. yüksek ateş, halsizlik ve nefes darlığı sebebiyle. sonuçları bekliyoruz. umarım negatif çıkar.
hurmaların içinde gözünüz fare poku arasın. geçen yıllarda çoook meşhur bir marketin hurmaları hep pokluydu.