bugün

Muhteşem. Huzurum yerinde. Birkaç kişi ile de iletişimimi kesince daha da rahatladım.
Keyfim yok. Kötü bir şey olacak onu da biliyorum ama ne olacağını hiç bilmiyorum
Keyfim yok. Kötü bir şey olacak onu da biliyorum ama ne olacağını hiç bilmiyorum.
görsel

Aynen böyleyim yorgunum..
görsel kesinlikle katılıyorum.
iyiyim pozitifim bu aralar da içimde anlamlandiramadigim bir eksiklik var. hislerimizi puzzle in parçaları gibi düşünürsek, puzzle in bir parçası nerde onu arıyorum.belki de eksiklik yoktur hormoneldir bu hissiyat bilemiyorum
görsel
pek bir gel gitli. sanki artık umursamıyormuş gibi ama en ufacık şey de yerle bir olacakmış gibi. ben de bilmiyorum saçma sapan bir şey işte.
görsel
yoruluyorum izlerken sizi.

hayat enerjiniz beni yoruyor. hayretle izliyorum olan biteni. yediğiniz içtiğiniz gezdiğiniz sevdiğiniz sövdüğünüz sizin olsun, beni bırakın istiyorum.

hızınız, aceleniz, hırsınız, hedefleriniz var elbet.. ne diyebilirim, koşun, çarpın önünüze gelene, yıkın... ben bi kenardan yürüyüm istiyorum.

en güzel sizsiniz, en başka. en büyük aşk da sizinki, en çok da sizi seviyorlar bu hayatta. en çok beğeniyi siz aldınız, alkışlar... ben öylece yaşayım istiyorum.

birkaç güzel şarkı, birkaç güzel şiir ve pencere... bana dokunmayın istiyorum.
evde oyun oynadım. sonra sıkıldım çıktım gazladım 4 ayrı mekana gittim. sonra sıkıldım eve geldim oyun oynadım. sonra yine sıkıldım. birazdan yatar uyurum.
sanki herkes gece boyunca eğlenmiş ben acilde nöbet tutmuşum gibi hissediyorum. öyle bir ruh hali var şuan üzerimde.
görsel
Güzel stabil ve neşeli.
bir kere oltaya takılmış ve suyun dışına çıkarıldıktan sonra yavru diye denize geri atılmış balık misali...
görsel
Degiskendir.
aralıksız 2 saattir türkü dinliyoruz fena kafa yaptı.
Uykulu ama çalışması gereken final sınavı var yorgun ama bir yandan da enerjik olmak zorunda karmakarışık.
dipteyim sondayim. insaf yok vicdan izinde.
Mutsuzum ama keyfim yerinde.
Kırgınım ama ümidim var.
görsel
Geldi bir boran gitti bir tufan.
görsel
birine sinirlenince ben 3.08 swh.

http://www.youtube.com/watch?v=cR7Es4hDOSI
Avatar'daki Pandora gezegeni gibi bir doğanın içinde medeniyetten izole bir askerlik hayatı sürerken birdenbire istanbul'a gelince ilk gecenin sabahına şöyle bir hisle uyandım:

-0:16-0:20 arası-

https://youtu.be/rVKTE_dQnZs