bugün

bana surat asma hayat, misafirim sonuçta kalkar giderim...
türk kızları böyledir türk erkekleri şöyledir diye açılan her sohbetten ve genellemeden iğreniyorum. ne salak salak muhabbetler ya. tam çocuk işi.
Umarım ilerde gerçek samimiyeti yaşayan, yanında kendimi çok huzurlu ve rahat hissettiğim, yapmacıklıktan uzak akrabalarım olur.
Ağız dolusu kufredesim var.
Canımı sıkanlarin hepsine tek tek ağız dolusu kufredesim...
insan olmayı becerememis ama kendisini fena halde insan zanneden tüm gerizekalılara ağız dolusu kufredesim...
kimsenin doğrularını kabullenmek zorunda değilim lan işine gelirse ben buyum gelmiyorsa siktir git.
Mecnununda dediği gibi birinin sevilebilmesi için kendisi gibi davranmaması gerektiği gerçeği beni bitiriyor sözlük...
Evdeyim ve evde durmaktan çok sıkıldım. Dışarı çıkasım var ama dışarıda yapacak bir şey bulamıyorum. Araba da var, biraz para da var ama takılacak kimse yok. Ve hayır sorun tipim de değil, aksine yakışıklıyım ağzım da laf yapıyor ama kimseyi kolay kolay yanıma yaklaştırmıyorum. Tek başıma boş gezmekten de sıkıldım. Sap gibi oturuyorum evde şuanda.
Kim takar yalova kaymakamını.
üç tane kedim var canımdan çok sevdiğim,
bir zerresine zarar gelmesin diye aklımı oynattığım, evdeki bireylerden hiçbir farkı olmayan.
apartmanın önünde bir kedi sevip eve çıksam merdivende içim acır onu bırakıp çıktım eve diye
nasıl oldu da bu kadar merhametsiz oldunuz?
nasıl bu kadar canileştiniz?
nasıl bu kadar kalpleriniz köreldi, insanlığınızı yitirdiniz?
dünden beri kendime gelemedim, artık kalbim dayanmıyor bakmaya, bir sürü video düşmeye başladı internete. küçücük çocuklar köpeğin ayağını kesmeye çalışıyorlar sonuna kadar izleyemedim.
nasıl yapabilir diyorum ya el kadar çocuk nasıl bu kadar sevgisiz, merhametsiz olabilir.
böyle insanlara karşı merhametsiz oldum, öfke dolu oldum.
bana verseler bunları ben de gözümü bile kırpmadan katlederim. yanımda birinin eli kesilse bakmaya dayanamayan ben, bunları bana verseler hepsini gebertirim o raddeye geldim.
bokunuzda boğulun, geberin.
Dünyalılardan tiksiniyorum. Nefes alıp ömrünü doldurmak için gelenlerden iğreniyorum. Keşke hiç varolmasaydınız.
soğukkanlı ve sabırlı olamayan insanlardan nefret ettim bugün.
dosta korku düşmana güven verir böyle insanlar gerçekten.

çok yorgun eve geldim, ayakta zor duruyorum, tansiyonum düşmüş, 9,2/5,7 olmuş, rengim atmış, gözlerim kayıyor, odadan çıktım, elimdeki tansiyon aletini göstererek zar zor "ben çok kötüyüm, hastaneye gitmem lazım, ölüyorum, yanımda gel" falan dedim, demez olaydım.

bu salak bir panik yaptı, az daha ölüyordum bunun geri zekalılığı yüzünden.
ulan konuşamıyorum, hastaneye gidecek kadar enerjim var, bu mal salak salak hareketler yapmaya başladı.

bakın bir damla enerjim kalmış, düştüm düşeceğim, film sahnesi gibi "ne oldu sana!?" diye bağırdı, "ölüyorum" dedim, "saçmalama, kendine gel" diyerek tarif edemeyeceğim salaklık düzeyinde bir hareket yaptı, bak yemin ediyorum gücüm olsa ağzını burnunu kıracaktım o an...
bunun salak olduğunu, bana boşuna enerji kaybettireceğini anladım, biraz dinlenip kendim gitmeye karar verdim, arkamı dönüp yatağa gittim, geldi başıma "iyi misin barış? ne olur aç gözlerini" falan...

dinlenip hastaneye gidecek enerjiyi toplamaya çalışıyorum ben, bu geri zekalı beni rahatsız edip duruyor.
bu konuştukça sinirleniyorum, sinirlendikçe duyarlılığım artıyor, derdimi anlatamıyorum, "lan siktir git" diye kovuyorum, gitmiyor, bir de karşılık veriyor allah'ın salağı...

kabus gibi yemin ediyorum...

baktım olacak gibi değil, yarı baygın kalktım hastaneye gidiyorum, bu salak da peşimden geliyor...
hastaneye giriyorum, doktora derdimi anlatmak için iki üç kelimelik enerjim var, beni konuşturmuyor, doktora saçma sapan şeyler anlatıyor, "çok korkuyorum" falan diyor...

serum taktılar, uyumam lazım, iki dakikada bir uyandırıyor, "iyi misin barış?" diye soruyor...
hemşire durumu fark edip dışarı çıkartmasa öldürecekti beni amk kızı...
bir de allah'tan sevgilisini yani ev arkadaşımı çağırmış da o gelip toparladı ortamı...
harbi gidiyordum az daha...
incede bellerin kırılsın..
bugün ailemin yanındaydım sözlük hepsi beraberdi beni bekliyolardı gittim yanlarına bayramlastık ben anlattım onlar dinledi hic susmadım onlarda hic konusmadan bölmeden dinlediler beni iki saate yakın beraberdik sonra vedalastik sessiz sedasız ben döndüm aglaya aglaya onlar kaldı cok canim acıdı sözlük cok.
Gülüşünüzde iğrenç bir çaresizlik var..
kaybetmekten korktuklarımız bizi nereye koyduklarını bile hatırlamıyor.
ton balık kutularının üzerine bütün dilim yazıp kıyma gibi parçaları dolduranlar ağır orospu çocuğu firmalardır.
Udu hamama sokmak nedir? Canım abanoz alet nemlenir ya. Kültürsüzler sizi. Fantezi yapalım diye sünger mi edelim udu?
Günaydın sözlük milletinin insanları. Bu sabah yağmur var istanbul’da. Camı açınca toprak kokusu geliyor burnuma. Özlemişim bee.
Here vere ayniye!
Ne güzel eve gidiyorum, sözlükte takılıyorum. Ne diye üstüme sıçarsın şu alakasız saatte mubarek kuş.
Ne olacaksa olsun artık.halledemedim çünkü.
Sana doyasıya “canım sevgilim” diyememiş olmak canımı çok yakıyor.
bir yazar var. Yazdıklarından bazıları bayağı sinir bozucu ama bir o kadar da doğru.
Birkaç gündür takip ediyorum saçma sapan bir şekilde.
Radyonun 10-15 yıla tamamen bitecek olması içler acısı bir durum. Bu gün uzun bir süreden sonra vakit bulup matraxı dinledim. Kaliteli bir radyo programının verdiği zevki televizyon asla veremiyor.
ölüme, eşit veya daha üstün bir ölümden başka bir cevap verilemez.

Anlayan beri gelsin, özelden de bana anlatsın.