bugün

(bkz: stabil)
tahammülsüz.
kötü hemde çok kötü yürüyen ölü gibiyim.
görsel
görsel
Anamı gördüm bugün. En son şubatta görüşmüştük sarılsak mı acaba napsak dedi ay bir ağlamak tuttu beni sözlük. Yok psikoloji kalmadı hiç bitti
Çok sinirliyim çok bu sinir beni hasta edecek.
cok fenaydim sözlük. uzun zamandir yazamadim gotu göbeği fena saldigim bir karantina dönemi gecirmekteyim kendime birazcik olsun gelmem bugunu buldu.

hicbirinizi ilgilendirmeyen seyleri yazdigimiz baslik.
morgdaki bir ölüden hallice.
10 üzerinden 4 verdiğim durum.
görsel
iç sesim var susmak bilmiyor
bazen , el kol hareketleri yapıyorum sanki o sesle tartisiyormusum gibi

gün içinde istemsizce disimi sıkıyorum
farkediyorum
serbest birakiyorum ve sonra yine yeniden

nasil anlatilir bilemiyorum altann.
görsel
(img:#2027069)
af edersiniz b*k gibi ne mutluyum ne mutsuz duygusuz bir haldeyim resmen. hiç bir şey hissetmiyorum yemek yemekten tad almıyorum. aktivite yapmaktan ne yaparsam yapayım anlamıyorum hiç bir şeyden zevk almıyorum alamıyorum. üzülemiyorum sevinemiyorum uyuyamıyorum.
görsel
elimden alınmış koskocaman bir hayatı olabildigince tekrar geri kazanmaya çabalıyorum. geçmişte yaptığım hataları düşünmemeye çalışıyorum. geldiğim noktada elimde kalanlara sımsıkı sarılıp onlarla yoluma devam ediyorum.

hayatta hep kısa çöpleri çektiğim için bundan sonra onlardan hiç ama hiç kalmamış olmasını umuyorum.

artık insanları çok iyi tanır oldum en büyük kazancım bu galiba. yakınına , yörene yaklaşmalarına izin vermezsen seni uzemiyorlar.

sadece kendinle takılmanın en iyi arkadaşa sahip olmak olduğunu öğrendim.

her şeyim az fakat çok mutluyum.
Oyun havası eşliğinde eğleniyorum.
Zerre hitap etmez üstelik bana.

Bir hafta öncede yerlebirdim.
Hayatımda bir haftadır bir şey değişmedi üstelik.

Bilmiyorum.
Bir dip, bir çal oynasın.
Psikolojimi bozdu karantina. *
iyiyiz hamdolsun.
Kendi halinde takılıyor.
Tiramisuya ketçap dökün. Bi ondan yiyin, yanında bi yudum şalgam için. Aha işte aynısı.
Nazan reisin gidelim buralardan şarkısı gibi.
An itibariyle bir çok sözlük yazarı silin abicim beni diye trip atıyor. Halleri hiç iyi değil korkuyorum.
Çok iyiyim.
görsel
Bitik.

Her an sallanırken, depremin yenisinin gelebilme ihtimalinin yüksek olduğu söylenirken nasıl yerinde olabilirdi?
Son günlerde arka arkaya küçüklü büyüklü problemlerin gelmesi nedeniyle hafif de olsa moral bozukluğu modunda maalesef.