bugün

canımı yakan konuları yok saymaktan nefret ediyorum ama hep hiç yaşanmamış gibi davranıyorum.

malım.
benim sen'i denizden daha çok sevdiğim zamanlar oldu. bir ömür yeter bana bu.
viran oldu evim, yurdum
ne söylesem boşa leylam....
Hayatim boyunca yaşadığım hiçbir andan pişman olmamıştım.

Birkaç ay önce kendimi soktuğum saçma sapan durum hariç.

Hayatına giren insanlar, geçtiğin sokakta gördüğün bir olay, sevmediğin bir şehirde çalışma zorunluluğun, kendi çevrenle uzaktan yakından alakası olmayan bir ton insan tanımış olman..
Hepsi bana ilerki hayatımda karşılaşacağım zorlukların habercisi olduğunun alarmını verebildi.
Keşke saçma sapan durumlarım olmasaydı da ben en değer verdiğim insanı üzmemiş olsaydım.

Bir insan hata yaparken en acısı da hata yaptığının farkında olmasıymış.
Kendimi hata yapmaz olarak tanımlardım. Hatta tanımlanırdım.

Görmem gereken şeyler varmış diye kestirip atmak, olan durumumu aklamıyor evet.

Ama daha iyi ögrendim ki, "başka sevgilerde teselli bulunca, işte biz o gün tükeneceğiz" diyemicem hiçbir an. Tükenilmeyebiliyormuş. Bunu yaşayarak gördüm.

Gerçekten sevmek sizin hatasız olmanız anlamına gelmiyormuş.
Ben de kulmuşum. Ayaklarımın yere bastığını bir masal kahramanı olmadığımı anladım.
Fakat izin verilirse eğer tükenmeyen şeylerin var olduğunu göstericem.

Tükenmeyen sevgilerin şerefine gelsin bu yazı.
Ağlarsa anam ağlar ardımdan
Göklerden ağıt yağar yağmurla

Dost yüzlü yalancılar kapımda
Yalnızlık çırılçıplak koynumda

Gül çiçek kokan yanakları
Ninniyle umut veren dudakları

Hiçbirşeyde yok ana sıcaklığı
Anam anam anam garip anam
Sen yoksun yanımda
Kime dert yanam
Dünya yaman eller yaman.
Kalbim acımaya başladı yine. Mecazi falan değil.
sanki kendi evimde misafirmişim gibi.

(bkz: ben bende değilim bugün)
Kızım olursa ilerde adını mavi koymayı düşünüyorum.nerden geldi aklıma bilmiyorum ama söylemek istedim.
bu ülkeyi yönetenlerden, çoğunluğun çomar olmasından, akademik eğitimi geçtim de; kaliteli insan kavramına yakıştırabileceğimiz bir avuç insan kalmış olmasından bık-tım.

ulan diyorum ki sosyal bir insan olayım, böyle çıkayım taksim meydanı senin, kadıköy meydanı benim gezeyim, içeyim; her saniye götümde bomba patlama ihtimali, din psikopatı birisinin gelip alkol alıyorum diye kafir ilan edip öldürme ihtimali korkusu.

tamam ya her ülkede oluyor bu terör saldırıları, sanırım benim canım fazla tatlı diyorum asosyal bir hayat yaşayıp internet kullanmak istiyorum; devlet baba diyor ki şu siteye erişimi sınırsız süre boyunca kapatıyorum, bu siteye erişimi sınırlı bir süre boyunca kapatıyorum, hızlı internete dünyanın parasını mı döküyorsun? çok yazık; internetinide yavaşlatıyorum.

tamam abi internet kullanmayayım şundan 15 sene önce internet mi vardı? televizyon izleyeyim bari diyorum; sabah kadın programları, öğlen giyim programları, akşam zengin erkek-fakir kız temalı diziler.

siktiğimin ülkesinde en zor zanaat aydın kesimde olmak.
Duydumki unutmuşsun gözlerimin rengini.

Bunu niye söylemek istedim bilmiyorum sözün muhatabı yok Bi kere.
Çok kırgın ve üzgünüm beni seven insanları iyi olmadığım için kendimden uzaklaştırıyorum. Beni affedin hiç iyi değilim
arada geçmişteki entrylerime bakıyorum ve feci utanıyorum. nasıl saçma geliyor.. geyik yapılması gereken yerlerde ciddi bir üslupla bilmiş bilmiş yazmalar, sonra salak saçma duygusal entryler falan.. *
her şeyden şikayetçi, nemrut tipleri hiç sevmiyorum. adam modunu meteorolojiden gelecek duruma göre ayarlıyor. yaz gelince '' ufff amma da sıcak yaaa ' der, sonbaharda ' amma da kasvetli yaa bu hava da püff içim karardı ' der, kış gelince ' ya bu ne soğuk ya donduk donduk ' der, ilkbaharda da kesin ' bu havalar da bi ayarı bulamadı ya bi soğuk bi sıcak pff ' der.

ulan dört mevsim diye bir şey var ve sen doğduğundan beri böyle. doğanın dengesi lan bu. bunu idrak edemeyecek ve hala bundan yakınacak kadar embesil misin ? izlanda'da yaşamıyorsun ki sen ? bu insanları çok salak buluyorum. her mevsimin kendine özgü bir tavrı ve güzelliği var fakat gözün neleri gördüğü önemli. ocak ayında havanın 22 derece olmasını beklemek ahmaklık zaten.
Ananinsikeyim orospu cocugunahahahsh.
yaklaşık 1 haftadır uyurken hep aynı saatte uyanıyorum ama yarı uykulu yarı uyanık aklıma çok sevdiğim iki kişi,abim dediğim insanlar geliyor onlar için dua edip geri uyuyorum. benim hislerim kuvvetlidir inşallah iyilerdir...
Kalk ders çalış.
(bkz: bu nasıl güzel kafa)
berbat derecesinde hastayım. kimseye de söyleyemedim. bu haldeyken insanın kendine bakması çok oluyor yavrukuş...
delikanlı tırtıl kelebek olmaz.
çektiğim bu sancı senin yüzündenn. lanet olsun lan sana senin yüzünden bütün günüm boktan geçicek.
http://www.youtube.com/watch?v=NrgcRvBJYBE
(bkz: ibne)
Öldürdüğün sevgimin laneti bir ömür peşinde olacak.
Gece gece yemekli başlıklar açıp karnımı acıktırdılar. Yapmayın böyle şeyler. Midem kazınıyor. Kıvranıyorum şu an. Gidip buzdolabındaki bim eklerini yiyesim var. Bu saatte yenen şeyler sabaha kilo olarak geri dönüyor.
Off. Yesem mi yemesem mi diye ikileme düştüm.
Seni gördüğüm gün, çiçekler açmıştı en karanlık sokaklarımda.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar